‘آن را ‘ بی سابقه’: Longmire ارائه قوها پايه بلند كن بادي از طریق برنامه


جان Longmire استفاده می شود برای به روز رسانی روزنامه نگاران در Lance فرانکلین تناسب اندام. آنچه که او استفاده می شود به انجام آن را از طریق برنامه.

سیدنی قوها مربی برگزار می شود کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود در روز دوشنبه بعد از ظهر. اما به جای صحبت با رسانه ها در سایه سیدنی کریکت زمین به عنوان او به طور معمول Longmire مخابره شد بر روی صفحه نمایش لپ تاپ در دفاتر سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم.

Sydney Swans coach John Longmire conducts his weekly press conference via a video webinar.

سیدنی قوها مربی جان Longmire انجام کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود از طریق ویدئو کنفرانس.

آن را نشانه ای از چیزهایی که می آیند در AFL جهان با باشگاه مانند قوها در نظر گرفتن همه ممکن است اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود بازیکنان و کارکنان از گسترش سریع coronavirus.

که شامل تقسیم کردن تیم ملی به گروه های کوچکتر برای جلسات آموزشی برای به حداقل رساندن تماس است که محدود به مانع تاکتیکی خود را آماده برای روز شنبه باز فصل دور به آدلاید کلاغ.

تبلیغات

“ما به اجرا در برخی از استراتژی های که در آن ما در گروه نه گروه های بزرگ تا آنجا که ما می توانیم حتی اگر ما درک می کنیم که ما یک بازی را به آماده شدن برای” Longmire گفت: در پاسخ به سوالاتی که به ایمیل فرستاده شود و در, که پس از آن قرار داده و به مربی یک باشگاه کارمند.

“[ما] در تلاش برای مطمئن شوید که شیوه است که ما در جای خود قرار داده اطراف پایی باشگاه بودند به عنوان خوب به عنوان آنها می توانند. هر گونه جلسات ما [هستند] در اعداد بسیار کوچک در اتاق ملاقات … همه از آن صحبت شده است در مورد علنا چیزی است که ما کاملا در مورد اینجا در باشگاه فوتبال.”

قوها می تواند با گرفتن یک پرواز اجاره به آدلاید با Longmire و این باشگاه منتظر اطلاعات بیشتر از AFL در مورد امکان حمل و نقل راه حل.

“آن ‘سازمان دیده بان این فضا’. AFL هستند بشدت از آن آگاه ساخت مطمئن شوید که ما حداقل رساندن تماس با ما امتحان کنید و انجام دهید که در داخل به عنوان خوب, ” او گفت:.

Longmire گفت: وجود یک “درجه عدم قطعیت” در اطراف تیم ملی با توجه به شرایط بی سابقه ای.

“ما باید یک بازی به تمرکز بر اما وجود دارد بسیاری که در جهان در حال حاضر ما ساده و بی تکلف به فکر می کنم که بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد آنچه در واقع اتفاق می افتد,” او گفت:.

“بازیکنان ما کارکنان ما هیچ متفاوت از هر کس دیگری در جامعه. خود را غریزه طبیعی است که سلامت و ایمنی مردم چه که بازیکنان و کارکنان و هواداران است. هر کس احساس می کند همان است. آن را به وضوح بی سابقه ای چه خبر است.”

همانطور که برای فرانکلین که تا به حال عمل جراحی زانو در شروع سال او نمی تواند بازی تا زمانی که حداقل سه دور. “این همیشه یک شوت که او قرار بود به حق” Longmire گفت. “او نیاز به یک زن و شوهر از هفته آموزش ما نیاز به برخی از آموزش بیشتر زیر کمربند خود را.”

کلید رو به جلو Sam Reid نیز باقی مانده است “بعید” به صورت کلاغ اما اسحاق Heeney دیگر قوها ستاره که تا به حال خارج از فصل عمل جراحی برای تعمیر انگشت شست و انگشت شکسته خواهد شد حق را به بازی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>