ایتالیا coronavirus مرگ و میر افزایش 743 در 24 ساعت معکوس اخیر کاهش در مرگ و میر روزانه

صادر شده در: Modified:

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا رشد کرده 743 به 6,820 سر از عمران سازمان حفاظت گفت: معکوس یک کاهش در مرگ و میر دیده می شود بیش از دو روز گذشته.

تبلیغات

روز دوشنبه 602 نفر کشته شدند. که به دنبال 650 مرگ و میر در روز یکشنبه و 793 روز شنبه — بالاترین روزانه رقم از coronavirus سرایت آمد به نور در فوریه 21.

تعداد موارد تایید شده در ایتالیا افزایش یافت به 69,176 از قبلی 63,927 افزایش 8.2 درصد در خط با روز دوشنبه نرخ رشد مدنی سازمان حفاظت گفت.

از کسانی که در اصل آلوده در سراسر کشور 8,326 تا به حال به طور کامل بهبود روز سه شنبه نسبت به 7,432 روز قبل از. وجود دارد 3,396 مردم در بخش مراقبت های ویژه در برابر قبلی 3,204.

سخت ترین ضربه شمالی منطقه لمباردی باقی مانده در یک وضعیت بحرانی با مجموع 4,178 مرگ و میر و 30,703 موارد است. که در مقایسه با 3,776 مرگ و میر و 28,761 موارد گزارش شده تا دوشنبه.

ایتالیا از اتحادیه اروپا برای نجات یورو

سنبله در اعداد آمد به عنوان وزیر اقتصاد روبرتو Gualtieri روز سه شنبه گفت: دولت بپرسید مجلس در هفته اول ماه مارس به authorise جدید پیاده روی در این سال کسری سطوح.

صحبت به مجلس Gualtieri حال گفت که خزانه هوا عمده رکود در تولید ناخالص داخلی در نیمه اول این سال است.

Gualtieri همچنین گفت: منطقه یورو کمک مالی صندوق ثبات اروپا مکانیسم باید مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به اقتصاد ضربه coronavirus بحران با هیچ رشته های متصل.

برخی از غنی شمالی منطقه یورو ملل ابراز ناخرسندی در مورد ساخت این صندوق در دسترس و بدون شرایط سیاست با هدف ساخت دریافت کنندگان آن بیشتر از لحاظ اقتصادی رقابتی است.

“ما باید با استفاده از تمام منابع موجود در سطح اتحادیه اروپا از جمله ESM بدون هیچ گونه مشروط” Gualtieri گفت: مجلس.

Gualtieri موقعیت نیز متفاوت است که برخی از اعضای ائتلاف حاکم در رم که نمی خواهند ایتالیا به استفاده از ESM در همه استدلال آن را زین این کشور با بدهی بلند مدت خواهد بود که سخت به بازپرداخت.

ایتالیا متحمل شده است فشار از شیوع این بیماری در اروپا و قبل از آن در روز سه شنبه آنتونیو Misiani, Gualtieri معاون وزیر به رویترز گفت تنها قابل قبول مشروط باید که ESM پول نقد استفاده می شود “برای مدیریت بهداشتی و اقتصادی اضطراری”.

Misiani مانند Gualtieri است از حزب چپ میانه اما آن شریک ائتلافی ضد استقرار 5 ستاره جنبش تمایلی به استقرار ESM ترس آن را سخت تر مالی تعهدات در رم و تجاوز بر حاکمیت ملی.

“این ESM کار نمی کند. با استفاده از این ابزار را در یک بدهی برای چند دهه است که ما در منافع” رافائل Raduzzi a 5-Star عضو مجلس کمیته مالی گفت: “مهر.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>