جنیفر هادسون می درخشد به عنوان Aretha Franklin در ‘احترام’ تریلر (دیده بان)

جنیفر هادسون است که درآمد همه احترام به Aretha Franklin در تریلر جدید برای آینده فیلمی درباره ملکه روح.

منتشر شده در شرط جوایز تریلر شروع می شود با Hudson آواز او یاد آهنگ “احترام” (که این فیلم پس از ابداع) با کلمه املای پشت در لوله نئون-سبک نامه قبل از کلیپ های ظهور او را به شهرت نشان داده شده است.

مدتها در انتظار فیلمی فرانکلین زندگی از آواز او پدر کلیسا برای تبدیل شدن به یکی از افسانه ای ترین نوازندگان از همه زمان. این Liesl تامی-کارگردانی فیلم نیز ستاره فارست ویتاکر Marlon Wayans, Audra مک دونالد, Queen Latifah, Mary J. Blige, Marc Maron, Tate Donovan, Tituss برگس و تازه وارد آسمان داکوتای ترنر.

فرانکلین که در اثر سرطان لوزالمعده در سن 76 بود که بخشی از تولید فیلم تا مرگ او در سال 2018 است. او موفق به دریافت 18 Grammy Awards و نامزد دریافت جایزه بود و در مجموع 44 بار در طول حرفه ای پرکار.

این فیلم در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه اوت اما عقب رانده شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را در حال حاضر یک نسخه محدود در ایالات متحده در روز کریسمس قبل از کامل انتشار گسترده ای در ژانویه 15.

بازیگر سینتیا Erivo نیز به مجموعه ستاره در خود را بر روی صفحه نمایش نقش به عنوان ملکه از روح در “نابغه ها: Aretha,” اما, ملی جغرافیایی biopic نیز تحت فشار قرار دادند با توجه به COVID-19. این سری محدود است در حال حاضر مجموعه به برتر مدتی این سقوط.

سازمان دیده بان تریلر زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>