ITV رئیس ترومپت ‘خبر خوب در درام جبهه’ به عنوان تولیدات رزومه تیراندازی

ITV است ramping تا تولید آن ممکن است پس از مستند با مدیر عامل کارولین مک کال trumpeting پیشرفت این شرکت در از سرگیری درام اسکریپت تولید.

“این همه خبر خوب در درام مقابل” گفت: McCall, در طول یک صبح روز پنجشنبه درآمد تماس بگیرید. اگر چه ITV اعلام کرد کاهش درآمد در سراسر هیئت مدیره در آن نیم سال, نتایج ارشد اجرایی شد خوش بین در مورد این شرکت نمایشنامه ای از فعالیت های تولید. “به دنبال آن است بسیار مثبت تر از آن است که یک ماه پیش.”

رتبه بندی راننده “جزیره عشق” آغاز می شود تیراندازی دوباره از ماه سپتامبر برای آمریکا پخش کننده CBS در حالی که “Suburra” و “تابستان” نیز آغاز کرده است و “عموره” در حال پیش تولید است.

از 230 productions است که نهفته و یا متوقف شده توسط lockdown حدود 70 درصد تحویل داده شده اند و یا در حال حاضر در تولید از جمله “تاجگذاری خیابان” و “Emmerdale.”

به تازگی اعلام کرد دولت انگلستان صندوق بیمه برای فیلم و تلویزیون تولید می شود بسیار مفید McCall گفت. “این است که به تولید کنندگان اعتماد به نفس برای شروع درام, دوباره در راه است که بدون بیمه شده اند بسیار دشوار است” گفت: McCall.

از نزدیک به 1000 ITV کارکنان furloughed در طول مستند همه اما 300 در حال حاضر در کار McCall اضافه شده است.

صحبت در مورد بینندگان در طول مستند, مدیر عامل شرکت گفت: “آنچه که تقویت در واقع در این بیماری همه گیر است که چگونه همه مشاهده بالا رفت. تمام جنبه های تلویزیون چه بود که کمدی, درام, خصوص, اخبار واقعی, برنامه نویسی که همه بالا رفت. بنابراین در جریان است. پس چه بود که Netflix بکشد و یا BritBox در این رابطه مشاهده در COVID قوی بود در سراسر هیئت مدیره. من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است که از آن شده است اطمینان بخش برای بسیاری از مردم در بریتانیا است که خدمات عمومی پخش شده اند قادر به اطلاع رسانی به آنها را در سراسر.”

مک کال نیز برجسته شدید محتوای تقاضا در طول بیماری همه گیر. “جهانی [تقاضا] برای محتوا همان چیزی است که ما در رشد خواهد کرد بین 3-5٪. علاوه بر آن ما در حال سرمایه گذاری در [ITV] Hub مطمئن شوید که محتوای اصلی است که ما فراموش می توانید به عنوان بسیاری از نقاط و به راحتی و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. و سپس ما می تواند کسب درآمد از آن است.”

به طور کلی مک کال صعودی است در مورد رشد بلند مدت چشم انداز با وجود اثرات ناتوان کننده این بیماری همه گیر کوروناویروس. “کل ما استراتژی است که در مورد در حال رشد است. [ITV] Studios است که یک کسب و کار بزرگ; مستقیم به مصرف کننده کسب و کار بزرگ است. ما شروع به BritBox از ابتدا به دلیل دقیق [که] به اعتقاد ما آن است که برای رفتن به یک رشد کسب و کار” گفت: McCall.

“وجود دارد یک طیف وسیعی از فعالیت هایی است که ما درگیر در آن خواهد شد و ما برای رشد و بیرون آمدن از COVID,” مدیر عامل شرکت ادامه داد. “ما توانایی ایجاد کسب و کار و ایجاد ارزش رفتن رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>