ایتالیا coronavirus تلفات موج به عنوان لومباردی به دنبال تشدید محدودیت

صادر شده در: Modified:

شمار تلفات ناشی از کروناویروس در ایتالیا شروع به پریدن کرد 250 در 24 ساعت گذشته بزرگترین افزایش روزانه تا کنون ثبت شده توسط هر کشور به عنوان بدترین آسیب دیده لمباردی منطقه خواست برای تعطیلی کامل کارخانه ها و دفاتر.

تبلیغات

دولت این هفته اعمال محدودیت شدید در سراسر کشور, بستن, میله, رستوران ها و اکثر مغازه ها و ممنوعیت های غیر ضروری سفر در تلاش برای توقف بدترین شیوع این بیماری در خارج از چین است.

این اقدامات تا کنون نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش تعداد مرگ و میر است که با افزایش 25% در یک روز به 1,266 سر از عمران سازمان حفاظت گفت: در روز جمعه.

تعداد کل موارد یافت و با 17,660 از 15,113 روز قبل از افزایش برخی از 17 درصد.

لومباردی سلامت رئیس Giulio Gallera گفت: دولت محدودیت نمی شد به اندازه کافی برای منطقه است که احاطه مالی سرمایه میلان و حساب برای سه چهارم از تمام کشور مرگ و میر.

“ما در حال درخواست برای یک استثنا بود ساخته شده برای لمباردی,” او گفت: RAI 3 تلویزیون, خواستار تعطیلی کارخانه ها و دفاتر و حمل و نقل عمومی در منطقه است. “اگر ما می تواند مقاومت در برابر حداقل به مدت هشت روز شاید ما را ببینید همه چیز به نوبه خود در اطراف.”

وجود دارد هیچ نشانه ای از اینکه نخست وزیر جوزپه کونته موافق به بیشتر محدودیت در ایتالیا کسب و کار در سرزمین با دولت به طور فزاینده ای نگران طولانی مدت زخم ویروس را ترک خواهد کرد در اقتصاد شکننده.

برخی از شرکت ها مانند خودرو فیات کرایسلر تصمیم به تعطیل کردن بخشی از عملیات خود را در حالی که حق بیمه ترمز ساز Brembo روز جمعه اعلام کرد این امر به طور موقت متوقف کردن کار در تمام آن چهار, ایتالیایی, گیاهان است.

“امروز ما باید دو هدف: مراقبت از بیمار و جلوگیری از عفونت و مراقبت از اقتصاد ما” وزیر امور خارجه Luigi Di Maio گفت: در روز جمعه.

او در سخنرانی خود در یک رویداد برای تشکر از چین برای ارسال 31 تن از تجهیزات پزشکی از جمله ماسک و ماسک به ایتالیا و همچنین یک تیم از پزشکان.

“ایتالیا است که نه تنها” Di Maio گفت. “چین برگشت روی پای خود و به زودی ما خواهد شد بیش از حد به عقب بر پای ما.”

نرخ مرگ و میر

ایتالیا مرگ و میر در 7 درصد از تمام کسانی که تست مثبت از شدت مسری ویروس است که بسیار بالاتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

ایتالیایی مقامات بهداشتی این ویژگی به طور عمده به سالمندان جمعیت با اکثریت قربانیان بیش از 80 سال با مشکلات اساسی. با این حال توضیحات دیگر نیز پیشنهاد شده است.

Ilaria Capua در یک virologist در دانشگاه فلوریدا گفت: این هفته که بسیاری از بیماران ممکن است مرگ به علت جدا عفونت از آنتی بیوتیک مقاوم در برابر باکتری ها در بیمارستان.

یکی دیگر از عوامل ممکن است که لومباردی است که با داشتن مشکلات نصب در درمان تعدادی از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه.

وزارت بهداشت گفته است که می تواند به سرعت به افزایش بخش های مراقبت ويژه 50% در سراسر کشور اما وزارت منبع به رویترز گفت در روز جمعه که این “ممکن است به اندازه کافی در مناطق مانند لمباردی اگر ما نمی توانیم توقف سرایت.”

جوزپه Remuzzi سر از ماریو نگری دارویی موسسه گفت: روزانه Corriere della Sera که مردم به طور فزاینده ای “وحشت زده” از رفتن به بیمارستان و تماس با خدمات اورژانس تا زمانی که آنها به سختی می تواند نفس کشیدن.

ایتالیا شده است نگران واکنش برخی از نزدیک ترین متحدان اروپایی به بحران با اتحادیه اروپا امتناع اوایل این ماه درخواست برای کمک به آنها به عنوان انبار ماسک صورت و دیگر تجهیزات پزشکی برای شهروندان خود.

اتوبوس پشت در مرز اسلوونی

اتریش و اسلوونی نیز کشیده دیپلماتیک نارضایتی با شدت محدود مرزی ترافیک جاده منجر به طولانی tailbacks و گسترده سردرگمی است.

چهار اتوبوس حامل اتباع اوکراین در تلاش برای رسیدن به خانه از ایتالیا شد پشت در اسلوونی frontier یک شبه.

“ما نمی توانیم ادامه سفر ما. ما باید کودکان در هیئت مدیره ما خسته هستند و ما نمی تواند ادامه دهد” گفت: ناراحت که نه به نام او. “اگر چیزی اتفاق می افتد, ما می خواهیم به مرگ در خانه ما, در کشور ما” گفت: یک مرد اوکراینی در کنار او.

در رم پاپ فرانسیس شورش علیه تصمیم خود را کلیسای کاتولیک روم به تمام 750 کلیساها در پایتخت ایتالیا – حرکت بی سابقه ای را در تاریخ مدرن است.

“اقدامات شدید هستند همیشه خوب نیست” پاپ گفت: روز جمعه در بداهه اظهارات در شروع صبح خود را با توده جریان بر روی اینترنت.

در عرض چند ساعت کلیسا در رم rowed به دستور و گفت: همه محله کلیساها و آن اجرا شده توسط جوامع مذهبی می تواند باز باقی می ماند.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>