جیمز ولك به ستاره در NBC درام خلبان ‘عادی جو’

جیمز ولك شده است بازیگران در نقش سرب از NBC درام خلبان “عادی ” جو” انواع آموخته است.

این پروژه به بررسی سه موازی زندگی جو Thu (ولك) پس از او باعث می شود یک محوری انتخاب در یک تقاطع در زندگی خود را. سری سوال می پرسد چگونه های مختلف زندگی ممکن است نگاه اگر شما تصمیم خود را بر اساس عشق و وفاداری و یا شور و شوق.

ولك اخیرا به نظر می رسد در یک محدوده زمانی معین در نقش انتقادی-تحسین HBO سریال “مراقبان.” او قبلا ستارهدار در فصل 1 از فردا همه دسترسی سری “به من بگو داستان” و بازی در نقش سرب در CBS drama “باغ وحش.” دیگر او شامل اعتبار تلویزیون “هارلی کوئین” “جالوت” “مردان دیوانه” “میلیاردها دلار” و “Shameless.”

او repped توسط ICM و Greenlight تولید و مدیریت.

راسل و Garrett Lerner در حال نوشتن و اجرایی تولید “عادی جو.” این جفت قبلا همکاری به عنوان تولید کننده اجرایی در فاکس درام “خانه” را به عنوان به خوبی به عنوان نشان می دهد مانند ان بی سی “ظهور” و روباه “کمدی Glee.” مت ریوز آدم Kassan و Rafi کرون از 6 & آیداهو نیز اجرایی تولید همراه با هوارد کلاین از 3 Arts Entertainment. 20th Century Fox Television تولید خواهد شد.

“عادی جو” یکی از 15 پروژه NBC به سفارش برای 2020-2021 فصل است. پخش دستور داده است تا یازده خلبانان دیگر است و با توجه به دو سری سفارشات به تاریخ. هر دو از سری دستورات کمدی — “مادر راک” در مورد اوایل زندگی دواین جانسون و لا شهردار سری بازیگران Ted Danson از Tina Fey and Robert Carlock. Kenan Thompson را “Kenan نشان می دهد” نیز بوده است نورد برای فصل آینده پس از آن در اصل میله میله برای اولین بار در این فصل است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>