Ivanka Trump بوده فدرال راهنمای سفر به نیوجرسی برای عید فصح


واشنگتن: Ivanka Trump رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرزند ارشد دختر و یک مقام ارشد کاخ سفید, مشاور قرار خودش را به عنوان یکی از رهبران اقتصادی تلاش های امدادی و یکی از آن ترین آواز طرفداران اجتماعی فاصله.

“کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به در یک موقعیت به ماندن در خانه لطفا انجام این کار” Ivanka Trump گفت: در یک ویدئو او نوشته شده آنلاین تشویق آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل های فدرال در مورد اجتماعی فاصله که نشان می دهد که مردم به ماندن حداقل 1.8 متر از هم جدا. “هر یک از ما نقش مهمی در کاهش گسترش یافته است.”

Ivanka Trump and her family spent Passover at her father’s private golf club.

Ivanka Trump و خانواده اش را صرف فصح در این خصوصی باشگاه گلف.اعتبار:نیویورک تایمز

اما مغلوب ساختن پیشی جستن خودش است و نه به دنبال دستورالعمل های فدرال ارائه مشاوره در برابر اختیاری سفر خروج واشنگتن برای یکی دیگر از خانواده و خانه و حتی به عنوان او علنا تشکر از مردم برای خود quarantining. و موثر در مارس 1, شهر واشنگتن با صدور اقامت در خانه سفارش برای تمام ساکنان مگر اینکه آنها در حال انجام فعالیت های ضروری.

مغلوب ساختن پیشی جستن و شوهرش جارد کوشنر که همچنین یک مقام ارشد کاخ سفید, مشاور سفر با سه فرزند خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف بدمینستر در نیوجرسی به جشن شب اول عید فصح در این ماه با توجه به دو نفر با دانش خود را از برنامه سفر و حتی به عنوان seders در سراسر کشور لغو شد و خانواده های جمع آوری شده از راه دور بیش از برنامه های مانند زوم.

تبلیغات

یک سخنگوی کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کوشنر بازگشت به کاخ سفید که در آن او است که به کمک مارشال نیروهای دولت برای جنگ پدر خود را در قانون می گوید که برای راه انداختن در برابر coronavirus. Ivanka Trump است ادامه داد: از بدمینستر گرفتن تماس و صرف زمان وجود دارد با فرزندان او به مردم گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به مردم گفت که این باشگاه در حال حاضر تعطیل و آن را بیشتر اجتماعی دور از عمارت در Kalorama محله از واشنگتن که در آن او خال خال شده بود در حال اجرا در مناسبت در Rock Creek Park.

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت از راه دور در حداقل دو رئیس جمهور در تماس با رهبران کسب و کار او این است که مشاور با او به عنوان به دنبال بازگشایی اقتصاد کشور را با توجه به کسی که آشنا با تماس.

قبل از ترک برای بدمینستر تهمت به نظر می رسد در کنار پدر در کاخ سفید را در اتاق روزولت پس از لابی بالا مدیران بانک متعهد به Paycheque حفاظت برنامه تلاش های امدادی در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک آب و همه گیر. Ivanka Trump شده است با تمرکز بر کمک به کسب و کارهای کوچک تبدیل به یک راه برای بهبود اقتصاد در کشور و در این مراسم رئیس جمهور به عنوان او اغلب دروغ و اعتبار خود را با ایجاد “بیش از 15 میلیون شغل است.”

Ivanka Trump دستور او کوچک West Wing کارکنان به کار از راه دور اگر ممکن است و نه برای ورود به کاخ سفید به دلایل مگر اینکه لازم است. او همچنین نوشته شده تصاویری از خودش ساخت یک چادر با bedsheet در اتاق نشیمن خود را به عنوان یک ایده خلاق برای پدر و مادر گیر کرده در خانه با هم بزنید دیوانه کودکان است.

“ما همه در این با هم,” او گفت: در یک پیام ویدئویی او پست شده در رسانه های اجتماعی.

“ما ظهور از این قوی تر از همیشه قبل از و شاید عمیق تر و عمیقا در ارتباط با خود ما انسانیت و ارزش های اصلی ما,” او گفت: “بیایید همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از گسترش است.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

نیویورک تایمز

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر