انیمیشن ژاپن رهبران متحد برای یوتیوب ابتکار

تویی انیمیشن Kodansha و دیگر انیمیشن ارائه دهندگان محتوا باید با هم متحد برای شروع یک کانال در یوتیوب. هدف این است که 30 شرکت ارائه 3,000 انیمیشن عناوین سال 2022 با این تعداد نمایش در هر ماه رسیدن به 300 میلیون نفر است.

به نام Animelog یا Anilog کانال راه اندازی شد جمعه توسط Analyzelog یک شرکت است که با پشتیبانی شرکت های بزرگ, دیجیتال, استراتژی های. مخاطبان هدف برای کانال در حال حاضر محلی, اما نیز وجود دارد که برنامه ای برای اضافه کردن زیر با عنوان محتوا در زبان انگلیسی و چینی در خارج از کشور برای طرفداران.

محتوا در راه اندازی شامل: “جک بلک” سری بر اساس معروف اسامه Tezuka مانگا و که پخش شد در 2000s توسط Yomiuri تلویزیون; و “Future Boy Conan” یک سال 1978 انیمیشن همکاری به کارگردانی هایائو میازاکی و تولید شده توسط نیپون انیمیشن.

چند شرکت های ژاپنی مانند Kadokawa (چاپ و نشر) و توئی انیمیشن (انیمیشن تولید) در حال حاضر کار خود انیمه کانال در یوتیوب. اما شرکای استدلال می کنند که با پیوستن به نیروهای آنها می تواند به رشد مخاطبان خود و تبلیغات درآمد سریع تر از آنها می تواند به صورت جداگانه.

با توجه به ارتباط از انیمیشن’ نظرسنجی برای 2019 در صنعت برخوردار رکورد رشد برای ششمین سال متوالی با درآمد بالغ بر 20 میلیارد دلار است. جریان رشد 10 درصد است.

“وجود دارد یک مشکل غیر قانونی تصویری توزیع خدمات این روزها اما “AnimeLog” توزیع خواهد شد تنها به طور رسمی مجوز انیمیشن و عمل به عنوان یک کانال امن است که خانواده می تواند لذت بردن از با هم” گفت: Analyzelog در بیانیه ای.

Analyzelog تشکیل شد در سال 2018 با سرمایه دانه حمایت از ایالات متحده سرمایه گذاری سرمایه گذار “Next10 سرمایه گذاری” و موسس آن بنیامین Grubbs. آن را پس زده متعدد کسب و کار و سرمایه گذاری اتحاد با شرکت های از جمله توئی انیمیشن (دسامبر 2019), Shogakukan (مارس 2020) و در ماه گذشته با استودیو انیمیشن Shin Ei Animation (“Doraemon” “مداد رنگی مومی شین چان”).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>