Jason Connery, باب گذشته برنده صفحه اسکاتلند حمایت ادینبورگ استودیو

مرحله اول Studios رهبری Sean Connery پسر جیسون و بافتا برنده جایزه تولید کننده باب گذشته موفق به کسب یک صفحه نمایش اسکاتلند مناقصه به اجرا در مقیاس بزرگ فیلم و تلویزیون استودیو فضا در ادینبورگ.

صفحه اسکاتلند قصد دارد به سرمایه گذاری £1 میلیون (1.3 میلیون) نسبت به اولیه راه اندازی نوسازی و هزینه های در حال اجرا از فضای استودیو در بندر لیت در حومه شهرستان.

استودیو نشسته در یک 8.6 هکتار سایت و در حال حاضر به میزبانی بین المللی محصولات از جمله مارول “Avengers: Infinity War.” این مرکز دارای پتانسیل برای پنج صدا مراحل از بین 50ft و 100ft در ارتفاع و همچنین تولید و فضای اداری و backlot برای تولید مجموعه-ایجاد و خدمه و فن آوری واحد پایه پارکینگ.

اسکاتلند به مدت طولانی دچار کمبود قابل توجهی در فضای استودیو و صفحه نمایش اسکاتلند گفت: تسهیلات جدید بهره مند شوند هر دو بومی بخش و این کشور توانایی جذب بالا-ارزش بین المللی محصولات.

Jason Connery گفت: “هیچ سوال وجود دارد اسکاتلند نیاز به یک استودیو فیلم, من نمی تواند بیشتر هیجان زده به در آوردن آن به نتیجه برسد.”

صفحه اسکاتلند, مدیر اجرایی, Isabel, دیویس گفت: “استودیو کلیدی در گسترش فیلم و تلویزیون تولید در اسکاتلند است. ما خوشحال به کار با مرحله اول Studios آن را به زندگی است. باب و جیسون آوردن ثروت از تجربه و تخصص و دانش صنعت است که ارزشمند است به توسعه استودیو.”

مرحله اول منصوب شد و پس از باز داوطلبی بعد از صفحه نمایش اسکاتلند تسهیل اجاره نامه از اموال, از جلو پورت تا 25 سال است.

مرحله اول را, مدیریت, کار و ترویج تسهیلات به انگلستان و مشتریان بین المللی و اتهام در حال توسعه صدا مراحل تولید و دفاتر.

گذشته را شامل اعتبار ترنس دیویس’ “آهنگ غروب” و نامزد اسکار “خیال باف.” به تازگی او در انیمیشن تیم در لیت مشغول به کار در “کلاوس.”

جیسون کانری بازیگر تهیه کننده و کارگردان با اعتبارات از جمله 1980s “رابین هود” مجموعه های تلویزیونی است. در سال 2015 نقل مکان کرد به اسکاتلند بازگشت او همکاری با باب گذشته و “تامی افتخار” با بازی Peter Mullan که باز ادینبورگ Intl. جشنواره فیلم در سال 2016 و برنده اسکاتلند بافتا برای بهترین فیلم.

در نوامبر سال 2018 برنامه ریزی برای دیگری اسکاتلندی استودیو فیلم متوقف شد با یک تصمیم دادگاه که مستاجر کشاورز نمی تواند حذف از زمین های خود را. استودیو بود که به شش ویژگی صدا, مراحل برنامه ریزی شده بود برای حدود 100 هکتار از کمربند سبز در پنتلند (دهانه) تپه های خارج ادینبورگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>