‘معرض خطر!’ میزبان الکس Trebek به روز رسانی هواداران بر سلامت خود را یک سال پس از تشخیص سرطان

معشوق “خطر!” میزبان الکس Trebek فراهم کرده امیدوار به روز رسانی سلامت خود را تقریبا یک سال پس از اعلام خود به مرحله 4 سرطان لوزالمعده تشخیص است.

در مارس 2019, Trebek مشترک بیانیه ای در رسانه های اجتماعی تصدیق کرد که او پیش بینی بود “بسیار دلگرم کننده” اما تعهد به مبارزه به ضرب و شتم شانس.

در چهارشنبه Trebek ساخته شده جدید اطلاعیه های این چالش ها از شیمی درمان و ابراز قدردانی خود را برای آنهایی که حمایت و عزم و اراده برای ادامه مبارزه.

پس از تشخیص خود Trebek ادامه داد: به طور منظم خود را میزبانی وظایف “خطر!” به طور منظم. در ماه ژانویه او در میزبانی وبگاه ویژه رویداد “بزرگترین در تمام دوران” اتحاد بازی نشان می دهد بالاترین پول برندگان به رقابت در برابر یکدیگر است.

در اینجا متن Trebek کامل بیانیه.

“سلام به همه. اگر شما یک دقیقه من می خواهم به شما را تا به روز در وضعیت سلامت. یک سال بقا رای برای مرحله 4 سرطان لوزالمعده بیماران 18 درصد است. من بسیار خوشحال به گزارش من فقط رسیده است که نشانگر است.

در حال حاضر من می خواهم اگر من دروغ گفت این سفر شده است یکی از آسان است. وجود دارد برخی از روز های خوب اما نه چندان خوب در روز. من شوخی با دوستان که سرطان نمی کشتن من شیمی درمان خواهد شد. وجود لحظات بزرگ, درد, روز, زمانی که برخی از عملکردهای بدن دیگر عمل و ناگهانی حملات گسترده ای از رکود بزرگ ساخته شده است که من تعجب می کنم اگر آن را واقعا ارزش مبارزه در. اما من خار که در کنار سرعت آنجا که می شده اند عظیم خیانت, خیانت همسر و دلبر, ژان, که به او داده همه به من کمک کند برای زنده ماندن. آن شده اند که یک خیانت دیگر از بیماران مبتلا به سرطان که باید نگاه به من به عنوان الهام بخش و تشویق کننده, انواع, ارزش زندگی و امید, و آن را قطعا خواهد توانست یک خیانت از ایمان به خدا و میلیون ها نفر از نماز که گفته شده از طرف من.

شما می دانید, انکولوژیست من سعی کردم به تشویق من تا روز دیگر. او گفت: “الکس حتی اگر بقای دو ساله است که تنها 7%,’ او مطمئن بود که یک سال از هم اکنون دو نفر از ما خواهد بود نشستن در دفتر کار خود در جشن دومین سالگرد زنده ماندن است. و شما می دانید چیزی, اگر, من, هیچ, اگر ما — از آنجا که بسیاری از ما درگیر هستند در این وضعیت اگر ما آن را فقط یک روز در یک زمان با یک نگرش مثبت هر چیزی امکان پذیر است. من شما را نگه دارید ارسال شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>