آن همیشه آسان سبز در بزرگ استرالیا


Malcom Broomhead and Andrew Mackenzie. Illustration: John Shakespeare

مالکوم Broomhead و اندرو مکنزی. تصویر: جان شکسپیراعتباری:

آن کمتر از یک سال پیش که معدن غول پیکر BHP را کنار بگذارند $US400 میلیون دلار برای مبارزه با تغییر آب و هوا و توافق به مسئولیت خود در محدوده 1, 2 و 3 کربن تولید گازهای گلخانه ای. در آن زمان اندرو مکنزی هنوز پرواز بالا به عنوان شرکت اجرایی. (برای ثبت دامنه 3 تولید گازهای گلخانه ای هستند کسانی که تولید شده توسط مشتریان که خرید BHP محصولات.)

اما مکنزی خروج بود به عنوان صاف به عنوان برخی از شما را بر این باورند. آن در سال گذشته بود, قبل از مکنزی چپ که BHP مدیر مالکوم Broomhead تصمیم به گرفتن یک ایستاده است.

Broomhead که نشسته بر روی خیش پایداری و کمیته که اتفاق می افتد به Orica رئیس این زمان برخی از جدی umbrage در BHPs در محدوده 3 موضع. “فضیلت سیگنالینگ,” او گفت: با توجه به منابع ما. مکنزی خشمگین بود.

این تبادل صورت گرفت در یکی از مکنزی نهایی جلسات هیئت مدیره. او جایگزین شد در ماه ژانویه توسط مایک هنری. BHP منابع تایید آن را در واقع یک “قوی” در دیدار با برخی از مدیران نشان می دهد بیشتر پول مورد نیاز برای مبارزه با تغییر آب و هوا و دیگران سوال که چرا هر که شد صرف در همه اگر چه جزئیات ظریف به نظر می رسید به دوری کردن از آنها.

تبلیغات

برخی از مورد علاقه: Broomhead نامگذاری شد به عنوان بخشی از “گلخانه مافیا” سوخت های فسیلی لابی در یک سال 2006 ABC چهار گوشه داستان. Amusingly, Broomhead وجود دارد برای مکنزی را وداع در ریچموند در ماه گذشته. در ماه دسامبر در Orica سالانه مجمع عمومی Broomhead راه اندازی جنگ صلیبی خود را در مورد “خود عدالت”. پنج ستاره است.

مسائل مربوط به پول

در ضمن Merivale میلیاردر جاستین Hemmes تبدیل شده تا در عین حال یکی دیگر از حزب لیبرال جمع آوری کمک در سه شنبه شب در Barangaroo فضای رویداد 12 میکرون یک رویداد که شامل کمتر از نه موریسون وزرای دولت از جمله دادستان کل مسیحی پورتروزیر دارایی Mathias Cormannاشتغال وزیر Michaelia نقدی, وزیر آموزش و پرورش دن Tehanخدمات اجتماعی وزیر آن راستن و خدمات دولت وزیر استوارت رابرت. نخست وزیر اسکات موریسون وجود دارد مسلح با یک سری از جوک ها در مورد قابل لمس جاه طلبی از خزانه دار جاش Frydenberg (وجود دارد) و میل شدید او برای ماندن در منزل.

همچنین کشف شد بومی وزیر امور کن وایتوزیر بهداشت شکار گرگاسترالیا, ارتباط بانکی رئیس آنا Bligh, Medina توسعه دهنده هری TriguboffHoward وزیر دولت سانتو سانتورو و نیوزیلند ex-PM لایحه انگلیسی.

Wesfarmers امور شرکت ها, رئیس, نائومی بال بال زدن پیوست, جمعیت, در حالی که خواهر کوچکترش چوپان بال بال زدن بود درب بعدی در کسب و کار شورای شام برگزار شد در رابطه با بررسی های مالی. بال بال زدن Jr اجرا می شود بخش بهداشت و درمان در گروه مشاوره بوستون. این ستون به خبرنگاران گفت: ما فلوتر خانواده تعطیلات خانه بود به شدت تحت تاثیر bushfires. ما برای آنها بهترین است.

رنجبر نقطه

روز چهارشنبه ما به ارمغان آورد شما اخبار که سابق Fairfax Media, رئیس, گرگ Hywood در قرنطینه پس از پسر تام بازگشت از هنگ کنگ متاسفانه سرند با coronavirus.

در حال حاضر ما می تواند نشان دهد کار MP آنتونی D’Adamمعاون مخالفت شلاق بود روز چهارشنبه در خانه نشسته و منتظر برای تایید یکی از کارکنان خود را روشن بود. ما نمی خواهد فاش کردن نام کارمند اما D’Adam منتظر بود برای بازگشت به بودجه برآورد در Macquarie Street پس از یک روز در صفحه اصلی. به عنوان یک سخنگوی نیروی کار به ما گفت “گروه پارلمانی خدمات گذاشته است دستورالعمل های روشن در رابطه با COVID-19 و همه نمایندگان مجلس و کارکنان انتظار می رود به آنها را دنبال کنید”.

دوستان در واقع

در پنریته Panthers ظاهرا خیط و پیت کردن با پول پس از 24 میلیون دلار بود به پمپ پنریته Rugby League Club با تشکر از موریسون و Berejiklian دولت یا به طور خاص تر از جان گذشته تجدید نظر از وسترن سیدنی وزیر استوارت آیرس.

به عنوان هرالد گزارش این هفته پنریته MP موفق به افشای عضویت خود به باشگاه قبل و بعد از او قول داده پول برای یک مرکز در باشگاه. Ayres ظاهرا حفظ پروژه “ارائه” یک وعده انتخاباتی از “داخل سالن و امکانات ورزشی مانند ما هرگز قبل از دیده می شود” با وجود آنها هرگز در واقع در حال ساخته شده است. (پلنگ پروژه کاهش یافته است و همه “فضای نت بال ، فوتسال صندلی چرخدار راگبی و دیگر داخل سالن ورزشی” در سال 2017).

با این وجود چه نوع آن است که پنریته لیگ به نوبه خود به مدیران خود را برای خدمات اساسی.

پنریته تاجر دیوید اونیل‘s ساز و برگ برای مثال موفق به نمره “طول بازو معاملات تجاری تحت شرایط تجاری” فقط بیش از $600,000 برای “سهام” در طول دو سال گذشته است. اونیل آن را به عنوان معلوم است پنریته راگبی لیگ باشگاه های رئیس.

یک کسب و کار متعلق به یان هیکس, یکی دیگر از مدیر در پنریته موفق 1.3 میلیون “عادی تجاری شرایط تجارت” برای “حمایت و خدمات” در آن زمان حساب تسلیم با شرکت تنظیم کننده نشان می دهد. در ضمن باشگاه نایب رئیس (سابق و بازیکن ستاره) گرگ الکساندر‘s شرکت Delycone موفق $367,000 “در طول بازو”. شما نمی توانید بپرسید بهتر است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>