‘آن را’: Penney تراست Tahs آن را به نوبه خود در اطراف در برابر شورشیان


این Waratahs اعتراف آنها نبوده است تا ابتدا این فصل – اما اصرار دارند همه چیز rosier از آنها ظاهر می شود.

پس از شکست سنگین به صلیبیون و بلوز – این اولین بار است که این Waratahs خود را از دست داده دو بازی اول فوق العاده راگبی مبارزات انتخاباتی شده است وجود دارد یک درجه از روح جستجو در این هفته.

این Waratahs باید اذعان 11 تلاش می کند در دو بازی شدند و جامع مورد ضرب و شتم در هر دو گردش اما, فاحشه عالی, Robbie آبل تاکید شده چیزهایی که به عنوان بد نیست به عنوان برخی از خارج از حباب ممکن است در ذهن مجسم.

تبلیغات

“ما باید برای حفظ اعتماد است که چیزهایی که ما در حال انجام در حال رفتن به می آیند” آبل گفت. “تصاویر ممکن است به نظر می رسد به عنوان روشن به خارج به دنبال به عنوان آنها به ما. ما در حال ایجاد بسیاری از فرصت ها.

“این ممکن است به نظر می رسد کمی عجیب و غریب می گویند چون ما نمی زدم تا ‘W’ نشده است اما ما با اعتماد به نفس است که از آن خواهد آمد اگر ما فقط حفظ اعتماد در آنچه ما انجام می دهیم و دوباره خودمان را به اجرا چیزهایی که ما انجام داده ایم در آموزش است.”

Waratahs hooker Robbie Abel attempts to tackle a Crusaders player.

Waratahs, فاحشه عالی, Robbie آبل تلاش برای مقابله با صلیبیون بازیکن. اعتبار:گتی

Penney مردان کوتاه برگرد قبل از رفتن به ملبورن برای جمعه شب بازی در برابر شورشیان – یک طرف مسلما در شکل بدتر رهبری دیگر تحت فشار مربی در دیو Wessels.

Penney تنظیم شده است برای ترویج جک Maddocks به شروع طرف مقابل باشگاه سابق خود و حفظ جوان خواهد هریسون در شماره 10 با وجود بحث Kurtley Beale خواهد بود با توجه به شروع در پنج هشتم.

هریسون خواهد بود امید خود را Waratahs به جلو می تواند با ارائه یک پلت فرم جامد بنابراین او نیازی به عجله به عنوان او در دو سوپر راگبی گردش.

Maddocks در ضمن به احتمال زیاد به دام شروع بال نقطه جلوتر از الکس Newsome پس از یک عملکرد مناسب و معقول زمین در نیوکاسل.

این ابزار به دنیا آمد و تربیت جدید در جنوب Welshman گرفت تا پیشنهاد برای شروع کار خود را در ملبورن و chalked 35 سوپر بازی راگبی در سراسر سه فصل قبل از اینکه آب پشت توسط Waratahs.

Maddocks آمده است زمین در هر دو مسابقات است اما نوک به کسب اولین سال شروع و نشان می دهد که شورشیان چه آنها از دست رفته. رزرو سرپا نگه داشتن آنگوس بل همچنین می تواند درآمد خود را برای اولین بار شروع.

این Melburnians در حال آمدن یک فاجعه 36-27 از دست دادن به Sunwolves در فوکوئوکا و 39-26 شکست به Brumbies.

شورشیان ضبط در برابر Waratahs متوسط است. از 17 مسابقات شورشیان آمده اند دور پیروز فقط در دو نوبت با آخرین از کسانی که در مارس 2016. آنها کاهش یافته است در شش وسایل بین دو طرف.

Penney اندازه گیری شده در طول زمان کوتاه با این باشگاه است اما اگر روز جمعه نتیجه نیز پایین می رود gurgler او ممکن است مجبور به قرار دادن یک موشک تا بازیکنان و یا اجرا کنید خطر از تماشای بی تجربه Waratahs سمت سقوط پشت بسته قبل از فصل واقعا در رفتن.

“او بسیار آرام و او را بسیار مثبت مرد گفت:” آبل از پنی. “شما همیشه می دانم زمانی که او به معنی کسب و کار و در زمانی که بسیاری از مسئولیت ما را اجرا کند.

“او است که نوع پسر است که در حال رفتن به همه چیز او تا به نقد و بررسی و آماده سازی و در نهایت آن را به ما به تقلید از آن و انجام تمام کارهایی که ما می توانیم برای آماده سازی و خود را در نتایج.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر