ایتالیا coronavirus تلفات جهش به 4,032 در بزرگترین سنبله در 24 ساعت

صادر شده در: Modified:

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا افتاده توسط 627 روز جمعه به 4,032 در انتخابات گفت: افزایش 18.4 درصد است که بزرگترین روزانه ظهور در مطلق از سرایت ظهور یک ماه پیش.

تبلیغات

در روز پنج شنبه, ایتالیا یک کشور با 60 میلیون نفر از شهروندان ثبت شده مرگ و میر بیشتر از coronavirus از چین منبع این بیماری همه گیر با جمعیت بیش از 20 برابر بزرگتر است.

تا روز جمعه ایتالیا هرگز ثبت بیش از 475 مرگ و میر در یک روز در حالی که چین که در آن سرایت کند شده است به شدت هرگز گزارش بیش از 150.

تعداد کل موارد در ایتالیا افزایش یافت به 47,021 از قبلی 41,035 افزایش 14.6 درصد عمران سازمان حفاظت گفت.

سخت ترین ضربه شمالی منطقه لمباردی باقی مانده است در یک وضعیت بحرانی با 2,549 فتح و میر و 22,264 موارد است.

از کسانی که در اصل آلوده در سراسر کشور 5,129 تا به حال به طور کامل بهبود روز جمعه نسبت به 4,440 روز قبل از. وجود دارد 2,655 مردم در بخش مراقبت های ویژه در برابر قبلی 2,498.

نظامی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به اجرا درآوردن مستند

در اوایل روز شنبه, دولت ایتالیا اعلام کرد که ارتش می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به اجرای مستند رئیس جمهور از منطقه لومباردی به Attilio فنتنا یک کنفرانس خبری گفت.

“(درخواست برای استفاده از ارتش) پذیرفته شده است… و 114 سربازان خواهد بود بر روی زمین در طول لمباردی… آن است که هنوز هم بیش از حد کوچک اما مثبت است” فونتانا گفت. “متاسفانه ما شاهد یک تغییر روند در اعداد است که در حال افزایش است.”

روز چهارشنبه نخست وزیر جوزپه کونته گفت که مستند اقدامات خواهد بود تمدید اصلی خود آوریل 3 مهلت. ایتالیا اجرا در سراسر کشور مستند در مارس 9 پس از این بیماری همه گیر شد به باید به جامعه انتقال مرحله.

یکی از عوامل در مرگ و میر تا کنون است که متوسط سن در ایتالیا است که در سال 47 در مقایسه با 37 در چین و 38 در ایالات متحده است. به عنوان یک درصد از کل جمعیت ایتالیا بیشتر مردم بیش از سن 80, 90 یا 100 از هر گونه عمده صنعتی کشور به جز ژاپن است.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>