‘خارش برای بازی’: Swans, غول به دنبال رزرو کلاس حل


قوها و غول را دوباره برنامه ریزی برای امکان بارگیری در این هفته ‘دوستانه’ بازی به نگه داشتن بازیکنان انتخاب شده برای AFL وظیفه در اوج تناسب اندام, جای NEAFL فصل بودن رها شده است.

بیشتر وسترن سیدنی می تواند نیاز به قرعه کشی در ذخایر خود را به عنوان اوایل به عنوان آخر هفته آینده با wingman آدم کندی در شک و تردید برای آخر هفته آینده برخورد با ملبورن در MCG به دلیل مصدومیت همسترینگ.

GWS Giants coach Leon Cameron says his players who aren't picked for AFL duty are "itching" to play at some level.

GWS غول مربی لئون کامرون می گوید بازیکنان خود را که برداشت به صورت AFL وظیفه هستند “خارش” به بازی در برخی از سطح.اعتبار:گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر باعث شده است که تمام انواع ویران کردن برای ورزش حرفه ای اما در حالی که AFL است جعل جلوتر باشگاه ها و مربیان شده اند در سمت چپ با یک معمای به نحوه رسیدگی بازیکنان که نمی دید.

معمولا این قوها و غول خواهد بود در حال اجرا در اطراف در شمال شرق استرالیا, فوتبال لیگ برتر – اما آن را مانند تمام دولت مبتنی بر رقابت است به تاخیر افتاده است تا پایان ماه مه ترک محکوم استعداد های جوان و یا ارشد بازیکنان دوره نقاهت بعد از آسیب دیدگی با هیچ خیابان برای ساخت در مسابقه تناسب اندام.

تبلیغات

دو باشگاه سیدنی با هدف بود به مرحله عمل در بازی روز شنبه این برنامه شامل تنها AFL-فهرست بازیکنان, اما این اوراق در آخرین لحظه به سقوط در خط با رقیب AFL باشگاه که تا به حال بررسی طرح های مشابه و در عین حال نمی تواند از پیش با هر گونه مسابقات بیش از آخر هفته.

A standout for the Giants against Geelong, Harry Perryman described the atmosphere of an empty stadium as "bizarre".

Standout برای غول در برابر جیلان هری Perryman توصیف فضای خالی ورزشگاه به عنوان “عجیب و غریب”.اعتبار:گتی

سیدنی و GWS انتظار می رود به در نظر گرفتن وضعیت دوباره این هفته اما باید تحریم رسمی از AFL به ادامه منظم و دوستانه.

کندی در ضمن به نظر می رسد در بلند شانس را به بازی در برابر شیاطین پس از بازی فقط سه ماهه اول سال شنبه شب 32-نقطه پیروزی جیلان.

مربی لئون کامرون گفت این بود که “شدید” مصدومیت همسترینگ شد که benched به عنوان یک احتیاط.

“اگر او حق را برای آخر هفته آینده … ما باید بسیاری از بازیکنان که واقعا به دنبال به جلو به پله به تیم – Jackson Hately, Lachie خاکستر Jye کالدول, Sam Reid. این بچه ها خارش برای یک بازی به دلیل وجود دارد هیچ بازی در این لحظه” کامرون گفت.

Standout بازیکن برای GWS بود هری Perryman این unheralded هافبک که تا به حال لگد زدن فقط چهار گل در حرفه خود قبل از برخورد با گربه. در یک شب او دو برابر خود tally – خوب اولین گام به سوی بهبود یک جنبه از بازی خود او شده است با تمرکز بر.

“من در تلاش برای پا زدن چند گل – بابا همیشه می گوید به فشار رو به جلو و پا زدن چند” Perryman گفت. “آن را خوب بود که در پایان یک زن و شوهر و پسران بازی واقعی هست بنابراین امیدوارم ما می توانیم آن را تا هفته آینده. من کوشش کرده ام که به کار در آن یک بیت در خارج از فصل و پس از آن را به خوبی برای دیدن آن می آیند.”

یک محصول از Collingullie در روستایی NSW Perryman توصیف فضای خالی غول های ورزشگاه به عنوان “عجیب و غریب” و گفت که او تا به حال تا حد زیادی تنظیم از بی خبری چرخه در coronavirus خود بهره مند شوند.

“من به نوعی از طبقه بندی کردن کمی,” او گفت:. “من واقعا نمی دانم آنچه که من فقط هر روز را به عنوان آن می آید گمان می کنم. آن را بیش از همه این اخبار اما من می خواهم به فقط منطقه را گاهی اوقات قبل از آن طول می کشد بیش از شما.

“هر بار که شما با صحبت کردن با کسی در گوشی برگشت به خانه آن را حتی بر همه پشت در خانه در مزرعه و که. [ویروس] نه هنوز وجود دارد – امیدوارم آن را دریافت نمی کند وجود دارد اما من می دانم که تمام محلی پایی است که به نام تا پایان ماه مه.

“آنها واقعا نمی دانم چه چیزی برای انجام در بازگشت به خانه. آنها عشق خود را پایی پس از آن کمی غمگین. آنها می شده اند و امیدوارم ما می توانیم بازی چند بازی های بیشتر برای آنها است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>