صادر شده در: بروز رسانی:

وجود دارد کاهش یافته و خوی در لندن در روز پس از Brexit. یک حس که طلاق از اتحادیه اروپا است در حال حاضر یک معامله انجام می شود شرکت وجود داشته است در روز شنبه با بیم و هراس در مورد چه اتفاقی می افتد بعدی به بریتانیا وارد دوره گذار در جستجوی یک تجارت جدید مقابله با بلوک.

تبلیغات

طی دو روز استارک تقسیم بین ترک و باقی می ماند اردوگاه شد بر روی صفحه نمایش در میدان پارلمان. روز جمعه یک uproarious pro-Brexit تجمع استقبال بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا تنها چند ساعت پس از یک ضد Brexit جمعیت اعتراض در همان محل شب قبل از. این گسیل احساس شکست احساس خستگی در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا است که تا به حال رسوخ ملی خلق و خوی هفته های اخیر – epitomised توسط نزدیک به بی تفاوتی عبور از نخست وزیر بوریس جانسون Brexit مقابله با ملاقات پس از سال جدید.

روز شنبه در خیابان کنزینگتون جنوبی – از کجا استرالیایی همگرا از سراسر کشور در ماه اوت در اواخر ویکتوریا موزه های ملی – به نظر می رسید که Brexit خستگی بازگشته بود. برای برخی از آن خو با این وجود با نگرانی در مورد آینده چه اتفاقی می افتد به انگلستان وارد 11 ماه دوره گذار است. جانسون وعده به طولانی شدن این مرحله از فرایند فراتر از آن نقطه توقف اعتصاب رایگان معامله تجاری با اتحادیه اروپا تا سال 2020 به پایان برسد. کارشناسان در عین حال هشدار می دهند که هدف این است که بیش از حد بلند پروازانه و خطرات بالفعل و بدون معامله نتیجه.

‘چه واقعا؟’

“این چنین یک مدت زمان طولانی پس از آن آغاز شده و در حال حاضر ما فقط انتظار تا پایان سال و قبل از همه چیز می رود از طریق” گفت: دانشگاه برونل دانشجو Vanujan, حلق آویز کردن در مقابل موزه ویکتوریا و آلبرت در کنزینگتون جنوبی. “در این نقطه آن را فقط یک روز دیگر; ما نه بیش از حد در مورد آن نگران است.”

در حالی که هیچ چیز تا به حال tangibly را تغییر داد و پس از لحظه ای Brexit زمان اثر در 11pm در ژانویه 31, او اشاره کرد که تا پایان دوره گذار بود نگرانی در نقطه ای در افق. “در پایان این دوره نمی شود آن را تعجب آور است که آن را سخت Brexit” گفت: Vanujan که نقل مکان کرد و به انگلستان از سریلانکا به عنوان یک کودک. “اگر آن را سخت مبارزه با تروریسم در اروپا در پنج سال زمان من فکر می کنم من ممکن است کشور را ترک کنند.”

Vanujan خیلی جوان بود که به آن رای دادند و در سال 2016 همه پرسی اما مخالف بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا. با این وجود پس از گذشت بیش از سه سال از Brexit مسلط بحث ملی به محرومیت از دیگر اولویت های سیاسی او گفت: “در شرایط دوباره من فکر می کنم وجود دارد رفتن به چیزهای دیگر است که بریتانیا به نگرانی در مورد”.

در روز شنبه در لندن Vanujan نبود به تنهایی در یک بار ruing ظهور Brexit و wearying از همه مصرف که منجر به آن شد.

“آن را در جریان بوده است برای سنین – چه واقعا ؟” گفت: یک مرد جوان از گلاسترشر در روستایی در غرب انگلستان راه رفتن به سمت کنزینگتون جنوبی را در موزه تاریخ طبیعی در سفر یک روزه به پایتخت. “من فکر می کنم بودن در اتحادیه اروپا سود ما; من نمی دانم آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر,” ادامه داد: این بازدید به لندن بود که بیش از حد جوان به بازیگران انتخابات در سال 2016 رای که تصمیم گرفتند برای باقی می ماند.

‘دو حباب های مختلف’

Another day tripper در خارج از موزه تاریخ طبیعی ابراز سردرگمی بیش از آنچه تا به حال اتفاق افتاده در طول بیش از سه سال است که به دنبال شوک نتیجه همه پرسی در سال 2016: “ما رای را ترک کنند و سپس ما را ترک نمی کند – و در حال حاضر آن را گیج کننده است.”

دربان در همان موزه ابراز مشابه Brexit خستگی. “آن را بیش از ما در حال انجام ما هستید بیایید در تاریخ با آن گفت:” با یک خسته شانه را بالا انداختن.

تا جاده خارج امپریال کالج لندن دارویی وارد کننده بازدید از پایتخت برای روز پیشنهاد پست-Brexit خلق و خوی از رخوت در نهایت ممکن است شکسته شود. “حتی اگر هیچ چیز واقعا تغییر در کوتاه مدت مردم شروع به حرکت می کند و فکر می کنم در مورد آنچه در آینده بعدی” بازدید کنندگان گفت. “بسیاری از کسانی که رای دادند برای مبارزه با تروریسم در اروپا فکر می کنم همه چیز را به سرعت بهبود, اما من کار در یک صنعت است که ارتباط تنگاتنگی با بازار واحد – و یک چیزی که من می توانید ببینید این است که تا پایان دوره انتقال آن کسب و کار به عنوان معمول است اما فراتر از آن احساس می کند مانند شما رو دو حباب: شما باید افرادی که به دنبال جزئیات و شما رو افرادی که فکر می کنم آن را بیش از و که هر کسی که هنوز هم آوردن آن را فقط ناله.”

عبور از جاده خارج از کاخ وستمینستر بر روی میدان پارلمان – که در آن نشئه Brexiteer جشن در شب جمعه تا به حال تبدیل چمن به یک فیلد از گل سفت – یک زن گردشگر فرانسوی ابراز مشابه حس که لحظه ای از تغییر در بریتانیا ارتباط با قاره دروغ ممکن است در آینده نزدیک. “این شرم آور” او گفت: از مبارزه با تروریسم در اروپا با اصل گول sangfroid. “برای لحظه ای آن را احساس می کند مانند این است که هنوز هم در اروپا اما در سال آینده … ما را ببینید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de