آن را کاملا در این جشن که جس تپه امیدوار است. به عنوان برنده امسال $50,000 استلا جایزه برای نوشتن استرالیا زنان برای او نافذ تحقیقات داخلی سوء استفاده ببینید چه چیزی شما ساخته شده مناو پیش بینی یک رویداد پر زرق و برق و یک شب به یاد داشته باشید. آن باقی مانده است دومی, اما او تا به حال به را با دعوت از دوستان و خانواده به زوم ،

“ما ممکن است برخی از غذای آماده” او گفت: پیش از مجازی, مراسم, “و ما دو دختر احتمالا هنوز هم بود.”

Jess Hill says she is proud to join the Stella alumni as winner of this year's $50,000 prize.

جس هیل می گوید: او مفتخر به عضویت استلا فارغ التحصیلان به عنوان برنده این سال 50000 دلار جایزه.اعتبار:لویی Douvis

تپه صرف نزدیک به پنج سال تحقیق و نوشتن کتاب خود که جزئیات این وضعیت در استرالیا “که در آن یک زن و یک هفته است که کشته شدن توسط یک مرد او شده است صمیمی با”. او می گوید داستان از قربانیان بازماندگان و عاملان و بررسی علل خشونت خانگی و راههای ممکن رو به جلو برای کاهش این معضل است.

دیگر کتاب استلا کوتاه بودند: غواصی به شیشه, کارو Llewellyn; هنوز هم وجود دارد عشق, Favel aaron spagnolo; اینجا تا مرداد, Josephine Rowe; عملکردتارا ژوئن وینچ و آخر هفتهشارلوت چوب. هشتمین سال از جایزه بود که به منظور مقابله با یک درک تعصب علیه زنان در استرالیا جایزه ادبی.

تبلیغات

در این مراسم شد برگزار می شود, آنلاین, با نخست وزیر جولیا گیلارد به عنوان سخنران مهمان. خانم گیلارد گفت که حیاتی به آدرس تعصب های جنسیتی در جهان ادبی. “اگر زنان
صدای نامتناسب محروم از داستان ما گفتن پس ما می توانیم
بافت فراگیر تر و غنی تر فرهنگ مشترک.”

See What You Made Me Do by Jess Hill.

ببینید چه چیزی شما ساخته شده من توسط Jess تپه.اعتبار:

صندلی قضات لوئیس Swinn گفت: آنچه در سیدنی مستقر در تپه انجام داده بود با او قدرتمند کتاب “دقت از بین بردن همه تنبل, پیر نهفته است ما مرتبط با خشونت خانگی”. ما نقد و بررسی گفت: تپه درو کردن “صمیمی و شخصی برای ارائه یک تصویر از آنچه اتفاق می افتد در کشور ما امروز [که] باید خواندن اجباری برای سیاستمداران در هر سطح”.

ظهور COVID-19 محدودیت های مختل کرده بود او را جشن اما هیل شد بیشتر در رابطه با چگونه آنها را تحت تاثیر قرار زنان آسیب پذیر در مملو شرایط داخلی. سازمان ملل متحد سیاست جلسه در مورد تاثیر این ویروس در زنان منتشر شد در اواخر هفته گذشته گفت: این امر افزایش خشونت در برابر آنها.

هیل گفت: غلظت انزوا و تشدید سوء استفاده. “یک قربانی سوء استفاده به دنبال مناطق امن جایی که آنها می توانید زمان خود را برای بازیابی و دوباره اما اگر شما با کسی که از 24 ساعت شما نمی توانید از این فرصت است. این هم واقعا سخت برای رسیدن به کسی برای کمک به. “

در حالی که او گفت: شرایط اقتصادی بودند نه لزوما باعث سوء استفاده های داخلی آنها می تواند به افزایش حوادث. اما او گفت که دولت جدید دستمزد-یارانه طرح می تواند یک عامل تقلیل در خانواده خشونت است. “مردم در Newstart مثلا شده اند و در فقر و قادر به زندگی با عزت. این ممکن است به کاهش است.”

هیل گفت: در تحقیق و نوشتن کتاب او نیاز به خارج شدن از راه به طوری داستان می تواند گفته شود. “من تقریبا وجود ندارد و در زندگی شخصی من و واقعا تاکید کرد. من verged در یک فروپاشی عصبی من خیلی قطع از خودم.” او تا به حال تبدیل شدن به “یک شهروند جهان من هرگز واقعا در زندگی”.

“اما دو چیز من را نجات داد زندگی شخصی: یکی برای همه مشکل این بود عمیقی روند. وجود دارد مقدار که نشاط و جذاب است. آن را نیز به من کمک کرد ایجاد یک جدید همکاری صمیمی با شریک زندگی من; دو, داشتم, دختر, در, روند, و من تا به حال به بیرون آمدن از فضای زیر زمین و به یک فضای متعالی شادی. این آسان نیست برای نوشتن در اطراف یک نوزاد متولد شده اما او مرا نجات داد از یک نوع جنون است.”

در این سوال هر راه حل ممکن برای این مشکل سوء استفاده های داخلی تپه گفت: از روی حیله و تزویر جنبه بود که هر روش با تکیه بر جامعه همکاری و collegiality.

“شما نمی توانید فقط با استفاده از یک استراتژی و زمین آن را مانند یک بشقاب پرنده است. ما نیاز به نگاهی دیگر نگاه جدی در این طرح ملی و درمان آن مانند بهداشت و درمان اضطراری مانند ما با سیگار و رانندگی در حال مستی.”

او گفت که او بود و مفتخر به عضویت استلا فارغ التحصیلان به عنوان بخشی از یک ماموریت سیاسی: “این behoves همه ما بیشتر به استلا پروژه: برای به دست آوردن توجه بیشتر به زنان نویسندگان در استرالیا. همه چیز من می خواستم برای انجام با این کتاب تقویت توسط استلا.”

ببینید چه چیزی شما ساخته شده من است که با اقتباس از سه بخش SBS سری. “ما تقریبا در پایان قسمت اول هنگامی که ما رفت و به مستند.”

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im