ایتالیا رمپ تا coronavirus مستند سفارشات همه مغازه ها به غیر از سوپر مارکت ها و داروخانه ها

صادر شده در: Modified:

ایتالیا اضافه شده محدودیت های جدید در روز چهارشنبه به یک مستند تحمیل شده به مبارزه با کروناویروس, سفارش, میله, رستوران ها و سالنهای زیبایی به پس از بیشترین افزایش روزانه در مرگ و میر از هر کشور پس از وقوع آغاز شد.

تبلیغات

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت نخست وزیر جوزپه کونته گفت: همه مغازه ها خواهد بود توقیف به جز سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و شرکت ها باید همه غیر ضروری و ادارات.

“ما تنها قادر به دیدن اثرات این تلاش بزرگ در یک زن و شوهر از هفته,” او گفت: با اشاره به بولتن روزانه اعلام تعداد موارد و مرگ و میر.

روز چهارشنبه مرگ و میر در اروپا بدترین کشور آسیب دیده شروع به پریدن کرد و 196 در 24 ساعت به 827. موارد تایید شده در سراسر ایتالیا افزایش یافت به 12,462 از قبلی 10,149.

شرکت و محیط های اغذیه فروشی می ماند و باز در صورتی که قادر به تضمین یک فاصله حداقل 1 متر (3 فوت) بین مشتریان.

آخرین اقدامات خواهد اثر را از پنج شنبه و اجرا تا مارس 25 دفتر نخست وزیر گفت.

“کشور نیاز به مسئولیت از همه ما مسئولیت 60 میلیون ایتالیایی که در حال ساخت کوچک و بزرگ و فداکاری هر روز” کونته گفت.

او مختصر حزن انگیز نشانی تکرار کلمات او با استفاده از فقط دو روز پیش زمانی که او گسترده تر از یک مستند در بدترین آمار مناطق شمالی به کل کشور و ممنوعیت های غیر ضروری سفر و تجمعات عمومی تا آوریل 3, توقف, رویدادهای ورزشی و گسترش تعطیلی مدارس.

در زیر آخرین اقدامات, قطار شهری و حمل و نقل عمومی باز باقی خواهد ماند به عنوان خدمات ضروری در نظر گرفته شود مانند لوله کش مکانیک و پمپ بنزین.

از جمله اقدامات در حال گرفتن تلفات سنگین بر اقتصاد ایتالیا و کونته اعلام کرد قبل از آن که او را تا سطح شیب دار هزینه به نرم اقتصادی از این ویروس اختصاص 25 میلیارد یورو ($28.3 میلیارد دلار) برای حمایت از شرکت ها و خانواده ها است.

تنها یک هفته پیش او برآورد این نیاز فقط 7.5 میلیارد یورو رسید.

وزیر اقتصاد روبرتو Gualtieri هشدار داد ممکن است وجود داشته باشد “انقباض قابل توجهی” در تولید ناخالص داخلی در این سال است.

اضافی هزینه های اعلام شده در چهارشنبه معنی ایتالیا 2020 کسری بودجه به نظر می رسد برخی به صعود بالاتر از 3 درصد از ملی خروجی یک سقف تعیین شده توسط اتحادیه اروپا قوانین.

اضطراری حکم به تایید این هفته افزایش کسری هدف در ابتدا به 2.7% از زمان 2.2% هدف Gualtieri گفت: در نامه ای به کمیسیون اروپا.

افراد مسن به ویژه مستعد ابتلا به این ویروس و ایتالیا دارای قدیمی ترین جمعیت در اروپا با 23 درصد در سن 65 یا بالاتر. کارشناسان می گویند که این ممکن است به همین دلیل مرگ و میر در اینجا 6.6% – به طور قابل توجهی بالاتر از جاهای دیگر است.

اکثر ایتالیایی ها به نظر می رسد احترام به شدید ترین کنترل های قرار داده شده در غرب کشور پس از جنگ جهانی دوم با ترافیک بسیار ساکت تر از حد معمول در شهرهای بزرگ بسیاری از مغازه ها و رستوران در حال حاضر بسته است و تنها چند پرواز عامل.

روسیه و اسلوونی شد آخرین کشورها برای محدود کردن سفر از ایتالیا است که به طور فزاینده ای جدا از جهان خارج است.

یک نظر سنجی توسط Ixe آژانس نشان داد که 89 درصد از ایتالیایی ها حمایت خود را از مقامات شدیدی اقدامات با 78% گفت: آنها حمایت خواهد حتی سخت تر مراحل حتی اگر 76% فکر های موجود را یک “قبر” تاثیر بر اقتصاد است.

برجسته انسانی هزینه از شیوع دولت گفت: رئیس انجمن پزشکی در شمال شهر ورزه, 67 ساله روبرتو استلا مرده بود از ویروس. ($1 = 0.8843 یورو)

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>