NBA امروز اعلام کرد که جنیفر هادسون انجام خواهد شد ادای احترام ویژه به اواخر کوبه برایانت در All-Star Game روز یکشنبه در شیکاگو ایالات مرکز. ادای احترام نیز افتخار برایانت دختر Gianna و هفت نفر دیگر که با درگذشت آنها را در سقوط یک هلیکوپتر در فوریه. 26.

لیگ همچنین اعلام کرد که Lil Wayne Quavo و DJ Khaled ملحق خواهد شد قبلا اعلام نتیجهی-نشان می دهد مجری Chance the Rapper به صورت آمیزه ای از بازدید خود را. مشترک را باز خوش آمدید قبل از بازی خواهد کرد که شامل این شهرستان در رابطه با بسکتبال است. این بازی خواهد air live at 8 p. m. ET TNT.

Chaka Khan و Tenille هنر را بخوان ایالات متحده و کانادا سرودهای ملی بود Queen Latifah و شانس برادر تیلور بنت نیز انجام بیش از همه ستاره آخر هفته.

شانس خان رایج و تیلور بنت دومی از آنها را نیز انجام با برادر خود Chance the Rapper, همه شیکاگو بومی.
در طول State Farm همه ستاره شنبه شب در فوریه. 15, Queen Latifah خواهد پیوست شیکاگو جوانان برای یک عملکرد خاص از Stevie Wonder کلاسیک آهنگ “عشق نیاز امروز را دوست دارم.” در روز جمعه, فوریه. 14 شیکاگو کودکان, گروه کر آواز خواندن آمریکا سرود ملی پیش از NBA افزایش ستاره ها آغاز می شود که در 9 p. m. ET TNT. همانطور که قبلا اعلام تیلور بنت انجام خواهد شد در حاصل کار دو تیم.

برایانت که موفق به کسب پنج قهرمانی NBA با تیم لس آنجلس لیکرز بود و اغلب در مقایسه با مایکل جردن با درگذشت او 13 ساله دختر Gianna (“جی جی”) و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در فوریه. 26. برایانت بود سفر خود را در خصوصی هلیکوپتر زمانی که آن را سقوط در لس آنجلس و حومه اسلام آباد. هلی کوپتر بود در مسیر به جی جی بازی بسکتبال در هزار اوکس.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im