نخست وزیر ژاپن شینزو آبه می پرسد کمیته بین المللی المپیک به تاخیر در بازی های المپیک توکیو تا تابستان سال 2021

“من پیشنهاد به تعویق انداختن برای حدود یک سال و باخ رئیس جمهور در پاسخ با 100 درصد توافق” ژاپن نخست وزیر ژاپن به خبرنگاران گفت: با اشاره به توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک.

صبح روز سه شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرده است که تماس نهایی در سال 2020 توکیو المپیک گرفته خواهد شد با ژاپن نخست وزیر به عنوان Covid-19 یا بیماری همه گیر کوروناویروس فرا گرفته جهان است. “ما خواهد بود با هدایت خواسته های نخست وزیر آبه از ژاپن, یک دوست بزرگ ایالات متحده و یک مرد است که انجام یک کار باشکوه در المپیک محل برگزاری, به حضور در بازیهای المپیک در ژاپن است. او را به تصمیم گیری مناسب!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

روز دوشنبه نخست وزیر ژاپن گفته است که تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو بیش از coronavirus همه گیر ممکن است تبدیل به “اجتناب ناپذیر” پس از کمیته بین المللی المپیک گفت: تاخیر در نظر گرفته شده به عنوان فشار رشد می کند از ورزشکاران و ورزش بدن.

توکیو بازی های المپیک: در اینجا این است که جدول زمانی از حوادث:

2013: اشک شادی

اخبار تلویزیون, مجریان پشت سر هم به اشک و هزاران نفر از مردم فوران در فریادهای لذت به عنوان کمیته بین المللی المپیک جوایز این بازی به توکیو در ماه سپتامبر 2013. با احساسات در حال اجرا بالا, افکار بسیاری از ژاپنی به نوبه خود به هزاران نفر از قربانیان زلزله و سونامی ویرانگر در مارس 2011 با بازی های المپیک دیده می شود توسط برخی به عنوان یک فرصت طلایی برای بازسازی.

نخست وزیر شینزو آبه قول توکیو خواهد بود “امن جفت دست” با یک اعتبار برای بهره وری و شایستگی.

2015: ورزشگاه اوراق

خجالت برای آبه به عنوان او مجبور است به پاره کردن نقشه برای پیشنهاد ملی از ورزشگاه و زمانی که هزینه بالون خارج از کنترل است.

“من تصمیم گرفته اند ما باید بازگشت به تخته رسم” قرمز رو آبه می گوید در ماه جولای 2015 پس از خشم عمومی بیش از 2 میلیارد دلار برچسب قیمت آن را ساخته اند و آن جهان گران قیمت ترین ورزشگاه.
 

2015: آرم کاهش یافته است

رسوایی شرح زیر است در سپتامبر 2015 به عنوان لوگو برای بازی است که در حال غرق پس از اتهام سرقت ادبی.

طراح Olivier Debie می گوید طراحی شده است به سرقت رفته از آرم خود برای بلژیک و تئاتر را تهدید می کند اقدام دادگاه قبل از مقامات برداشت آرم گفت: “دیگر پشتیبانی عمومی”.

2018: زیبا و دلفریب, کثافت

پس از آرم فاجعه وجود دارد امداد در صاف rollout از اینده کثافت برای بازی های المپیک و پارالمپیک انتخاب شده توسط دانش آموزان.

المپیک طلسم “Miraitowa” — ترکیب کلمات ژاپنی برای آینده و ابدیت — آبی-بررسی سازمان حفاظت محیط زیست-چشم شخصیت با تیز گوش پارالمپیک در حالی که همتای “Someity” ورزشی صورتی چک مشتق شده از ژاپن معروف شکوفه های گیلاس.

2018: بلوز, بوکس

در یک precedented حرکت کمیته بین المللی المپیک نوار آشفته حاکم بر بدن AIBA از راست به اجرای مسابقه بوکس در بازی های مختلف بیش از اتهامات.

نگرانی وجود دارد که ورزش نمی خواهد از ویژگی های این بازی اما کمیته بین المللی المپیک مردد به سازماندهی مسابقات بوکس خود را.

2019: فرانسه به اتهام

فرانسوی, تحقیق در مورد قضات دادگاه در ماه ژانویه 2019 اتهام رئیس سابق ژاپن در المپیک کمیته Tsunekazu تاکدا آنها به عنوان پروب دو پرداخت بالغ بر 2.3 میلیون دالر ساخته شده قبل و بعد از پایتخت ژاپن انتخاب شد.

تاکدا می گوید او “هرگز درگیر” در هر فرآیند تصمیم گیری بر پرداخت و تظاهرات بی گناهی خود را اما او در مراحل پایین به عنوان رئیس ژاپن در المپیک کمیته.
\
2019: ماراتن حرکت

پس از هشدارهای برابر برگزاری ماراتن در وسط توکیو سوزان تابستان IOC چشمه تعجب در اکتبر 2019 با تغییر گل سرسبد نژاد به ساپورو, 800 کیلومتر به سمت شمال — و معمولا کولر در ماه اوت است.

توکیو 2020 برگزارکنندگان کبود اما فرماندار شهرستان Yuriko Koike می گوید او هیچ چاره ای جز قبول این تصمیم است.

2019: بودجه فوران چاه نفت

برگزارکنندگان پرده نسخه نهایی از بودجه خود را در ماه دسامبر با بازی انتظار می رود که هزینه $12.6 میلیارد و اگر چه توکیو 2020 و IOC هنوز هم کشمکش بیش از هزینه انتقال ماراتن.

ممیزی نشان می دهد دولت ملی را بخشی از کلی لایحه ای که قرار است به 150 میلیارد ین است که در واقع نزدیک به 10 برابر آن است. برگزارکنندگان می گویند حسابرسان در حال شمارش هزینه های تنها در حاشیه مربوط به در حال اجرا از بازی ها.

2019: ممنوعیت روسیه

روسیه مشارکت در بازی ها به سوال پرتاب در ماه دسامبر زمانی که آژانس ضد دوپینگ WADA ممنوعیت این کشور ورزشکاران به مدت چهار سال از رویدادهای جهانی از جمله المپیک بیش از دستکاری دوپینگ داده است. روسیه و پاکستان به درخواست تجدید نظر اما یک جلسه در ماه مارس سال 2020 به تعویق افتاد به عنوان جدید کروناویروس گسترش در سطح جهان است.

2020: لغو ” تصور نمی گنجد ‘

اواخر ماه مارس coronavirus شیوع اعلام شده است یک بیماری همه گیر باعث بیش از 325,000 عفونت و بیش از 14,400 مرگ و میر.

فشار رشد می کند برای برگزارکنندگان به اذعان بازی ممکن است ضربه اما کمیته بین المللی المپیک در ابتدا می گوید وجود دارد “بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی” در حالی که توکیو فرماندار Koike خواستار لغو “غیر قابل تصور”.

2020: تعویق ‘اجتناب ناپذیر’?

با خشم رو از ورزشکاران کمیته بین المللی المپیک می گوید تعویق در حال حاضر امکان حمایت تصمیم گیری در عرض چهار هفته اما هشدار تاخیر پیچیده خواهد بود.

نخست وزیر ژاپن مجلس می گوید که “این ممکن است تبدیل به امری اجتناب ناپذیر است که ما تصمیم به تعویق انداختن”. کانادا می شود اولین بار در کشور به جلو و با استناد به ترس بیش ویروس.

2020: نخست وزیر ژاپن می پرسد کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو برای یک سال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>