ایتالیا تلفات جهش 57 درصد در یک روز به عنوان coronavirus جلبک کره جنوبی


آمستردام: ایتالیا پیشی گیرد و کره جنوبی به عنوان جهان دوم-بدترین coronavirus-آمار کشور به اروپا در تلاش برای جلوگیری از بدتر شدن شیوع و سوالات رشد بیش از اینکه واقعی تعدادی از عفونت می تواند به مراتب بالاتر گزارش شده است.

یک روز پس از تصویب یک شدیدی طرح به قرنطینه 16 میلیون نفر در این کشور به شمال, دولت ایتالیا روز یکشنبه اعلام کرد شمار کشته شدگان تا به حال رسید و 57% در فقط 24 ساعت برای رسیدن به 366.

تعداد کل COVID-19 موارد رشد از 5883 به 7375 – معنی ایتالیا در حال حاضر پیشی کره جنوبی به عنوان کشوری با بالاترین caseload در خارج از چین است.

ایران به طور رسمی گزارش شده 6566 موارد, اما, بین المللی, مقامات بهداشت و دولت استرالیا معتقد است شیوع بیماری وجود دارد بسیار بدتر از آمار رسمی است.

تبلیغات

ایتالیایی شیوع – که آغاز شده و با تنها سه مورد فقط دو هفته پیش است منجر به گسترش سریع از موارد در سراسر اروپا است. فرانسه در حال حاضر دارای 1126 موارد آلمان 1018 اسپانیا 613 بریتانیا 273 و هلند 265.

وحشت خرید ضربه سوپر مارکت ها در انگلیس و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شد تشکیل جلسه اضطراری یکشنبه شب به تعیین آنچه مهار اقدامات مورد نیاز خواهد بود برای کنترل رشد عفونت رای دادن.

A tourist wearing a mask takes a photo at the Colosseum in Rome.

یک توریست با پوشیدن یک ماسک طول می کشد یک عکس در کولوسئوم در رم.اعتبار:AP

اروپا در حال حاضر تنبل اقتصاد را تهدید به سقوط به رکود اقتصادی به وقوع می کشد نگه دارید. بانک مرکزی اروپا دیدار خواهد کرد در این هفته است و انتظار می رود به تکه رسمی نرخ بهره به قلمرو منفی و همچنین پرده طرح برای تزریق نقدینگی به تلاش شرکت.

چهل و شش کشور در اروپا گزارش داده اند که حداقل یک مورد از COVID-19 و بیش از یک دوجین در برخورد با بیش از 100 مورد.

در ایتالیا هزاران نفر از ساکنان و گردشگران درهم به قطار و اتوبوس و پرواز کردن را به شدت تحت تاثیر قرار لمباردی منطقه پس از یک پیش نویس طرح به مهر و موم کردن کشش وسیعی از این کشور به بیرون درز شد قبل از دولت می تواند تصویب و اعلام اقدام اضطراری است.

این مستند تاثیر می گذارد تقریبا یک چهارم از ایتالیا با جمعیت از جمله میلان ملت سرمایه مالی و ونیز که تساوی در هر نقطه تا 30 میلیون گردشگر در سال است.

قوانین خواهد بود در محل تا آوریل 3 و طراحی شده برای تکرار عمده فروشی quarantining از استانهای کشور چین است که سازمان جهانی بهداشت با اعتبار کم کردن ویروس.

اقدامات محدودیت مکانی از ورود و خروج و یا در حال حرکت در اطراف در داخل منطقه آسیب دیده تماس برای تعلیق ورزشی مسابقات مگر اینکه آنها برگزار می شود و بدون جمعیت و تقاضای بسته شدن اسکی کلیساها و موزه ها و مدارس و استخرهای شنا و ورزشگاه و تئاتر.

کافه ها و رستوران ها تنها می تواند باز از 6 صبح تا 6 اما خطر بسته شدن اجباری مگر اینکه آنها در حفظ مشتریان حداقل در متر جدا از یکدیگر.

Coronavirus health checks take place before the Serie A match between Udinese Calcio and ACF Fiorentina at Stadio Friuli in Udine, Italy.

Coronavirus سلامت چک را قبل از سری مسابقه بین Udinese Calcio و ساوتهمپتون در ورزشگاه فریولی در اودینه ایتالیا.اعتبار:گتی

مرگ و میر در لومباردی به تنهایی رشد یک شبه از 154 به 257.

در این گزارش آمار و ارقام ایتالیا مرگ و مير در ایتالیا می ایستد در حدود 5 درصد – به مراتب بالاتر از این میزان در کره جنوبی و چین است.

کره جنوبی و چین انجام داده اند تعداد بیشتری از آزمایشات نشان می دهد بالاتر مرگ و مير در ایتالیا ممکن است اشاره به تعداد بسیار زیادی از عفونت ها از شده است در واقع گزارش شده است.

ایتالیا تغییر سیاست خود در طول مراحل اولیه وقوع به آزمون تنها برای افرادی که علائم نشان می دهد.

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz گفت: این تنها یک ماده از زمان قبل از دیگر کشورهای اروپایی تکرار برخی یا همه از ایتالیا به اقدامات شدید.

“این مهم خواهد بود برای تصمیم می گیرید که قدم به هنگام” او گفت:. “شما می توانید مدارس برای یک یا دو هفته و این کار ضروری و لازم است در ایتالیا. این اتفاق خواهد افتاد در دیگر کشورهای اروپایی است. سوال قاطع است هنگامی که آن را انجام دهد.”

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>