Jack Ma Alipay مراحل رقابت با WeChat برای برنده شدن تجار

Alipay های پرداخت تلفن همراه نرم افزار متعلق به میلیاردر Jack Ma, پله تا رقابت خود را با WeChat برای دریافت بیشتر از آن 900 میلیون کاربر به ضربه بزنید گسترش خدمات در همه چیز از خرید املاک و مستغلات به رستوران و سینما رزرو.

Alipay است با هدف قرار دادن 40 میلیون تاجر و ارائه دهندگان خدمات خود را به استفاده از مینی برنامه ها — یک مطلب نرم افزار است که نشسته است در بالای رابط کاربری و فراهم می کند دسترسی سریع به مجموعه ای از خدمات است. این شرکت با تجربه شده است با این طرح به مدت سه سال و در حال حاضر در حدود 1.7 میلیون چنین برنامه هایی.

حرکت بالا گرفتن رقابت بین Alipay و WeChat فوق العاده نرم افزار متعلق به آسیا دومین شرکت بزرگ و جک ما رقیب میلیاردر تسویه حساب Ma. پس از دیدن یک افزایش در تقاضا در طول COVID-19 ویروس شیوع Alipay معرفی انگیزه برای تشویق توسعه دهندگان برای ایجاد مینی برنامه های است که کمک به کاربران برای مقابله با تاثیر.

“ما شاهد افزایش تقاضا برای خدمات آنلاین” او Yongming معاون رئیس جمهور از Alipay را باز اکوسیستم کسب و کار. “این روند تنها به رشد قوی تر و حتی پس از شیوع ویروس به پایان می رسد.”

مورچه های مالی این شرکت که صاحب Alipay تخمین زده وجود دارد به عنوان بسیاری از 100 میلیون تجار کوچک در چین است. هدف این است که به درایو این تجار به مینی برنامه همچنین قادر می سازد آنها را برای مدیریت داده های مشتری انجام تبلیغات و بازاریابی تجزیه و تحلیل.

آن را نشان داده است موفقیت اولیه در کمک به برخی از شرکت های آب و هوا تاثیر اقتصادی این ویروس خاموش شدن در چین است. Meicai یک 7 میلیارد دلار راه اندازی است که متصل کشاورزان با رستوران ها استفاده می شود مینی برنامه به جای لینک به طور مستقیم با مشتریان خرده فروشی. آن را دیدم بیش از 800,000 جدید کاربران از سراسر 80 شهرستانها در چین سفارش مواد غذایی در یک هفته, با توجه به بیانیه مشترک.

اموال ارائه دهنده خدمات شروع به ارائه املاک و مستغلات از طریق مزایده مینی برنامه فروش 110 میلیون یوان (16 میلیون دلار) در اموال و در مجموع بیش از سه روز با توجه به مورچه. آن استفاده می شود Alipay را به سیستم تایید هویت زندگی می کنند جریان از حراج در زمان واقعی و خصوصی blockchain که به ثبت دفتر اسناد رسمی محلی ، پس از مورچه نورد از آن COVID-19 مقابله مشوق بیش از 1200 توسعه دهندگان ایجاد شده 181 جدید مینی برنامه ها در Alipay با تمرکز بر تحویل مواد غذایی قانونی و توصیه های پزشکی, آن گفت: در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>