جری Seinfeld مجموعه دوم Netflix امینی ویژه

جری Seinfeld اولین جدیدی امینی خاص ممکن است 5 on Netflix, the streamer جمعه اعلام کرد.

تحت عنوان “Jerry Seinfeld: 23 دقیقه برای کشتن” جدید ساعته رویداد را می بیند مشهور کمدین بازگشت به چراغ تئاتر در شهر نیویورک برای تحویل تیز تر طول می کشد در زندگی روزمره است.

این است Seinfeld دوم سرپایی ویژه با streamer. او امضا چند وجهی تولید مقابله با Netflix در سال 2017 است که تضمین اصل دو امینی ویژه. اول “جری قبل از Seinfeld” راه اندازی شد در ماه سپتامبر 2017 و برجسته ترکیبی و مدرن روز سرپایی مجموعه با قبلا هرگز قبل دیده می شود مواد از زندگی خود را از جمله ویدئوها از دوران کودکی حقوقی پد پر از جوک های او نوشته شده است پس از سال 1975 ، که ویژه برداشت نامزد امی برای انواع خاص کارگردانی.

Seinfeld نیز “کمدین در ماشین گرفتن قهوه” در streamer. تازه ترین فصل از این سری برای اولین بار در ژوئن 2019 و برجسته گفتگو با دیگر کمدین افسانه ای از ادی مورفی به مارتین کوتاه و همچنین بازیگرانی از جمله Jamie Foxx و Matthew Broderick.

به عنوان 2021 همه 180 قسمت Seinfeld خود با عنوان طنزهای نیز در دسترس خواهد بود در Netflix بکشد در یک جریان حقوق قرارداد امضا شده در ماه سپتامبر سال 2019.

“جری Seinfeld: 23 دقیقه برای کشتن” می پیوندد در حال رشد صف امینی ویژه در Netflix بکشد. سایر اخیر ارائه شده شامل “تیلور Tomlinson: چهارم-بحران های زندگی,” “پیت دیویدسون: زنده از نیویورک” و Marc Maron را “زمان پایان سرگرم کننده است.” در هفته منتهی به “جری Seinfeld: 23 دقیقه برای کشتن” Netflix برتر خواهد شد Chris d’elia را “بدون درد” و در مدت کوتاهی پس از Seinfeld ویژه “hegel: من دوست دارم همه چیز” را به دنبال خواهد داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر