عیسی Rae بر روی صفحه نمایش خود را عاشقانه: ‘مردم وجود دارد که آیا تولید مثل تنها با مردم سفید’

عیسی Rae شرکت ستاره در دو عاشقانه با مردان پیشرو از رنگ امسال: “عکس” یک درام با Lakeith Stanfield و آینده rom-com “این مرغ عشق” با Kumail Nanjiani. رائه گفت: سابق — نوشته و کارگردانی شده توسط استلا Meghie — پژواک نوستالژی از یکی از فیلم های مورد علاقه محور در عشق “Love & Basketball.” دومی ویژگی های یک جفت او دیده نشده از دنزل واشنگتن romanced Sarita Choudhury در سال 1991 را “Mississippi Masala.”

“هر زمان وجود دارد, بین نژادی, عاشقانه آن را احساس مانند آن مراکز در سفیدی و آن را ندارد به” Rae گفت: تنوع. او افزود: با امضای deadpan “فقط بنابراین شما می دانید وجود دارد که مردم نمی procreate فقط با سفید مردم است.”

ستاره و خالق HBO comedy “ناامن” است که قطعا مشغول نگه داشتن. در علاوه بر این به بازی در فیلم های مانند “نفرت تو را” و “کمی” او اجرایی تولید را نشان می دهد مانند “سیاه و سفید بانوی طرح نشان می دهد” که HBO تمدید برای فصل دوم در اوت; تاسیس یک برچسب موسیقی, Raedio تحت Atlantic Records; و صاحب بخشی از تپه قهوه + آشپزخانه در اینگلوود کالیفرنیا که در آن او بزرگ شده.

فصل چهارم از “نا” آغاز بکار در مارس 12 و Rae teases که بله #LawrenceHive — فن-رانده رسانه های اجتماعی پدیده محور در جی الیس’ شخصیت لارنس — خواهد بود در نیروی کامل است. طرفداران خود را خوشحال خواهد شد که الیس کارگردانی یک قسمت البته یکی که Rae خودش نیست.

“نا امنی” جانبازان نیز ممکن است یک قطعنامه در مورد (SPOILER ALERT) عشق و علاقه ناتان (Kendrick Sampson) از فصل 3. ناتان — گاهی شناخته شده به عنوان “Lyft, bae” پس از رائه شخصیت عیسی را ملاقات کرد او در حالی که او سوار برای برنامه — ارواح ، او دوباره ظهور, به سوی پایان فصل تنها به شتابزده اخراج توسط عیسی.

برخی با انتقاد از این نمایش برای غواصی عمیق تر به ناتان پیشنهادات خود را که او ممکن است مبارزه با بهداشت روان و به عنوان یک نتیجه به طور موقت یو بی اس در بازار در عیسی. اما Rae گفت که این مهم است که عیسی اظهار داشت استقلال خود را تا پایان فصل است و ناتان مبارزه چیزی است که نشان می دهد ممکن است به فرو رفتن بیشتر در قسمت های آینده.

“ما می دانستیم که ما می خواستیم برای پایان دادن به [فصل 3] که با وحی و ما می دانستیم که فصل بعد ما می خواستیم به آن را فقط یک کمی بیشتر” Rae گفت. “ما نمی خواهید آن را به برخی از بزرگ پیچ و تاب و طرح مانند,” هی, من به شما بگویم این است.’ ما می خواهیم که برای ساخت به تدریج پس شما به نوعی در جریان این سفر با او.”

و در مورد شما بدانم او است که هنوز هم البته ریشه برای “همه سیاه”.

پس از co-اعلام به شدت سفید و نر 2020 نامزد اسکار با جان چو Rae گفت که او در حال رشد بود خسته از سوالات در مورد تنوع و قحط و غلا از زنان به رسمیت شناخته شده برای کار خود را در هالیوود است.

“من احساس نمی مانند آن را تا به من برای پاسخ به این سوالات است. مانند من انجام این کار. من هستم اینجا. من که به کارگیری من نیاز به استخدام من گفتن داستان است که من باید بگویم,” او گفت:. “این سوالات نیاز به خواسته می شود به قدرت که می شود. به آن نیاز دارد به خواسته می شود به کسانی که در این صنعت است.”

او همچنین اعتبار Joaquin Phoenix برای آوردن سیستمیک نژادپرستی در این صنعت طی سخنرانی برای بهترین بازیگر مرد در جوایز بفتا اما هنوز هم انتظار برای دیدن برخی از نتایج واقعی.

“من فکر کردم آن را یک گام در مسیر درست است. آن را فقط امیدوارم چیزی انجام خواهد شد” Rae گفت. “من فکر می کنم آن را آسان به مانند [کف زدن به تقلید تشویق حضار]” من خیلی خوشحالم که او چیزی گفت. بعدی. اجازه دهید به دریافت tacos.'”

سازمان دیده بان Rae کامل مصاحبه در انواع studio بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>