ایتالیا کاهش کوتاه کارناوال ونیز بیش از coronavirus نگرانی

صادر شده در: بروز رسانی:

تکاپوی شامل سرعت در حال افزایش تعداد coronavirus عفونت در ایتالیا بزرگترین مقدار در خارج از آسیا, مقامات روز یکشنبه تشدید اقدامات برای ممنوعیت تجمعات عمومی از جمله توقف ونیز مشهور کارناوال حوادث.

تبلیغات

“فرمان است بلافاصله بعد از عمل و رفتن به اثر در نیمه شب” اعلام کرد ونتو منطقه ای رژیم صهیونیستی است. لوکا Zaia که منطقه شامل ونیز. کارناوال که تساوی دهها هزار نفر از بازدید کنندگان به تالاب شهرستان را اجرا کنید از طریق پنج شنبه. اتوبوس و قطار و دیگر اشکال حمل و نقل عمومی از جمله قایق در ونیز — که ضد عفونی, Zaia به خبرنگاران گفت:.

مقامات گفت: سه نفر در ونیز باید آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس همه آنها در اواخر 80s و کسی که در بیمارستان بستری هستند و در وضعیت بحرانی است.

تقریبا همه از ایتالیا 133 موارد خوشه در شمال حداقل 25 از آنها در منطقه ونتو.

مقامات ابراز سرخوردگی آنها شده اند قادر به پیگیری کردن منبع این ویروس گسترش در شمال که به ظاهر در هفته گذشته زمانی که یک مرد در کدگنو در اواخر 30s شد بدحال.

“این مقامات بهداشت نبوده است و در عین حال قادر به دقت اشاره کردن بیمار صفر” آنجلو Borrelli های ملی مدنی آژانس حفاظت از خبرنگاران در رم.

در ابتدا آن را به طور گسترده ای فرض است که انسان آلوده شده توسط یک دوست او dined با و که به تازگی از کار خود را بر اساس در شانگهای. زمانی که اچ آزمایش منفی برای ویروس, توجه, تبدیل به چندین چینی که در شهر زندگی می کنند و کسانی که مکرر همان کافه بازدید توسط مرد زده. اما لمباردی رژیم صهیونیستی است. Attilio فنتنا به خبرنگاران گفت: همه کسانی که چینی باید آزمایش منفی بیش از حد.

در لومباردی با 90 موارد تا کنون سخت ترین ضربه از منطقه و مدارس و دانشگاه ها دستور داده شد به ماندن بسته در روزهای آینده و رویدادهای ورزشی لغو شد. لومباردی ممنوعیت در رویدادهای عمومی نیز گسترش یافت و به توده ها در کلیساها در عمدتا کاتولیک رومی ملت است.

اما در جنوب هزاران نفر را در شهر بندری باری برای یک جرم با مراجعه به پاپ فرانسیس که دست تکان داد با مؤمنان در طول عمومی خود را ظاهر.

موزه ها و مدارس و دانشگاه ها و دیگر مکانهای عمومی بسته شد و همچنین در ونیز و بقیه ونتو. خاموش شدن است و انتظار می رود حداقل از طریق آوریل 1.

در تورین اصلی شهر از شمال ناحیهای در شمال غربی منطقه سه مورد تشخیص داده شد و یک خانواده از سه نفر در حال آزمایش امکان سرایت, مقامات گفت. این منطقه همچنین اعلام کرد بسته شدن تمام مدارس و دانشگاه ها.

بزرگترین جهش در موارد تایید COVID-19 گزارش شده توسط مقامات در لومباردی یک پرجمعیت منطقه که شامل مالی این کشور سرمایه میلان. تقریبا تمام این موارد در روستا عمدتا در کدگنو و شهرهای مجاور که در آن تنها از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها ظاهرا مجاز به باز بماند.

مردم خواست به ماندن در خانه در لومباردی و ونتو. اما در حالی که یک قفل پایین از بسیاری از شهرهای کوچک شده بود در روز شنبه اعلام کرد پلیس در ورودی کدگنو یکی از سخت ترین ضربه شهرهای نیست توقف اتومبیل های ورود و یا خروج .

ایتالیایی’ گرامی یکشنبه روزمره – از فوتبال به کلیسا رفتن بودند لمس بودن گسترش سرایت تقریبا به طور کامل مستقر در شمال. رویدادهای ورزشی در بیاورد و مناطق شمالی از جمله محلی بچه های تیم ورزشی شیوه به سه سری آ (لیگ برتر) فوتبال مسابقات لغو شد.

ایتالیا اولین موارد — که از یک عروسی, چینی, زن و شوهر بودند که در تعطیلات در رم — ظاهر در اوایل فوریه.

به تاریخ مرگ دو نفر از افراد مسن در شمال — گزارش شده در میان 133 موارد است. اسقف در چندین دایره اسقفی در شمال ایتالیا با صدور بخشنامه که آب مقدس فونت نگه داشته شود خالی است که همدلی ویفر قرار می گیرد در دست مؤمنان و نه به طور مستقیم به داخل دهان خود را توسط کشیش جشن توده و عبادت خودداری از دست دادن و یا تبادل بوسه در طول نمادین نشانه ای از صلح آیین.

در یک تصادف واتیکان مسئول دفتر در برخورد با تبلیغ و ایمان عبدالله از کدگنو. اسقف اعظم Rino Fisichella که خواهر و برادر زندگی می کنند در این شهر کاهش یافته است به نمایش بگذارد اقدامات است. “واضح است که ما نیاز به استفاده از همه لازم است احتیاط” برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان مؤمنان است.

در جای دیگر در اروپا و فرانسه وزیر بهداشت Olivier Veran گفت که مقامات آماده شد برای امکان شیوع در فرانسه از این ویروس جدید است. در یک مصاحبه منتشر شده روز یکشنبه در روزنامه فرانسوی Le Parisien گفت: او نظارت بسیار نزدیک “بسیار جدی” وضعیت از جمله در کشور همسایه ایتالیا.

فرانسه گزارش داد اوایل این ماه مرگ برای اولین بار در خارج از آسیا از یک فرد مبتلا به این ویروس 80 ساله چینی توریستی.

(AP)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>