ITC همچنان کاهش بازدید 3 سال اخیر; ورقه 15% تا کنون در فوریه

سهام سیگار عمده ITC و تجارت بود که پایین تر برای چهارمین مستقیم بعد در Rs 200.50 پایین 2 درصد در BSE در روز سه شنبه نگرانی از رشد درآمد با توجه به کاهش رشد تقاضا. سهام آمار بیش از سه سال اخیر معامله شد در پایین ترین سطح خود از فوریه 29, 2016.

تا کنون در ماه فوریه ITC است underperformed بازار با کاهش 15 درصد پس از پیاده روی در ملی فاجعه احتمالی وظیفه (NCCD) اعلام کرد در اتحادیه بودجه این سال است. در مقایسه معیار S&P BSE Sensex تضعیف شده حاشیه با 0.22 درصد است.

هفته گذشته ITC افزایش قیمت سیگار توسط 10-20 درصد در سراسر برخی از مارک های خود در همه بازارهای آن است.

به گفته تحلیلگران افزایش مالیات در بودجه اتحادیه می آید به عنوان یک منفی تعجب است و به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار رشد درآمد در کوتاه مدت. این کاهش سرعت در سیگار درآمد قبل از بهره و مالیات (EBIT) رشد همراه با افزایش مالیات و ادامه رکود تقاضا کاهش کوتاه مدت رشد دید.

“اگر چه این افزایش قیمت به نظر نمی رسد به طور قابل توجهی با توجه به کاهش قیمت و تقاضا کاهش سرعت آن می تواند تاثیر سیگار حجم و سودآوری است. علاوه بر این تاثیر می تواند بالاتر برای کلید مارک های در حال حرکت از محبوب نقاط قیمت” تحلیلگران در Emkay جهانی خدمات مالی گفت: در یک شرکت به روز رسانی.

تحلیلگران در JP Morgan جمع و جور کردن ITC به ‘خنثی’ از ‘اضافه وزن’ پست افزایش عوارض ماليات بر سیگار اعلام کرد در بودجه. در حالی که شرکت کارگزاری انتظار ITC تا حد زیادی به تصویب مالیات تاثیر (و شاید حتی بیشتر) این امر تاثیر رشد حجم و وزن در سهام تقسیم عددی بر مضرب محدود کردن سهام صعودی از سطح فعلی بیش از 6-12 ماه.

در سال های اخیر چهارم رشد برای دو نفر دیگر کلید تولید کنندگان سیگار (VST صنایع و گادفری Philips) بوده است پیش از ITC سیگار بخش افزایش نگرانی ها در برخی از سهم بازار از دست دادن وقت. این عدم قطعیت به صورت دوره رشد بیش از 3 تا 6 ماه آینده انتظارات از کاهش سود هر سهم (EPS) رشد و خطر از وظیفه مالیات غیر مستقیم تغییرات (علاوه بر GST cess) در آینده را تقسیم عددی بر مضرب در بررسی های کارگزاری گفت: در یک یادداشت با دسامبر سال 2020 قیمت هدف از 235 تومان به ازای هر سهم.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>