صادر شده در: بروز رسانی:

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و رقیب اصلی او Benny Gantz از دست رفته در نیمه شب آخرین مهلت برای رسیدن به یک دولت وحدت مقابله اما توافق اولیه روز پنج شنبه برای ادامه مذاکرات.

تبلیغات

حتی پزشکی و بحران اقتصادی در آورده با شیوع کروناویروس تا کنون موفق به پایان دادن به بی سابقه ای بن بست سیاسی که تحت فشار قرار دادند تا اسرائیل به نتیجه انتخابات در سال گذشته و شاید در حال حاضر یک چهارم.

Gantz و نتانیاهو شده اند مذاکره یک قدرت هسته ای است که جناح راست برتر در برای 18 ماه رسانه های اسرائیل گزارش شده است.

تحت توافق میانه با داعش Gantz را پس از آن.

Gantz یک تازه وارد نسبت به سیاست داده شد اولین شانس برای قرار دادن با هم یک دولت پس از انتخابات در ماه مارس.

پرزیدنت رئوبن ریولین که نظارت بر مذاکرات گفت: پیشرفت در توجیه تصمیم خود برای اعطای Gantz دو روز تمدید برای هش کردن یک معامله با نتانیاهو.

اما Gantz دستور منقضی شده در نیمه شب روز چهارشنبه پس از آخرین دقیقه تلاش دو رهبران نمایندگان به پرچ یک معامله است. که پیچیده برنامه ریزی برای بهبود اقتصادی پس از شیوع کروناویروس تحت کنترل در آورده است و این کشور دقیق مستند کاسته است.

بدون یک معامله از آن خواهد شد تا به مجلس برای انتخاب یک نامزد که پس از آن 14 روز برای تشکیل یک دولت. عدم انجام این کار به طور خودکار انحلال پارلمان و آغاز یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات.

نتانیاهو و Gantz منتشر شد بیانیه مشترک در اوایل روز پنج شنبه گفت که می خواهد ادامه مذاکرات بعد از آن در روز. مذاکرات فنی ادامه می توانید تا زمانی که مجلس به طور رسمی منحل شدند.

Gantz قبلا گفت که او نمی خواهد خدمت در دولت به رهبری نتانیاهو است که در مواجهه با کیفرخواست به اتهام فساد مالی اما منکر هر گونه خطا. دادگاه با توجه به شروع ماه آینده.

اما عظمت coronavirus بحران باعث Gantz برای شکستن وعده مبارزات انتخاباتی خود و در نظر گرفتن یک معامله یک حرکت است که خشم بسیاری از ضد نتانیاهو حامیان.

نتیجه به نظر می رسد به تضعیف Gantz در حالی که تقویت نتانیاهو که دولت موقت نظارت این کشور در پاسخ به کروناویروس بحران است.

یک شنبه نظرسنجی از اسرائیل کانال 12 اخبار گفت که اگر انتخابات برگزار شد در حال حاضر حزب لیکود نتانیاهو را به چهار صندلی افزایش 40 به 120 عضو کنست در حالی که Gantz ضعیف آبی و سفید حزب برنده خواهد بود تنها 19.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که برخی از 64 درصد از شهروندان راضی بودند با نتانیاهو را از دست داده و همه گیر.

اسرائیل گزارش کرده است بیش 12,500 COVID-19 موارد و حداقل 130 مرگ و میر. محدودیت باید محدود اکثر اسرائیلی ها به خانه های خود مجبور به کسب و کار و ارسال بیکاری به بیش از 25 درصد.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de