Isol-کمک های نقد و بررسی: livestreamed برای تلفن های موبایل آرامش


Stella Donnelly was one of 74 house-bound artists to play the Isol-Aid streamed music festival on March 21-22.

استلا Donnelly یکی از 74 خانه محدود هنرمندان به بازی بازی های Isol-کمک جریان جشنواره موسیقی فجر در 21-22 مارس.اعتبار:Rob Gunstone

Isol-کمک

Instagram, مارس 21-22

نوشته شده توسط Michael Bailey

4 ستاره

تبلیغات

این فشار زندگی پخش موسیقی در بهترین زمان اجازه دهید تنها در زمانی که تمام کنسرتهایی خود را تعطیل.

کمی تعجب که در آن زمان فقط پنج روز از دولت فدرال ممنوعیت تجمع جرم وجود دارد به استرالیا برای اولین بار در جریان جشنواره موسیقی Isol کمک های اولیه.

یک شاهکار از نوآوری و سازمان ملبورن خواننده و ترانه سرا Merpire, Isol-کمک به حال 36 هنرمندان محلی را به خود Instagram صفحات هر روز از آخر هفته بازی متوالی 20 دقیقه ای زندگی مجموعه از ظهر تا نیمه شب و متصل کردن کمک های مالی برای حمایت از قانون خط تلفن برای صنعت موسیقی مردم که مطمئنا مشغول در این ماه آمده است.

برخی از نسبتا بزرگ نام اجازه دهید ما را به اتاق نشیمن خود را برای شود.

با “پسر غمگین” در Instagram رسیدگی ملبورن Didirri بود که همیشه ما را کمتر احساس تنهایی در ما چنان غرق در شنبه شب. Lo-fi تنظیم کمک او پیانو تصنیف به نظر می رسد حتی بیشتر متروک, قبل از افزایش پوشش از زمان آنها Changin آکوستیک, گیتار زده توجه داشته باشید از امید.

چهل دقیقه بعد پرت استلا Donnelly سعی ما انجام آنچه ما می خواهم به طور معمول انجام می شود این زمان از هفته لگد زدن به پشت صندلی راک در کلاهبرداری. سپس fingerpicked تصنیف چهره آن را تبدیل به یکی از آن آهنگ ها که بدون توجه به آن انگیزه زمانی که نوشته شده است در حال حاضر در مورد کوروناویروس و عجیب و غریب ‘اجتماعی فاصله پدیده آن را به شکل دراورده شده.

“اما آن را آسان تر خواهد شد/به تماشای شما از دورترین شهر جهان” او خواند با مناقصه استعفا و نظرات جریان رفت صورتی با قلب.

شدت جولیا Jacklin, در ضمن پیشرفته در وب کم, از جلو, اگر چه یک احساس بد برای او هنگامی که در پایان یکی دیگر از روح عریان song وجود نداشت و شنیدن تشویق.

این نیز یک جشنواره کشف. در یک کشش در بعد از ظهر یکشنبه خبرنگار شما ساخته شده است تا یک جامد خانه-بازداشت لیست پخش – گازدار پاپ تاریک تگرگ, تامارا رایشمن در یک حصار strumming زمانه-گرفتن Lo-Fi, the ’70s موسیقی جاز تلفیقی از DVNA این ویولن-الکترونیک گشت و گذار از Lupa J, قابل توجه هارمونی بدون زواید دوقلوها و Nashville با کیفیت هیلی مریم.

همه آنها را نگه داشته و به ما گفتن همه چیز خوب خواهد بود. موسیقی خود را در حال حاضر با آسودگی ما آن خواهد بود.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>