پرداختن به اهمیت نمایندگی هر دو بر روی صفحه نمایش و در دفتر نویسنده-کارگردان J. J. Abrams و ربات بد co-مدیر عامل Katie McGrath مورد بحث در سال 2020 در صف مقابل اجلاس در لس آنجلس در روز پنج شنبه تصمیم به تنوع بیشتر به “جنگ ستارگان” حق رای دادن و شرکت خود Bad Robot Productions.

“در اولین مرحله ما در مورد صحبت کردیم — اگر ما در این لحظه این امتیاز ما چی می خواهید با آن انجام دهید ؟” گفت: McGrath از “نیروی بیدار” برای اولین بار از دو فیلم “جنگ ستارگان” است که آبرامز خواهد راس. “و نه از محل بودن موعظه و یا تغذیه مردم اسفناج فقط از یک محل – هر زمان که شما یک امتیاز شما تعهد دارید ، که فقط ما چگونه سعی کنید به زندگی می کنند زندگی ما است.”

با این که فیلم آبرامز “فکر کردم در مورد ساختمان این داستان با شخصیت زن, مجموعه ای از چهار شخصیت های اصلی: یکی از آنها بود Latinx یکی از آنها بود نیجریه در لندن یکی از آنها بود – سفید کاری – و یکی از آنها یک مرد سفید” گفت: McGrath. “چگونه می تواند به ما در پیدا کردن یک راه به هر بچه ای که برای رفتن به دیدن این فیلم ببینید یک نسخه از خود را در یک راه است که اغلب در نظر گرفته شده در مقیاس؟”

وقتی پرسیده شد که در مورد رویکرد خود را به داستان سرایی و ایجاد خود را اضافه شده به “جنگ ستارگان” حق رای دادن در یک قطبی جهان آبرامز گفت که همانطور که با هر پروژه شما “انجام بهترین شما می توانید با همه چیز شما” است و هدف او این است که به مخاطبان احساس خوب است.

“حقیقت این است که اینها چیزهایی هستند که به منظور سرگرم کردن مردم به آنها احساس چیزی و امیدوارم آنها احساس خوب” آبرامز گفت: خواستار دخالت خود را با لوکاس فیلم سه گانه “یک برکت و رحمت است.” “بدیهی است که آن را همیشه کار نمی کند. این سخت است که آن را نمی کند و زمانی که آن را نمی کند, شما باید به درک آن شما را مجبور به اذعان به آن شما باید برای بررسی آن است.”

McGrath, یکی از اولیه سازمان از زمان را نیز به آرامی اما محکم گفت: از سرمایه گذاران و سرمایه گذاران که ایجاد نمایندگی در شرکت های “پیچیده نیست.”

“این است که در مورد هدف و اولويت” او گفت:. “بنابراین اگر شما یک موسس یا مدیر عامل و هیئت مدیره خود را با یکی که همه نر و یا به خصوص تمام سفید نر نیست بحث علنی در مورد چقدر شما باور برابری جنسیتی یا نژادی, سهام و یا هر چیز دیگری. چرا که اگر شما را به آن معتقد بودند اگر این مقدار برای شما هیئت مدیره خود را نمی خواهد به نگاه مانند آن را ندارد. و اگر هیئت مدیره خود را نگاه می کند مانند آن را ندارد و شما شروع به فکر کردن در مورد ‘Sh-t, من می خواهم برای شروع به این آدرس و سپس یک نفس عمیق بکشید قطع فانوس بر این واقعیت است که شما در حال شروع سفر و خوب با آن است. چرا که همه ما از شروع کاملا ناامید کننده محل. اگر شما یک فرد است که هر نوع رهبری امتیاز هر نوع از منابع شما باید به فکر می کنم در مورد راه های که در آن شما به ارث برده است و راه هایی که شما استفاده از آن. بنابراین شروع به جایی که شما هستند و پس از آن شروع می شود.”

تماس با رونی قانون — NFL سیاست به مصاحبه حداقل یک زن و یا فرد از رنگ برای برخی ارشد — “مزخرف” و “مسخره” McGrath به جای خواست کسانی که در مخاطبان به اتخاذ “بد روبات قاعده” یعنی استخدام نسبت به جمعیت است.

نیمی از مردم مصاحبه باید زنان و حداقل 40 درصد باید مردم رنگ, او گفت:. بیش از نیمی از بد ربات رهبری تیم هستند و زنان 55 درصد از تمام کارکنان زن هستند و تقریبا نیمی از مردم از رنگ به عنوان یک نتیجه از این قانون, او گفت:.

زمانی که مدیر چشمگیر سرمایه گذاری’ Kara Nortman خواسته در مورد اتاق به اشتباه McGrath پاسخ encouragingly. وجود دارد اتاق را برای اشتباهات اما کسانی که در مواضع قدرت فقط نمی تواند نگرانی در مورد اشتباه, او گفت:.

“شما باید تاکتیک برای هر کسب و کار دیگر نتیجه شما می خواهید برای رسیدن به, بنابراین باید برای این بخش اشاره کرد McGrath. “از آنجا که در 20 سال ما در حال رفتن به یک اکثریت غیر سفید کشور… اگر شما لازم نیست که تخته و برنامه نویسان و تیم رهبری است که نگاه مانند شما در حال رفتن به دست یک تن از sh-t. این غیر قابل اجتناب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im