جف Zucker لیست نیویورک Co-Op

جانباز سرگرمی اجرایی و سی ان ان honcho جف Zucker تصمیم گرفته است به بخشی با او فوق العاده لوکس تعاونی واحد در یک خوش تیپ, پیش از جنگ آپارتمان و خانه در یک آلو گوشه ای از شهر نیویورک شرق فوقانی جانبی. VIP برچسب قیمت $17.5 میلیون نفر است که یک ثروت کوچک بیش از $12.3 میلیون مالیاتی که سوابق نشان می دهد قدرتمند اخبار سرمایه دار خیلی مهم و همسرش, Caryn پرداخت برای این محل در سال 2007. بکر آپارتمان ذکر شده است با لیزا Tarnopol Deslauriers و لیندا Reiner از واربورگ ملک هر دو آنها کاهش یافته است به نظر.

یکی از فقط 20 خوابگاه جادار, در, زیبا, ایتالیایی دوره رنسانس به سبک ساختمان بنا در مدت کوتاهی پس از به نوبه خود از 20th century, آلاینده, استادانه, بازسازی, ویژگی های واحد یک ورودی با احتیاط از طریق یک آسانسور خصوصی فرود و ارائه می دهد پنج اتاق خواب و 4.5 حمام و سرویس بهداشتی در نزدیک به 4000 فوت مربع از serenely منصوب لوکس. Dark-شکلات-رنگی چوب جنگلی طبقه در مقابل یکدیگر کرم رنگ ونیزی گچ دیوار و سه کار شومینه sumptuously تکمیل قرار دادی گچ و سقف آن افزایش می یابد به 11 ، گوشه اتاق نشیمن امتداد فوق العاده ای 38-فوت و اتاق ناهار خوری ویژگی های آینه شومینه در برابر رنگ خاکستری مایل به قهوه ای مخمل ابریشم وبهلسترد دیوار. کاملا مدرن غذا خوردن در آشپزخانه نصب شده است با gleaming کاشی های سفید بر روی دیوار از فولاد ضد زنگ cabinetry و ظرافت veined کانتر سنگ مرمر است که آبشار خاموش به پایان می رسد عظیم مرکز جزیره است.

چهار خانواده در اتاق خواب — بزرگتر دو en مجموعه حمام و سرویس بهداشتی دو نفر دیگر با یک مشترک جک ‘n’ جیل حمام به علاوه دن/اتاق بازی کودکان خوشه هستند با هم در یک آپارتمان. منزوی در یک بال خود را که شامل به طور چشمگیری سیاه و سفید لاکی کتابخانه و یک ریزه اندام اتاق کار مجلل کارشناسی ارشد مجموعه ارائه می دهد سه راه رفتن در جعبه و یک سوانک اگر جای تعجب جمع و جور ،

محبوب ترین ها در انواع

به عنوان بخشی از یک آپارتمان تعاونی خانه Zucker گسترش است که هزینه اجرای بیش از 11.000 دلار در هر ماه و کمک به پوشش هزینه های برای ساختمان بی شمار سفید-دستکش خدمات از جمله لباس شخصی doormen یک با حضور در لابی و ساکن سرپرست به حلقه در وسط شب اگر یک توالت پشت کردن.

مانند بسیاری از نیویورکی با مالی شلیک به انجام این کار Zuckers به مدت طولانی نگهداری می شود یک خانه در high-toned Hamptons که در آن ملک سوابق خود را نشان می دهد حدود 1.5 هکتار املاک و همراه آرام, آرزو لین شامل سه بسته خریداری شده در سه جداگانه معاملات بین سال های 2002 و 2014 که بالغ بر $7.3 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>