ایتالیایی سنا رای به لغو Salvini ایمنی هموار راه را برای محاکمه بیش از مهاجر بازداشت

صادر شده در: ویرایش:

ایتالیایی سناتور رای دادند در روز شنبه برای لغو مصونیت راست رهبر Matteo Salvini باز کردن راه برای یک برنامه به طور بالقوه حرفه ای-پایان محاکمه بیش از اتهامات او به طور غیر قانونی بازداشت مهاجران در دریا سال گذشته است.

تبلیغات

تصمیم به دادستانی در سیسیل رفتن پیش به اتهامات مطبوعاتی خود تصمیم به نگه داشتن 131 مهاجران نجات مسدود روی یک coastguard کشتی به مدت شش روز در ماه ژوئیه گذشته به عنوان او منتظر دیگر اتحادیه اروپا متحده به توافق برسند به آنها.

Salvini سر از ایتالیا در لیگ حزب بود که در خدمت به عنوان وزیر کشور در آن زمان در نهایت می تواند به 15 سال حبس و اگر مجرم در پایان ایتالیا پر پیچ و خم مراحل قانونی. محکومیت همچنین می تواند بار او را از دفتر سیاسی بی باک جاه طلبی های خود را برای رهبری دولت آینده است.

‘امنیت’

Salvini حال حاضر اجازه می دهد تا مهاجران نجات خاموش Gregoretti قایق گارد ساحلی – جایی که آنها شده بود بیحال برای حدود یک هفته در insalubrious شرایط – تا زمانی که به توافقی با دیگر کشورهای اروپایی به میزبان آنها است.

یک کاتانیا دادگاه او را متهم کرد از “سوء استفاده از قدرت” در مسدود کردن آنها را در هیئت مدیره از جولای 27 به تاریخ 31 ژوئیه سال گذشته به طور غیر قانونی بازداشت آنها.

Salvini اصرار دارد تصمیم داشت با حمایت دولت و نخست وزیر جوزپه کرد.

قبل از اینکه بحث شروع Salvini در زمان به Facebook می گویند او “سر بالا برگزار شد با وجدان آرام از کسانی که در دفاع از سرزمین خود و مردم”.

“اگر یک مرد آماده است به مبارزه برای ایده های خود را و یا ایده های خود را بی ارزش هستند و یا او این است که” Salvini نوشت: به نقل از ازرا پاوند یک 20th-century شاعر آمریکایی شناخته شده برای خود را فاشیستی همدردی.

جاه طلبی های سیاسی در خطر است

ماه گذشته همکار سناتور از Salvini را جناح راست لیگ, پارتی, اعطای رهبر خود را از خواسته های رای گیری در مجلس سنا کمیسیون به نفع ایمنی بلند کردن اجسام. که هموار راه را برای روز چهارشنبه رای در کل سنا.

هر پرونده جنایی علیه Salvini می تواند از خط خارج جاه طلبی های خود را به زودی تبدیل به ایتالیا را برتر و بازگشت یورو-شکاک پوپولیستی حزب بازگشت به قدرت است.

دادستان در سیسیل حال بررسی Salvini برای Gregoretti کشتی مورد در ماه جولای سال 2019. چند جمله standoffs بازی کردن در دریای مدیترانه در حالی که Salvini شد وزیر کشور.

سرانجام دادستان کنار گذاشتهشدن مورد. اما یکی دیگر از مرجع قضایی دادگاه وزیران تصمیم به ادامه.

Salvini لیگ در حال حاضر در اپوزیسیون پس از او از حزب خارج از کونته دولت در ماه اوت در یک شکست در پیشنهاد برای یک انتخابات زود است.

(FRANCE 24 با AFP آسوشیتدپرس و رویترز)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>