ایتالیا در تلاش برای مهار شیوع کروناویروس به عنوان موارد گسترش جنوب

صادر شده در: Modified:

ایتالیا شیوع کروناویروس گسترش جنوبی روز سه شنبه به ایتالیا و سیسیل به عنوان حفاظت مدنی آژانس گزارش افزایش در تعداد افراد آلوده و رم برگزار اضطراری شد.

تبلیغات

نخست وزیر جوزپه کونته سرزنش کرده مدیریت ضعیف در یک بیمارستان در این کشور برای وقوع آن موجب شده است تا هفت مرگ در ایتالیا تا کنون و آلوده به بیشترین تعداد از مردم در اروپا است.

توسکانی گزارش داد که دو مورد اول از جمله یکی در مقصد توریستی فلورانس در حالی که سیسیل ثبت یک: یک توریست از بدترین ضربه لمباردی منطقه که در آن 212 نفر تست مثبت است.

این منطقه لیگوریا, شناخته شده به عنوان Riviera ایتالیا همچنین گزارش اولین مورد اما هشدار داد که نتیجه قطعی برای 70 سال هنوز هم نیاز به آمده از ایتالیا به بیماری های عفونی موسسه.

وزرای بهداشت از کشورهای همسایه بودند به ملاقات در رم به عنوان تعدادی از تایید عفونت شروع به پریدن کرد به 283 با بیش از 50 مورد جدید گزارش شده از دوشنبه.

اخبار سنبله در موارد آمد و به عنوان یک تیم از سازمان بهداشت جهانی در رم گفت: ایتالیا گرفته بود, اقدامات مناسب برای جلوگیری از این ویروس را با تمرکز بر توقف بیشتر از فرد به فرد انتقال است.

“اقدامات انجام شده توسط دولت ایتالیا و یا منطقه ای دولت شده است بسیار قوی و به احتمال زیاد باید کمک های حاوی این ویروس به عنوان خوب به عنوان امکان پذیر است” که سخنگوی مسیحی Lindmeier گفت.

Lindmeier اشاره کرد که بر اساس اطلاعات فعلی در اکثر موارد – چهار نفر از هر پنج نفر تجربه خفیف یا بدون علائم است.

ایتالیایی, کنترل ‘در میان دقیق ترین’

روز سه شنبه چند کشورهای همسایه گزارش اول خود را تایید عفونت.

کرواسی تایید اولین مورد در منطقه بالکان پس از یک مرد جوان که به تازگی از ایتالیا – نهفته است که در سراسر دریای آدریاتیک از کرواسی – داشت آلوده شوند.

سوئیس گزارش اولین مورد تایید شده در ایتالیایی زبان کانتون تیچینو, در حالی که اتریش نیز شاهد آن دو مورد اول را تایید کرد روز سه شنبه در تیرول استان که هم مرز ایتالیا.

دولت اتریش گفت: یکی از دو نفر بود از لومباردی بود اما هنوز روشن نیست که چه کسی تا به حال قرارداد این ویروس.

در ضمن در جزایر قناری صدها نفر از مردم محدود به اتاق خود در هتل تنریف پس از یک توریست بود در بیمارستان بستری مشکوک به کروناویروس, سلامت, مقامات گفت.

در حالی که هیچ کشور همسایه است مرزهای خود را بسته با, ایتالیا, چند دولت اعلام کرده اند اقدامات اضافی برای تماس های ورودی مسافران به ویژه از دو مناطق شمال لومباردی و ونتو.

آنها طیف وسیعی از غربالگری پزشکی به ویژه گیتس در فرودگاه ها و توصیه های خود به خود منزوی.

کونته اصرار داشت با این حال که ایتالیا سلامت پروتکل “در میان دقیق ترین” و هشدار داده می شود “ناعادلانه” برای کشورهای دیگر به تلاش برای محدود کردن جنبش از ایتالیایی ها گفت: “ما نمی خواهد بود قادر به قبول آن است.”

او گفت: آن را امن برای ایتالیایی ها برای سفر هم برای خودشان و هم برای دیگران.

‘یک بیمار’

گسترده اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش ویروس را تحت تاثیر قرار ده ها میلیون نفر از مردم در شمال ایتالیا با مدارس بسته و فرهنگی و رویدادهای ورزشی لغو شد.

چندین آینده مسابقات فوتبال در سری آ ایتالیا و لیگ اروپا برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته و تولید آخرین “ماموریت: غیر ممکن” فیلم با بازی تام کروز در ونیز نیز متوقف شده است.

مرکز عفونت در ایتالیا شده است این شهر از کدگنو یک شهر از برخی از 15000 نفر حدود 60 کیلومتر (35 مایل) در جنوب میلان. کدگنو و دیگر شهرهای در شمال ایتالیا قرار داده شده است تحت انزوا.

38-سال-مرد لقب “بیمار یک” توسط رسانه ها در بیمارستان بستری شد چهارشنبه گذشته در کدگنو و فکر شده است تعداد زیادی از این موارد در بدترین ضربه منطقه لمباردی می توان به او.

او به شدت باردار, همسر, چند, پزشکان, کارکنان و بیماران در بیمارستان شده و گرفتار این ویروس از او.

در جای دیگر در این کشور مقامات نیز توصیه اقدامات پیشگیرانه حتی در مناطق بدون شناخته شده عفونت.

برای جلوگیری از تماس فیزیکی اسقف در جنوب Calabria منطقه خواسته اند خود نمازگزاران را به نشانه صلح در انبوه رسانه ها گزارش شده است.

همه هفت نفر از کسانی که فوت کرده اند تا کنون در ایتالیا بودند یا افراد مسن و یا تا به حال از قبل موجود شرایط پزشکی.

(FRANCE 24 با خبرگزاری رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>