جنیفر لوپز کانال های Barbra Streisand در یک جهان با هم در خانه’

جنیفر لوپز پیوست یک میزبان از نوازندگان برای “یک جهان: با هم در خانه” کنسرت هدایت Barbra Streisand برای پوشش از سال 1964 آهنگ “مردم.”

لوپز سنگ ظریف تفسیر کلاسیک در حالی که روشن شده توسط یک درخت پوشیده از رشته ها از چراغ. عملکرد او تنها یکی از بسیاری از نکات برجسته این کنسرت که لیدی گاگا رهبری با شهروند جهانی به جشن کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

دیگر نوازندگان شامل سنگ نورد Lizzo سام اسمیت و جان لجند. گاگا باز با نشان دادن یک عملکرد باور نکردنی از Nat King Cole کلاسیک “لبخند.”

لوپز که لگد کردن با صدای بلند در قالب خیره کننده سوپر باول عملکرد با شکیرا, شده است در قرنطینه مستند با نامزد الکس رودریگز و فرزندان خود را. این جفت ارز مثل بی شماری از زوج های دیگر تا به حال برای قرار دادن عروسی خود را در انتظار نگه داشته به دلیل coronavirus بحران است.

این multihyphenate به تازگی به تمجید برای نقش خود را در سال 2019 true-life جرم کمدی “زرنگ.”

در حالی که “با هم در خانه” است و نه سنتی رویداد جمع آوری کمک های شهروند جهانی سایت شناسایی راه های مختلفی بیننده می تواند درگیر. آن را “اقدام” سایت شامل راه های متعدد مردم می توانند صدای خود را شنیده و اهدای پول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>