ژاپنی سیاستگذاران در روز جمعه آماده برای تیز انقباض در ماه های اکتبر تا دسامبر رشد و اخطار و ضربه به تولید و مصرف از coronavirus شیوع زنگ هشدار بیش از یک تیره شدن چشم انداز جهان سوم بزرگترین اقتصاد است.

بانک مرکزی ژاپن, مدیر اجرایی, Eiji Maeda گفت: تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) ممکن است دچار بزرگ “انقباض” در سه ماهه پایانی از سال گذشته با توجه به رکود خارج از کشور تقاضا و آسیب به مصرف از سال گذشته افزایش مالیات بر فروش.

“اقتصاد ژاپن است و انتظار می رود همچنان در حال گسترش در طی یک روند” با تشکر برای قوی سرمایه هزینه و مخارج دولت Maeda گفت: مجلس.

“اما ما باید هوشیار در برابر خطرات مختلف از جمله تاثیر coronavirus شیوع می تواند در خروجی و هزینه های ورودی گردشگران,” او گفت:.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا نیز به خبرنگاران گفت: شیوع ویروس و همچنین غیر منتظره آب و هوای گرم است که لطمه می زند و فروش لباس زمستانی شد “تازه عوامل وزن در اقتصاد است.”

تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار اقتصاد ژاپن به کاهش یک annualised 3.7% در ماه اکتبر-دسامبر سه ماهه خواهد بود که سریع ترین سرعت کاهش از سال 2014. تولید ناخالص داخلی داده است که با توجه 8:50 صبح جمعه (2350GMT یکشنبه).

ژاپن در میان بدترین کشورهای متاثر از این بیماری همه گیر در خارج از چین با 251 تایید موارد از جمله کسانی که بر روی یک کشتی کروز.

برخی از تحلیلگران انتظار اقتصاد ژاپن است به رنج می برند یکی دیگر از انقباض در سه ماهه جاری به چین, شیوع ویروس لطمه می زند صادرات خروجی و مصرف از طریق یک افت شدید در خارج از کشور و گردشگران است.

دولت تصمیم گرفت در روز جمعه به صرف 10.3 میلیارد ین از بودجه ذخایر برای پاسخ به کوروناویروس.

تارو آسو وزیر دارایی گفت: دولت آماده برداشتن گام های اضافی بسته به اینکه چگونه این تاثیر از شیوع بیماری می تواند باشد.

بانک مرکزی ژاپن را Maeda گفت: بانک مرکزی به حمایت از اقتصاد با حفظ عظیم آن دست یافتیم اما متوقف کوتاه زنگ پولی بیشتری پشتیبانی می کند.

Maeda اظهارات نشان می دهد که بانک مرکزی ژاپن نمی بینم ویروس تاثیر به اندازه کافی بزرگ و در عین حال برای تغییر اقتصادی خود را پیش بینی.

اما برخی در بانک مرکزی ژاپن نگران هستند که زنجیره تامین اختلال می تواند صدمه دیده است شرکت های ژاپنی اگر کارخانه چینی خاموش شدن ناگهانی در ادامه به هفته منابع آشنا با تفکر خود را می گویند.

بانک مرکزی ژاپن در دیدار بعدی برای بررسی رای در 18 و 19 مارس.

 

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر