Jho پایین را 1MDB رسوایی مرتبط هالیوود هیلز ترکیب به فروش می رساند برای $18.5 میلیون

پس از تقلا کردن در بازار بدنام عمارت بلندی بالا L. A. را Sunset Strip فروخته است به محلی سرمایه گذار جو Simsoly در یک 18.5 میلیون دلار معامله شد. که عدد خیلی بزرگی است, البته, اما آن را نیز بیش از 20 میلیون دلار کمتر از اموال گذشته از ذهن در نوامبر سال 2012 زمانی که این انتقال برای شکستن رکورد 39 میلیون دلار به مالزی playboy Jho کم است. برای سال های بسیاری است که معامله برگزار شد رکورد priciest هالیوود هیلز فروش خانه تا کنون — تا این که در نهایت تحت الشعاع اوایل این سال است.

کم در حال حاضر 38 برای اولین بار به توجه عمومی حدود یک دهه پیش زمانی که قصه های خود را مرموز مالی largess شروع به چرخش در نیویورک مقالات. او سفر در همه جا با همراهان از محافظان و دستیاران gobbling تا کالاهای لوکس در مقادیر باور نکردنی و پاشیدن پول در همه جا. او تامین مالی برای تلفن های موبایل فیلم های پرفروش “گرگ وال استریت” و ارائه خود را از دوستان نزدیک رضا عزیز با بودجه برای شروع تولید شرکت گرانیت قرمز عکس.

نیز کم lavished هدیه در مشهور به لئو دی کاپریو 3 میلیون دلاری پیکاسو نقاشی و 9 میلیون دلار Basquiat. وی ارائه 8 میلیون دلار در طلا و جواهر به میراندا کر و او حتی ارسال Kim Kardashian West سفید فراری به عنوان هدیه عروسی برای او 72-بعد از ازدواج به Kris Humphries.

امروز پایین رتبه در میان جهان بالاترین-مشخصات فراری. او شده است به دنبال برای سال تا کنون ناموفق متعدد سازمان ملل برای متفکر اتهام نقش در جهانی 1MDB رسوایی که نیرنگ هر کس از گلدمن ساکس مدیران به امور خارجه. دی کاپریو و کر در نهایت تسلیم خود را هدیه به دولت است. (همانطور که برای Kardashian West او فروخته فراری قبل از رسوایی شروع به اتفاق می افتند.)

در اصل ساخته شده در سال 1980 توسط “سیاره میمون ها” بازیگر Ricardo Montalban این جعبه مدرن عمارت طراحی شده توسط یاد مکزیکی معمار Ricardo Legorreta. پس از Montalban 2009, مرگ, خانه فروخته شد به ایرلندی سرمایه گذار برنج McKillen و megamansion توسعه دهنده نیل Niami که اساسا reimagined اموال به عنوان عظیم شیشه ای معاصر عمارت با بیش از 13000 فوت مربع از فضای زندگی بزرگ مهمانخانه یک گارد زیستن و جدا جدا گاراژ. این قلعه مانند مرکب است که jetliner views کل L. A. افق بود و پس از آن به فروش می رسد به پایین در بازار معامله شد.

به دلایل نامعلوم پایین اقدام به پاره کل اموال — محوطه سازی و فضای داخلی تمام شده است سوخته و پاره پاره کردن و خانه خالی بوده است برای حداقل سه سال گذشته است. گالری عکس در اینجا نشان خانه به عنوان آن به نظر می رسد در سال 2012; امروز ملک است که کمی بیش از یک سطل آشغال پوسته که املاک و بدون شک نیاز به میلیون ها دلار در ترمیم بودجه را به شرایط قابل زیستن.

اموال فروش شد هماهنگ توسط دولت ایالات متحده مقامات و درآمد حاصل خواهد شد به مالزی. و در حالی که 20 $میلیون دلار ضرر خواهد کرد بدون شک نیش آن را کمی بیش از یک قطره در ضرب المثلی سطل نسبت به 4 میلیارد دلار است که اعتقاد به غارت شده از 1MDB صندوق.

Simsoly یک تاجر موفق که ثروت خود را در صنعت پوشاک دارای تجربه قبلی با املاک بزرگ. در سال 2012 او به پرداخت $9.4 میلیون دلار برای بورلی هیلز عمارت از اواخر بیژن پاکزاد های رنگارنگ ایرانی-آمریکایی طراح بهترین و شناخته شده برای خود بازار مال فروشان درایو نمای خانه بیژن خود اعلام کرد “گران قیمت ترین در جهان است.” امروز سابق پاکزاد و مستغلات خیابانهای برجسته در سانست بلوار به عنوان Simsoly خانواده محل اقامت اصلی.

جدیدترین Carswell و کریستوفر Pickett از داگلاس Elliman برگزار مثال; Roy Harel از کلر ویلیامز repped Simsoly.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>