صادر شده در: بروز رسانی:

در یک مصاحبه با فرانس 24 در رم ایتالیا, وزیر امور خارجه Luigi Di Maio بحث مبارزه با Covid-19 همه گیر است که آمار ایتالیا بسیار سخت است. او همچنین توضیح داد که ایتالیا deconfinement استراتژی و خواستار “اتحاد بین المللی” برای ایجاد یک واکسن تحت نظارت سازمان ملل متحد. در نهایت Di Maio ابراز امیدواری کرد که اتحادیه اروپا خواهد بود “در تاریخ همتراز با چالش آن را به زندگی می کنند تا”.

تبلیغات

با ایتالیایی ها زندگی در مستند پس از 9 مارس به عنوان بخشی از مبارزه علیه Covid-19 pandemic, ایتالیا, وزیر امور خارجه در مورد deconfinement استراتژی برنامه ریزی شده توسط کونته دولت. “با کمک یک متخصص, نیروی کار, ما قصد داریم به کار در بازگشایی این کشور” Di Maio گفت: فرانسه 24. “ما می خواهیم به بازگشایی آن اقتصادی بخش از کشور است که می تواند انجام این کار تحت شرایط مناسب از آنجا که ما می خواهیم برای حفظ سلامت,” او اضافه شده است. این مستند در ایتالیا است که برنامه ریزی شده بود برداشته شده در مارس 4. “هدف ما از نظر بازگشت به حالت عادی است که یک واکسن” Di Maio تاکید کرد.

ایتالیا اولین کشور را تحت تاثیر قرار Covid-19 در اروپا ثبت کرده است بیش از 21,600 تلفات – سنگین ترین تلفات در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا – و حداقل 165,155 موارد از افراد آلوده به ویروس.

به عنوان تیم از محققان در سراسر جهان کار بر روی یک Covid-19 واکسن های وزیر امور خارجه ایتالیا گفت که او تا به حال پیشنهاد ادغام تلاش های تحقیقاتی به دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ. “من به صحبت کرد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را SG (دبیر کل) از سازمان ملل متحد و من با او یک پیشنهاد است که ما راه اندازی یک اتحاد بین المللی برای coronavirus واکسن. همه ما می دانیم که اگر ما می خواهیم در زندگی به دست آوردن مجدد عادی ما نیاز به یک واکسن (…) ما باید برای سرعت بخشیدن به کشف آن و توزیع آن (…) و ما نیاز به انجام این کار تحت نظارت سازمان ملل متحد و اشاره به این حادثه تلخ است که کاملا در توافق با ما.”

>> شورای امنیت سازمان ملل خواستار همکاری جهانی برای سرعت بخشیدن به Covid-19 واکسن

سرانجام رهبران اروپایی تنظیم شده برای برگزاری اجلاس سران در تاریخ 23 آوریل و پارلمان اروپا خواستار آنها را به اتخاذ یک بسته محرک و بازسازی اقدامات برای کمک به احیای اقتصاد.

“ما باید انتظارات بالا; ما امیدواریم که اتحادیه اروپا ثابت خواهد کرد در تاریخ همتراز با چالش آن را به زندگی می کنند تا به” Di Maio گفت: فرانسه 24.

>> کمیسیون اروپا عذر خواهی به ایتالیا برای عدم کمک در coronavirus بحران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im