ایتالیا قرنطينه بیش از 15 میلیون نفر در coronavirus مستند

صادر شده در: Modified:

بیش از 15 میلیون نفر از مردم در زیر قرار داده شده مجبور قرنطینه در شمال ایتالیا در اوایل روز شنبه به عنوان دولت تصویب اقدامات شدید در تلاش برای متوقف کردن گسترش مرگبار کرونا ويروسی است که جارو جهان

تبلیغات

نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در توییتر او را امضا کرده بود در نظر دارد به شدت محدود کردن جنبش در داخل و خارج از مناطق زیادی از جمله ونیز و سرمایه مالی میلان برای نزدیک به یک ماه است.

“#کروناویروس جدید فرمان است که در نهایت مورد تایید” کونته نوشت تائید زودتر گزارش مستند در روزنامه Corriere Della Sera و دیگر رسانه ها.

با بیش از 230 مرگ و میر ایتالیا ثبت شده است که بیشترین مرگ و میر از COVID-19 بیماری از هر کشور در خارج از چین که در آن شیوع آغاز شد و در ماه دسامبر.

ایتالیا دارای دومین جمعیت پس از ژاپن و با توجه به بانک جهانی و افراد مسن تر به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به شدت بیمار با کروناویروس جدید.

بدون “جدی” دلیل است که نمی توان به تعویق افتاد مانند کار فوری و یا مسائل مربوط به خانواده مردم را نمی خواهد اجازه ورود و یا خروج از قرنطینه مناطق کوریره دلا سرا گزارش شده است.

این شامل کل منطقه لمباردی و همچنین ونیز و اطراف آن مناطق و شهرستانها از پارما و Rimini — تاثیر یک چهارم از ایتالیا با جمعیت 60 میلیون.

موزه ها و کاباره ها و ورزشگاه و قمار بسته خواهد شد در این مکان با مردم را توصیه به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است این روزنامه افزود که محدودیت خواهد بود در محل تا آوریل 3.

مردم را مجاز به بازگشت به خانه از خارج از این مناطق در حالی که کافه ها و رستوران ها مجاز به باز باقی می ماند ارائه شده این امکان را برای مشتریان به ماندن در یک متر (سه پا) دور از یکدیگر است.

اقدامات اکو کسانی که گرفته شده در مرکزی چین هوبئی استان که نزدیک به 60 میلیون نفر را تحت مستند از اواخر ژانویه زمانی که دولت عجله برای قرار دادن یک درب بر روی این ویروس است که برای اولین بار پدید آمده در استان ووهان.

در سراسر جهان تعداد کل افراد مبتلا به COVID-19 گذشت 100,000 در حالی که 3,500 اند و در سراسر 95 ملت و سرزمین.

این بیماری است و ستد بازار و فلج جهانی زنجیره تامین و ایتالیا پیدا کرده است خود را در خط مقدم مبارزه جهانی علیه ویروس با بیش از 5800 عفونت های ثبت شده در هفت هفته در تمام 22 مناطق ایتالیایی.

این ویروس در حال حاضر به 22, ایتالیایی, مناطق و اول مرگ و میر ثبت شده در ایتالیا را کمتر و پزشکی مجهز جنوبی.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>