ایتالیایی کشتی کروز با 7000 در هیئت مدیره قفل شده است و در میان coronavirus ترساندن


یک کشتی متعلق به کارناوال مسدود شده بود از ترک یک پورت با برخی از 7000 نفر در هیئت مدیره پس از یک مسافر آمد پایین با علائم است که نگرانی در مورد یک صورت ممکن از coronavirus.

54 سال از ماکائو وارد با شریک زندگی خود را در ایتالیا در ژانویه 25 و سوار کشتی کوستا Smeralda در بندر ساونا که در همان روز.

The Costa Smeralda cruise ship was docked in the Civitavecchia port near Rome.

کوستا Smeralda کروز کشتی لنگر انداخت در بندر چیویتاوکیا در نزدیکی رم.اعتبار:AP

او پس از آن پایین آمد و با تب و علائم شبه آنفولانزا و هر دو خود و شریک زندگی خود را که قرار است در یک واحد جداسازی در مورد کشتی است که لنگر انداخت در بندر چیویتاوکیا در نزدیکی رم.

آزمون های اولیه بر روی این جفت ارز پیشنهاد آنها حامل ویروس وزارت بهداشت گفت: اما آن می تواند تا 48 ساعت برای دریافت نتایج قطعی.

تبلیغات

اولیه برنامه ریزی برای پیاده بیش از 1000 مسافر شده بود که با توجه به ترک کشتی در روز پنج شنبه صبح در انتظار قرار داده شد و پس از چیویتاوکیا شهردار ارنستو Tedesco اعتراض کردند.

“آیا شما دیوانه است ؟ که به شما جهت پیاده? من به همه شما به دادگاه” او فریاد زد در مقامات پس از رانندگی به بندر در فیات 500 با توجه به Repubblica روزنامه.

به نام او برای ادامه مستند از کشتی انتظار کامل نتایج آزمون. کشتی برگزار خواهد شد در پورت برای 24 ساعت دیگر رای تلویزیونی گزارش شده است.

1000 passengers had been due to leave the ship on Thursday morning, but were kept on board.

1000 مسافر بوده است با توجه به ترک کشتی در روز پنج شنبه صبح نگه داشته شدند در هیئت مدیره.اعتبار:AP

این کشتی در حال حاضر تنها کشتی لنگر انداخت در شهر بندر با محدود امنیتی با حضور در اطراف آن است. مسافران دیده می شود راه رفتن بر روی عرشه حتی به عنوان خالی اتوبوس ها صبر کنید در زیر برای نهایی تخلیه. نرم جاز شنیده می شود بازی در هیئت مدیره.

یک تیم پزشکی از یک رم بیمارستان در اوایل روز پنج شنبه مورد بررسی قرار گرفت که نشان از تب و علائم تنفسی به گفته گارد ساحلی ایتالیا. بیشتر عملیات در کشتی “خواهد بود تصمیم گرفت بعد” یک سخنگوی گارد ساحلی گفت.

Passengers stranded on board the Costa Smeralda in port of Civitavecchia, near Rome.

مسافران سرگردان در هیئت مدیره Costa Smeralda در بندر چیویتاوکیا در نزدیکی رم.اعتبار:AP

نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در سفر به کشور بلغارستان است که ایتالیا شد اتخاذ همه اقدامات لازم برای مقابله با خطرات مربوط به ویروس و اضافه کرد که “هیچ نیاز به گسترش جنجال آفرینی اطلاعات و یا به سوخت هر گونه وحشت است.”

“به عنوان به زودی به عنوان مورد مشکوک به ظهور کارکنان پزشکی در هیئت مدیره بلافاصله فعال می شود لازم بهداشتی روش” کارناوال, ایتالیایی, واحد کاستاریکا Crociere در بیانیه ای گفت. “اولویت ما این است که برای تضمین سلامت و ایمنی از مهمانان ما و تیم است.”

ایتالیایی رسانه ها گزارش دادند که مسافران شده بود در اعتراض به مستند کشتی و عدم وجود اطلاعات است.

“ما لازم نیست که اطلاعات بدون اینترنت چرا که در کشتی کار می کند” Ansa جدید آژانس ذکر ایتالیایی مسافر Liborio Iervolino عنوان کرد و گفت.

این کشتی برای محدود بود و لا اسپتزیا در Liguria منطقه با 1000 خدمه و 6000 مسافر 750 از آنها از چین آمد, یک پورت سخنگوی گفت.

بلومبرگ رویترز

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر