“این همه در جدول’: FFA رئیس حاکی تغییر


فدراسیون فوتبال استرالیا با رئیس جیمز جانسون اعلام کرده است که فیلمی است که تا آنجا که استرالیا, فوتبال نگران است با او و تیم مدیریت آماده به لقاء همه شیوه ای از تغییرات به شیوه بازی اجرا می شود در اینجا در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

در پخش ویدیو در FFA حساب توییتر خود را برای پادکست جدیدجانسون صراحت می گوید: “این همه بر روی میز است.”

FFA chief executive James Johnson says innovation is needed.

FFA اجرایی جیمز جانسون می گوید: نوآوری مورد نیاز است.اعتبار:AAP

مدیر عامل شرکت که در منصوب شد ژانویه تا به حال به درک یک سری از چالش های بی سابقه ای در زمان کوتاه در اتهام. خود را فوری ترین نگرانی متزلزل رابطه با Fox Sports, لیگ برتر فوتبال, پخش شریک و اینکه آیا تلویزیون پرداخت شرکت را نگاه کنید به راه رفتن به دور از آن $57 میلیون در سال برای مقابله با پوشش ورزشی اگر یک لیگ نیست رزومه در این فصل است.

اما جانسون است که به دنبال فراتر از آن و به آینده گفت او آماده است به نگاهی به یک تکان عمده تا به ساختار بازی و عملیات اگر این چیزی است که مورد نیاز برای آن را شکوفا در مختلف جهان است که ورزش و کسب و کار در زمانی که COVID-19 بحران گذشته است.

تبلیغات

“پیام من این است که ما نه تنها در برخی از مشکلات فوتبال استرالیا مواجه است,” او گفت: با استناد به این راه که مگا باشگاه هایی مانند بارسلونا و یوونتوس داشته اند به قطع پخش دستمزد و اصلاح هزینه.

“من در فیفا و رفته اند از طریق سهم عادلانه من از بحران وجود دارد.

“درس من آموخته بود که شما در مواجهه با چالش های ما نیاز به نگاهی به فرصت است.”

عدم بین المللی وسایل برای بقیه سال او را با ارائه یک فرصت برای suborn یکی از کشور با تجربه ترین مربیان تیم ملی رئیس گراهام آرنولد به اشفتگی فکری موقتی ایده هایی برای حفاظت از استرالیا بازی آینده, او گفت:.

“ما می دانیم که وجود خواهد داشت هیچ تیم ملی فوتبال در ماه های ژوئن و ژوئیه کسانی که ویندوز خواهد بود تحت فشار قرار دادند به پایان سال. من خواسته اند گراهام آرنولد به عنوان یک فوتبال مشاور در فوتبال مسائل.

“ما در حال رفتن به یک تخته سفید کردن و ما خواهد شد بحث و مناظره در مورد مسائل واقعی این بازی رو از سیستم های انتقال به مسیر به هزینه ثبت نام و رقابت سازه های.

“این همه در جدول.

“این به ما کمک خواهد کرد توسعه نقاط است که ما پس از آن می توانید [ترویج] به گسترده جامعه فوتبال و کمک خواهد کرد که ما توسعه یک چشم انداز بین راه رو به جلو است.”

به عنوان بازی لرزید به توقف (آخرین یک-بازی لیگ بود بسته-درب های ثابت بین نیوکاسل و آذر شهر در ماه مارس) شده است وجود دارد بحث گسترده در سراسر جامعه فوتبالی که چگونه آن را می تواند به بازتولید خود را هنگامی که ظاهر نرمال آغاز می شود.

بسیاری از دیدن این اجرا خاموش کردن به عنوان یک فرصت بزرگ را به تنظیم مجدد کل ورزش آوردن در یک دوم تقسیم و ارتقاء و سقوط.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر