Jason Davis, صدای بازیگر در کانال دیزنی ‘زنگ تفریح’ می میرد در 35

Jason Davis, صدای بازیگر در کانال دیزنی نمایش “زنگ تفریح” درگذشت در لس آنجلس در روز یکشنبه. او 35.

“من خیلی دل برای به اشتراک گذاری غمگین ترین اخبار از زندگی من است که من پسر Jason Davis گذشت امروز صبح در لس آنجلس. Jason تا به حال یک قلب واقعی از طلا با چنین مزه برای زندگی است. او چنین مراقبت از روح به هر کسی که تا به حال او را می دانستند. او دوست داشت خود را از دوستان و خانواده خود را بالاتر از همه چیز. ما برای حفظ حریم خصوصی ما را هم به سرند این مخرب ترین از دست دادن” مادر نانسی دیویس در بیانیه ای گفت: برای تنوع.

دیویس به نظر می رسد در چند فیلم به عنوان یک بچه از جمله “ساعت شلوغی,” “بورلی هیلز نینجا” و “مافیا!” او ابراز شخصیت Mikey بلومبرگ در کانال دیزنی سری انیمیشن های “زنگ تفریح” از طریق آن شش فصل در هوا از 1997-2001. او همچنین لنت صدای خود را به شخصیت در چندین spinoff فیلم.

قبل از مرگ او مشغول به کار بود در یک برنامه تلویزیونی به نام “دو Jasons.”

دیویس شد و از بنیانگذاران درمان اعتیاد در حال حاضر و گذشته یک و نیم سال او اختصاص داده شده خود را به سازمان کمک می کند که صندوق تحقیق و پژوهش برای افراد مبتلا به سوء مصرف مواد است.

دیویس یکی از پنج فرزند و یک نوه به باربارا و Marvin Davis سابق صنعتگر و صاحب 20th Century Fox.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>