جداسازی ردیف: کشف عشق من از مرده سپاسگزار طول قرنطینه (ستون مهمان)

من سال 2020 به نظر می رسد که “آغاز” کمی زودتر.

من در طلیعه سال جدید تنها برای اولین بار در یک مدت طولانی در حالی که یک هفته بعد از خواب بیدار نابینا در چشم چپ من حسن نیت ارائه میدهد از یک تازه جدا شبکیه چشم. پس از آن از طریق یک خسته کننده دوره بهبود از یک تعداد انگشت شماری از اعمال جراحی که من فقط می تواند نسبت به برخی از مرتب کردن بر اساس جدی در آموزش — گوگل “حباب” روش و که نیاز شما را به حرکت نیست و برای حدود سه هفته خارج از سریع پنج دقیقه استراحت در هر ساعت — من به دنبال به جلو به واقعا تبریک سال 2020 با بازگشت به کار و به طور منظم من روال.

فلش رو به جلو چند هفته و Coronavirus می رسد قرار دادن هر سه از تلویزیون من شغل که در مورد شروع به تیراندازی در وقفه همراه با درآمد من است می خواهم شمارش.

پس از آن آمد یک تماس از خواهر کوچک من, اطلاع رسانی من که او تا به سرطان پستان (نگران نباشید آنها گرفتار آن اوایل و او را ضرب و شتم آن).

سپس جورج فلوید.

…و فقط یک ماه پیش من محبوب مادر بزرگ که کاشته دانه که تبدیل به حرفه ای مادام العمر در موسیقی دور می گذرد.

من لیست این چیزها دنبال صفر همدردی ما همه درد و رنج این سال است.

من نسبتا خصوصی فرد اما احساس نیاز به ارائه این اطلاعات شخصی برای به اشتراک گذاشتن که من احساس می کنم خوب الان شاید حتی خوب است.

این است که همه شواهد از قدرت شفا از آنچه که من در مورد به توصیف.

آنچه ما از دست داده ایم در سال 2020 ما پایه ما قطبنمای ما شمالی ستاره.

حالت زنده ماندن این راه اندازی me به من رسیدن به چیزهایی که ساخته شده من — موسیقی, فیلم, مردم, و خاطرات من از زندگی بزرگسالان جوان — برجسته ترین برای تلفن های موبایل از مرده سپاسگزار.

من سریع به نوشتن این همه به عنوان یک معلق “مواد غذایی راحتی” لحظه اما در حال حاضر در حالی که به دنبال بازگشت در آن از “طرف دیگر” من شاهد است که من می خواهم به طور غریزی به عقب رفته به قطعه ساخته شده است که من در جهت پیدا کردن خودم را دوباره و دوباره پر کردن مخزن بعد از اینکه پس از در هم شکسته.

معرفی کردم مرده سپاسگزار مانند بسیاری از ما که از طریق یک دوست خواهر و برادر بزرگتر. من در کلاس چهارم زمانی که من برای اولین بار واقعا آنها را شنیده و اتصال فوری بود. این بود که من به گروه های مورد علاقه و آنها با من بوده است از زمان. “با من” کتمان حقیقت است, این گروه و پیام خود را در حال حاضر به تزریق دی ان ای من.

مردم اغلب در ارتباط با نمادها به عنوان یک راه برای جمع آوری قبیله خود. به همین دلیل من هرگز متعلق به یک ماشین بدون حداقل یک قطعه از مرده سپاسگزار شعله ور شدن. این شروع با اولین ماشین من در 16 بود که مانند هفت نشانه ای از مرده قدردانی. امروزه در حالی که هل دادن 40 آن شده است ظرافت تصفیه شده به یک Stealy دشنه بر پشت Prius (نمی توانیم کادیلاک).

از طریق این نماد را بر روی یک تی شرت یک سپر دشنه و یا در حالی که گوش دادن به موسیقی خود را نشان می دهد و یا در طول یک قطع من به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن من مردم.

مرده سپاسگزار نیز چسب متصل است که من و خواهرم با هم. به طوری که من به پرواز بازگشت به خانه به شیکاگو در سال 2015 به طوری که ما می توانید ببینید “کرایه تو خوبی” با هم — من یک زمان سخت به فکر هر لحظه در دهه گذشته که در آن من بود که خوشحال است.

درس آمده است که با این گروه هستند بلوک های ساختمان از من — موسیقی برای همه است و باید به اشتراک گذاشته شود; همه ما نیاز به مراقبت از هر یک از دیگر — و این نشان می دهد که القا قریب به اتفاق تاکید است که بالاترین ارتفاع می تواند تنها زمانی که ما ترک “من” در درب و کار نسبت به چیزی با هم.

این آخرین درس این است آنچه که من را هر کسی که به دنبال هدایت است.

اگر شما لوکس از پیدا کردن آن زمان روزانه برای انجام چیزهایی که شما می دانید خواهد شد پر کردن مخزن شما. هنگامی که مخزن خود را کامل است دوباره خود را با مردم است. اگر هر یک از آنها هنوز هم در حال اجرا بر روی خالی به آنها کمک کنید چیزهایی که شما می دانید خواهد بود برای آنها خوب — دوستان اخیرا به من گفت که کلید 2020 بقا است به “رفتن به سوی نور”.

من سوخت خاص می آید از سوابق دوچرخه سواری و در حال اجرا است. مهم نیست چقدر سخت من hustling به پل شکاف تا به هر شکل از حالت عادی بازگشت من انجام آنچه در آن طول می کشد به حک کردن زمان برای یک دوز سالم از این چیزها هر روز.

من لود کردن یک انتخاب زندگی می کنند نشان می دهد در هدفون و رفت برای اجرا در محله من. من در بخشی از مرکز شهر لس آنجلس است که آمار بسیار سخت در غارت. هنوز هم وجود دارد نشانه از غم و اندوه در همه جا و آن را اغلب مصرف افکار من در حالی که من در حال اجرا است.

اما در اخیر اجرا از عبور از یک ساختمان است که هنوز هم سوار کردن من به طور تصادفی به یاد یک زمان خوب در زندگی من است. لحظه ای که همزمان با جری در هدفون آواز “اسکارلت Begonias” — “یک بار در در حالی که شما نشان داده شده است نور در عجیب ترین مکان های اگر شما در آن نگاه کنید ،

به نظر می رسد مرده شعر برای هر وضعیت به خصوص آنهایی که مشکل — “یک راه یا دیگری این تاریکی رو به من بدهید” از “جاده سریع السیر جدید بوگی” مثلا یا این خط از خواهر من پس از او تحویل سرطان اخبار در گوشی: “من خواهد شد توسط من زنده خواهد ماند”.

همه ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام در حال حاضر اما ما نمی توانیم اجازه این ظروف سرباز یا مسافر سرقت هر لحظه شادی که ممکن است در دسترس خواهد بود.

ما خواهد شد توسط ما زنده خواهد ماند.

ژاک Cowie موسیقی استاد راهنما که شامل اعتبار “استاد هیچ,” “در حال تبدیل شدن به یک خدا در مرکزی فلوریدا” “کمی امریکا” “برای همیشه” و آینده فیلم “یهودا و مسیح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>