جور فرودگاه به زمین نویدا به عنوان سرمایه گذاری جهانی hub: یوگی Adityanath

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath روز دوشنبه گفت: پیشنهاد جور فرودگاه بین المللی در گریتر نیدا خواهد موقعیت کل نویدا منطقه به عنوان یک سرمایه گذاری جهانی hub در آینده است.

پرداختن به یک تابع در گوتام Buddh نگر district (نیدا), Adityanath مشاهده آسیا بزرگترین فرودگاه پروژه خواهد سوق نویدا و مجاور جیب به عنوان کشور توسعه یافته ترین مراکز شهری.

“با این جور پروژه فرودگاه تا آینده Noida گریتر نیدا و جور شهرهای ظهور خواهد کرد به عنوان جدید سرمایه گذاری جهانی در نقاط 5-10 سال آینده گفت: با اضافه کردن ده ها هزار نفر از فرصت های شغلی برای جوانان نیز ایجاد شود.

تاکید کرد که این مگا پروژه را تقویت توسعه به ارتفاعات جدیدتر او گفت: این کشور برای اولین بار هواپیماهای تعمیر و نگهداری, تعمیر و تعمیرات اساسی (MRO) مرکز نیز در آینده نزدیک جور در, national capital region (NCR).

جور فرودگاه پروژه در حال حاضر اعطا شده به فرودگاه زوریخ بین المللی برای توسعه و آن را تبلیغ برای تولید درآمد کل تومان یک تریلیون دلار برای در 30 سال پس از آن عملیاتی می شود در سال 2023.

در طول قبلی رژیم CM ادعا سرمایه گذاران با احتیاط از جسارت به جور منطقه حتی به عنوان او را از ذکر خود را دولت تضمین کرده که نویدا ارائه شد با نوع امکانات و مادون خور اهمیت این منطقه است.

“امروز درآمد سرانه از نویدا بالاتر از دهلی نو گفت:” در حالی که این ادعا را شکسته اند ‘نویدا ادم که بدشانسی میاورد که مانع قبلی تا وزرای ارشد از آمدن به نویدا برای ترس از دست دادن انتخابات آینده.

در ضمن Adityanath نیز افتتاح و یا گذاشته پایه و اساس حدود 23 و توسعه پروژه های زیربنایی در مجموع بیش از 2,800 تومان کرور روپیه از جمله چند مگا پارکینگ بیمارستان سعادتآباد قدرت پست پا بیش پل, صورتی, توالت, خیابان روشنایی و غیره.

رعایت هیچ جایگزین وجود دارد برای توسعه و او اشاره کرد تنها یک سازمان و رویکرد علمی به توسعه می تواند در حفظ و نتایج مورد نظر.

با اشاره به های اخیر DefExpo 2020, CM گفت: این رویداد برجسته پتانسیل بالا در لیگ کشورهای خارجی و بینی یک تصویر مثبت از دولت در مورد سرمایه گذاری و صنعتی.

در ضمن او توصیه کشاورزان را عاقلانه سرمایه گذاری پول دریافت کردند در برابر خرید زمین نگه داشتن در ذهن نیازهای آینده و فرزندان خود را. “آن عملی برای تنظیم اولویت های خود را مناسب با در نظر گرفتن یک رویکرد صبر و نه به دنبال نتایج فوری در حالی که سرمایه گذاری.”

Adityanath ادعا کرد پلیس commissionerate سیستم به تازگی معرفی شده در لکنو و Noida لازم بود به منظور توسعه دولت شهرهای هوشمند.

او همچنین تاکید کرد برای یکپارچه سازی آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت های توسعه موسسات با صنعت. در بودجه سالانه 2020-21 دولت پیشنهاد کرده است به مجموعه ای از “Yuva Hub’ در تمام 75 مناطق که 1,200 تومان کرور روپیه اختصاص داده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>