ایتالیا تحمیل بی سابقه مستند در میان بدترین شیوع کروناویروس

ایتالیا مواجه شده بی سابقه مستند در روز سه شنبه ترک خیابان در پایتخت رم و دیگر شهرهای متروکه پس از دولت تمدید سرکوب در سراسر کشور در یک پیشنهاد به سرعت در اروپا بدترین شیوع کروناویروس.

این اقدامات اعلام کرد اواخر روز دوشنبه با نخست وزیر جوزپه کونته گسترش مراحل در حال حاضر گرفته شده در غنی شمالی منطقه لمباردی و بخش هایی از استانهای همسایه محدود کردن جنبش و ممنوعیت تجمعات عمومی.

“آینده ایتالیا در دست ما است. اجازه دهید همه ما انجام بخشی از ما با از دست دادن چیزی برای ما جمعی خوب” کونته گفت: در یک صدای جیر جیر تشویق مردم به مسئولیت شخصی.

آخرین مراحل پس از داده ها نشان داد که شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش با 9,172 موارد مثبت ثبت شده در روز شنبه و 463 مرگ و میر به شدت متمرکز در مرفه مناطق شمال لومباردی, امیلیا رومانا و ونتو.

chart

در رم, اتومبیل گردش آزادانه زیر آسمان آبی روشن در به طور معمول ترافیک مسدود مرکز و مسافران می تواند پیدا کردن صندلی در معمولا در بسته بندی های زیرزمینی سیستم در طول یک ساعت یک عجله.

رم نشانه از جمله فواره, پانتئون, اسپانیایی مراحل و میدان سنت پیتر در واتیکان بسته شد و یا خالی با پلیس گفتن گردشگران برای بازگشت به هتل خود را.

برای حداقل سه هفته بعد به مردم گفته شده به ماندن در خانه اگر ممکن است در حال حرکت تنها به دلیل کار بهداشت نیاز و یا شرایط اضطراری. هر کسی که به سفر را مجبور به حمل یک سند اعلام دلایل خود را و مدارس و دانشگاه ها بسته باقی خواهد ماند.

وقایع در فضای باز از جمله وسایل ورزشی شده اند به حالت تعلیق در حالی که کافه ها و رستوران ها خواهد شد که نزدیک به 6 ساعت. مغازه ها مجاز به باز باقی می ماند تا زمانی که مشتریان حفظ حداقل فاصله یک متری بین هر یک از دیگر.

“کل ایتالیا بسته است در حال حاضر” شد تیتر در Corriere della Sera, بزرگترین کشور گردش روزانه.

در پی سرکوب همسایه اتریش گفت: آن را انکار ورود به افراد پس از رسیدن به ایتالیا در حالی که بریتیش ایرویز لغو تمام پروازها به مقصد و از کشور است.

شدید کنترل

اقدامات برخی از شدید ترین کنترل های اعمال شده در یک کشور غربی پس از جنگ جهانی دوم و در حال حاضر وجود داشته است, سوال در مورد چگونه به طور موثر آنها می تواند اجرا در سراسر کشور از 60 میلیون نفر است.

مدت کوتاهی پس از کونته اعلام کرد آنها خریداران در رم با عجله به اواخر شب سوپر مارکت ها به انبار کردن مواد غذایی و نیازهای اساسی سبب شد که دولت اعلام کرد که منابع تضمین شده خواهد بود و با اصرار مردم به وحشت خرید.

“شما نیز از این نگران است که سوپر مارکت ها خواهد بود و خالی از ترس. اگر مردم را بیش از-خرید وجود خواهد داشت نه هر آب سمت چپ گفت:” ساختمان سرپرست جیانی که مانند بسیاری از ایتالیایی ها نوشیدنی آب بطری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>