با کروناویروس قرار دادن یک توقف به هر دو تلویزیون و فیلم, تولید, تولید کنندگان و مدیران و نویسندگان بسیج هم به آن شکل می گیرد ما ایجاد یک جمع آوری کمک های مالی ابتکار برای کمک به صدها نفر از هزاران نفر از خدمه چپ بیکار به دلیل بیماری همه گیر.

این طرح پیشگام شد Bruna Papandrea (بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ساخته شده و داستان) و “کمی بزرگ نهفته است” تولید کننده گرگ Fienberg بودند که به طور جداگانه کار در صنایع گالوانیزه همکاران برای کمک به. به گفته یکی از اعضای آن طول می کشد ما ایجاد کرد ائتلاف “میهن” مدیر Lesli Linka Glatter آنها تیمی تحقق “بهتر بود برای پیوستن به نیروهای.”

Dana Fox, co-خالق “خانه قبل از تاریک” و همچنین عضو ائتلاف بر اهمیت این ابتکار حمایت از اعضای این صنعت که در خدمت به عنوان رکن تولید است. “زمانی که من کشیدن خودم را از تخت پمپ خودم پر از قهوه و رسیدن به مجموعه ای به عنوان اوایل به عنوان من می توانم وجود دارد صدها نفر از مردم که وجود داشته اند ساعت ها قبل از من,” او می گوید.

“هیچ کس با این نسخهها کار سخت تر می شود اما کمتر اعتبار برای ایجاد محتوای همه ما عاشق” او می افزاید. “ما آن را مدیون به این افراد — کار ما خانواده ها — به حق انجام شده توسط آنها.”

“این را از نگرانی برای مردم ما کار با” Glatter می گوید. “هر کسی که در یک موقعیت برای کمک به — و مهم نیست که چه کمک است که آیا $10, $15 یا حتی $50,000 — این است که برای حمایت از کسب و کار ما هستند. ما در این با هم.”

جس وو کالدر از بنیانگذاران قیافه سرگرمی, اشاره می کند که هر کس از بهبهان به بخش حمل و نقل به مو و آرایش شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس و در نتیجه خاموش شدن ناگهانی و کسانی که مشغول به کار در تولید اغلب به شکل یک آشنا اوراق قرضه.

“خانواده از یکدیگر حمایت کنند” او می گوید. “در آن طول می کشد ما ایجاد کرد.”

Papandrea تاکید می کند که در حالی که کل صنعت سرگرمی در تلاش است که چک چک نمی تواند فراموش شود. “آنها در جامعه ما و جامعه ما نیاز به,” او می گوید.

کمک های مالی به این طرح می توان از طریق GoFundMe صفحه. وجوه مشترک بین Motion Picture & Television صندوق (MPTF) و بازیگران صندوق. هر دو سازمان توزیع کمک های اضطراری برای کمک به کارگران در صنعت سرگرمی است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im