ژاپنی سینما به بازپرداخت بلیط ویروس در پاسخ

در پاسخ به کروناویروس بحران در صنعت فیلم را آغاز کرده است برای به تاخیر انداختن انتشار نزدیک تئاتر و بازپرداخت بلیط خرید.

نسخه های جدید “Doraemon” و “Jimaro” از ویژگی های انیمیشن های هدفمند در کودکان و نوجوانان خارج از مدرسه برای رخصتی بهار به تعویق افتاده اند. سابق برنامه ریزی شده بود برای باز کردن 6 مارس دومی در فوریه. 28.

این Toho سینما زنجیره ای این کشور اعلام کرده است که مشتریان خریداری شده که پیشبرد بلیط می توانید درخواست بازپرداخت. یکی دیگر از عمده زنجیره ای, Shochiku متعدد تئاتر همان را انجام خواهد داد. لو تئاتر سینما در توکیو Bunkamura پیچیده خواهد شد از روز جمعه.

در اوایل این هفته دولت با صدور بخشنامه خواستار لغو و یا به تعویق افتادن برای حداقل دو هفته از رویدادهای ورزشی و دیگر مجامع عمومی. مدارس تا آوریل است.

به استثنای عفونت در الماس شاهزاده کشتی کروز در حال حاضر لنگر انداخت یوکوهاما در موارد عفونت کروناویروس گذشت 200 علامت در ژاپن از جمله هشت مرگ و میر.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>