جی جی وات مذاکرات میزبانی ‘Ultimate Tag’ در دوران اجتماعی فاصله نشان می دهد نشان می دهد حرفه ای و برچسب زن

NFL ستاره JJ وات است که هیچ غریبه ای به رقابت و میزبانی وب فاکس جدید رقابت های سری “Ultimate Tag” او که روح رقابتی و بازی در دوران کودکی نشان می دهد بر اساس به سطح بعدی.

میزبانی نشان می دهد در کنار برادران خود (و دیگر بازیکنان NFL) درک و TJ, وات ساعت از حاشیه و commentates به عنوان حرفه ای برچسب زن (که شامل پارکور ورزشکاران و شیرین کاری اجرا) رقابت در چالش های در برابر آماتور (مدرسه بسکتبال, بازیکنان, سابق, کالج, ورزشکاران و یک زن و شوهر جفت).

صحبت کردن با تنوع بیش از تلفن در حالی که جداسازی با تمام خانواده در ویسکانسین وات افتتاح شد تا در مورد میزبانی با برادران خود. “وجود دارد هیچ کس دیگری من می خواهم به جای انجام آن با, که برای اطمینان حاصل کنید,” او گفت:. “از آنجا که ما به تجربه چیزی جدید با هم. ما باید برای رفتن از طریق مبارزات با هم. ما به تجربه موفقیت از آن را با هم و ما رو به نوع rip یکدیگر را در یک زمان سخت در طول کل فرایند است که واقعا سرگرم کننده بود به خصوص در آغاز, در حالی که TJ یادگیری چگونه به خواندن teleprompter.”

JJ بيشترين تلویزیون میزبانی وب تجربه به خصوص پس از روی لئامت دادن خود را میزبانی “SNL” در ماه فوریه و اضافه میکند: “این واقعا سرگرم کننده بود برای من به عنوان برادر بزرگتر به تماشای درک و TJ در طول کل دوره دو هفته است که ما فیلمبرداری شد چرا که آنها واقعا رشد را به خود و خود را سبک منحصر به فرد و شخصیت های که بیرون آمد و آنها واقعا در آن خوب است.”

اما البته برادران به طور طبیعی و رقابتی وات گفت که او فکر نمی کند که هر یک از آنها را خواهد پذیرفت که یکی از برادران خود را ضرب و شتم آنها را در یک بازی تگ به عنوان کودکان. و آن را آن نوع از خاطرات دوران کودکی که وات امیدوار است که داد و بیداد کن سری به ارمغان خواهد آورد تا برای مخاطبان در حالی که آنها منزوی در خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

چگونه “Ultimate برچسب” پر کردن آن حفره که سمت چپ با عدم ورزش حرفه ای با توجه به همه گیر?

من فکر می کنم آن را واقعا متناسب در سراسر بسیاری از جمعیت به خصوص در این زمان به دلیل وجود دارد بسیاری از طرفداران ورزش در حال حاضر که ولع مصرف که عجله آدرنالین است که رقابت تنها چیزی که می تواند به آنها که هیجان. ما باید برخی از باور نکردنی ورزشکاران هر دو به عنوان حرفه ای برچسب زن و به عنوان رقابتی در نشان می دهد.

و سپس ما نیز متناسب جمعیتی از خانواده که همه در خانه در حال حاضر به دنبال چیزی برای تماشای آن است که پدر و مادر می توانید لذت ببرید و همچنین به عنوان کودکان. و منظور من همه بازی تگ و قبل از اینکه پدر و مادر به عقب زمانی که آنها بچه ها یا بچه ها که در حال بازی کردن برچسب در حال حاضر. پس همه می دانند این مفهوم که می دانید هدف از این بازی قبل از اینکه شما حتی لحن در. بنابراین همه باید آن را با هم و در مورد آن هیجان زده کرده است و در خانواده گفتگو در اطراف یک چیز است. این مهم را که به مردم در حال حاضر و آنها را که تکان خوردن از انرژی بر روی نیمکت خود را.

آنچه در آن است مانند میزبانی نشان می دهد که کل قضیه در مورد تلاش برای لمس هر یک از دیگر زمانی که جهان در حال حاضر تمرین های اجتماعی فاصله?

کسی را که به من روز دیگر. یکی از دوستان من گفت:, “آیا شما فکر می کنم این نوع کنایه آمیز است که شما در حال بیرون آمدن با یک بازی نشان می دهد به نام “Ultimate Tag’ در طول زمان هنگامی که همه در تلاش برای دریافت برچسب گذاشته شده توسط افراد دیگر در زندگی واقعی؟’ و این واقعا یک نوع کمی خنده دار از طنز وجود دارد بدیهی است که ما آرزو می کنیم ما نیست در این وضعیت است که ما در, و ما می خواهید ما را به انجام چیزی شبیه به آن در دنیای واقعی است. اما من فکر می کنم که این بازی را به افراد کمی تاخیر از دنیای واقعی و امیدوارم به آنها فرصت به نوع نزول به این “Ultimate Tag” جهان به مدت یک ساعت و از آن لذت ببرید و فقط با برخی از کودکی glee دوباره.

شما شخصا اهدا $350,000 به هوستون بانک مواد غذایی (با همسر, Chicago Red Stars جلو Kealia Ohai) و کمک به جمع آوری پول در کنار تغذیه امریکا است. به همین دلیل است که بسیار مهم است برای شما را به عقب در این راه?

ما خوش شانس در یک وضعیت که در آن ما می تواند به عقب و ما می توانید سعی کنید و کمک به دیگران را در طول این زمان دشوار است. تمام جهان است رفتن را از طریق چیزی که بی سابقه است, چیزی است که ما هرگز دیده می شود قطعا ما در طول عمر خود. وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد که در حال تلاش و آیا آن را از نظر مالی و یا آن را, مواد غذایی, هر آنچه در آن ممکن است و ما در یک وضعیت که در آن ما می تواند کمک کند و به عقب. و بسیاری از زمان ما می خواهیم برای کمک به در راه که در آن ما از لحاظ جسمی و کمک به مردم چه که در بانک مواد غذایی, شما می دانید, دادن, مواد غذایی, مواد غذایی در خدمت, و یا آن را به بیرون رفتن جلسه فردی مردم است. اما این است که بسیار منحصر به فرد که در آن زمان که نه آنچه که شما قرار است به انجام. این راه به شما کمک کند که با بیرون رفتن با کمک کردن. همین دلیل است که ما احساس می کردم بهترین راه ما می تواند شد از نظر مالی ارائه تمام کسانی که وعده های غذایی برای مردم به عنوان بسیاری از ما می تواند دلیل بسیاری از در حال مبارزه در حال حاضر نرخ بیکاری و چه شغل و همه چیز. بنابراین ما فقط می خواستم مطمئن شوید که مردم غذایی برای خوردن و که آنها نمی خواهد گرسنه.

به من بگویید در مورد این حرفه ای برچسب زن — چقدر ورزشی هستند ؟

حرفه ای باور نکردنی ورزشکاران فقط سریع و چالاک و سریع. برخی از آنها مشروع در تاریخ همتراز با ورزشکاری با سرعت و قدرت ما تیمی در NFL. منظور من واقعا باور نکردنی است. و سپس برخی از رقبا در آماتور بودند که در این نمایش واقعا چشمگیر و باور نکردنی است. بنابراین برای ما به عنوان ورزشکاران قادر به درک آنچه که این افراد مطرح شده برای انجام در این دوره چگونه آنها قادر به پرواز در اطراف و تلنگر و انجام همه این کارهای دیوانه از آن شد بسیاری از سرگرم کننده و شادی واقعی فقط به نظاره نشست و لذت بردن از تماشای آنها را از طریق این دوره مانند آن چیزی که همه ما می دانیم که چگونه آن را واقعا است.

این بسیاری از سرگرم کننده و حرفه ای برچسب زن با شخصیت آنها — برخی از آنها کمی دیوانه روانی. آن را واقعا سرگرم کننده به تماشای آنها را به این کل چیزی که به زندگی خود را. و من فکر می کنم مردم در حال رفتن به واقعا سقوط در عشق با این برچسب زن با برخی از شخصیت خود را.

آیا شما یک علاقه شخصی و یا یک است که به شما یاد آوری از خود رقابت?

یکی از بهترین – یک پسر به نام “جریان” — من دیده ام هرگز کسی حرکت در سراسر یک دوره مانع راه او می کند فقط واقعا زحمت در طول کل دوره. خیلی سریع. وجود دارد یک زن به نام “Banshee” که به معنای واقعی کلمه من می ترسم. او همه چیز است, مانند دیوانه و بود که او را صفت شخصیتی که او بازی را – او می خواهم نگاه شما با این چشم و او می خواهم نوع از انجام تمام این فریاد می زند. و منظور من از او ترسناک است او را سریع و سریع [بیش از حد] پس از آن بسیاری از سرگرم کننده به تماشای او نوع امتحان کنید و به سر از رقبا. و پس از آن وجود دارد یک پسر به نام “معامله بزرگ” که واقعا من فکر می کنم به یاد ما را از خودمان و او احساس می کند کمی بیشتر شبیه به یک linebacker در NFL و او قدرتمند است اما هنوز هم سرعت و قدرت است. این ورزشکاران هستند که واقعا باور نکردنی است.

به عنوان یک ورزشکار, آیا شما می خواهید برای شرکت در tagging? یا شما مجاز نیست چرا که شما باید فوتبال بازی کنیم ؟ ؟

ما بسیار بد می خواستم به شرکت. وجود دارد بازی تگ نشان می دهد که یک گنبد 30 فوت است که در هوا وجود دارد و مانند یک غول تشک هوا در زیر آن وجود دارد و هیچ محافظ یا هر چیزی. و پس از آن وجود دارد یکی دیگر از بازی است که trampolines تمام طول بنابراین شما می توانید هاپ پرش به بیش از همه محل. پس برادر من و من نشسته بودند روی لبه البته یک روز در میان می گیرد و همه ما نوع نگاه در هر یک از دیگر مانند “بیایید آن را انجام دهد, اجازه دهید ببینید که چه کسی بهترین است.” و نماینده ما فقط اتفاق افتاده بود نشسته سمت راست در کنار ما و نوع قرار دادن kibosh بر روی آن به سرعت و فقط به ما یادآوری است که مربیان ما نمی خواهد خوشحال می شود اگر آنها پیدا کردن در مورد ما پریدن از روی طرمبلنس یا خزنده در گنبد 30 پا در هوا.

آیا شما هر گونه دیگر بیان دوستان و یا همکار ورزشکاران شما فکر می کنم که می تواند مدیریت برای زنده ماندن نهایی tag?

من خیلی دوست دارم مشهور در چالش “Ultimate Tag” به ببینید که چه کسی خواهد موفقیت وجود دارد – من دوست دارم آرنولد [شوارتزنگر] commentating با من. من دوست دارم برای دیدن جیمی فالون و جاستین تیمبرلیک در خارج وجود دارد در رقابت. من فکر می کنم که آنها را خوب انجام دهد. آنها برخی از ورزشکاری آنها می تواند انجام برخی از چیزهای خوب در این دوره است. یک زن و شوهر از دیگر ورزشکار دوستان و یا این که آیا آن NBA بچه ها یا MLB بچه ها آن را می شود واقعا خوب به سمت رقابتی از بچه ها بیرون می آیند. برخی از بچه ها که نمی ورزشکاران حرفه ای من فکر می کنم که بسیاری از موفقیت است.

دیدار 18 “Professional برچسب زن” در زیر:

“مورچه اتمی” (لورنا آبرو)
زادگاه
: McAllen, TX
سن: 25
قد: 5’2″
اجتماعی دسته: Instagram: @lorenaparkour / توییتر: @Lorenaparkours

ULTIMATE TAG: Atomic Ant. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“Banshee” (Carrie Bernans)
زادگاه:
Memphis, TN, و, Richmond, VA
سن: 27
قد: 5’6″
اجتماعی دسته: Instagram: @carriebernans / توییتر: @carriebernans

ULTIMATE TAG: Banshee. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“پسر ساحل” (Travis DesLaurier)
زادگاه: ادمونتون, آلبرتا, کانادا
سن: 33
قد: 5’10”
اجتماعی دسته: Instagram: @travbeachboy / توییتر: @travbeachboy

ULTIMATE TAG: Beach Boy. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“معامله بزرگ” (Austin Raye)
محل تولد:
New Orleans, LA
سن: 29
قد: 5’11”
اجتماعی دسته: Instagram: @austin_raye_ / توییتر: @austin_raye_

ULTIMATE TAG: Big Deal. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“رئیس” (Brooke Ence)
محل تولد: Santa Cruz, CA و سنت جورج دانشگاه تهران
سن: 29
قد: 5’7″
اجتماعی دسته: Instagram: @brookeence / توییتر: @brookeence

ULTIMATE TAG: The Boss. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“بولداگ” (Ruel DaCosta)
زادگاه: میلتون کینز انگلستان
سن: 33
قد: 5’10”
اجتماعی دسته: Instagram: @ruelbulldog / توییتر: @bulldogruel

ULTIMATE TAG: Bulldog. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“غارنشین” (جاش Yadon)
زادگاه: CA
سن: 31
قد: 5’10”
اجتماعی دسته: Instagram: @joshyadon / توییتر: @joshyadon

ULTIMATE TAG: Caveman. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“دینامیت” (Jeff Cossio)
محل تولد: میامی, FL
سن: 29
قد: 5’3″
اجتماعی دسته: Instagram: @yesseniacossioofficial

ULTIMATE TAG: Dynamite. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“شعله” (Caitlin Hutson)
زادگاه: اورلاندو ،
سن: 22
قد: 5’5″
اجتماعی دسته: Instagram: @caitlinhutson

ULTIMATE TAG: Flame. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“جریان” (Tavon McVey)
محل تولد: فیلادلفیا
سن: 30
قد: 6’0″
اجتماعی دسته: Instagram: @tavonflows

ULTIMATE TAG: The Flow. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“گیک” (Omar زکی)
زادگاه: Reston, VA
سن: 24
قد: 5’10”
اجتماعی دسته: Instagram: @omarzaki0 / توییتر: @omarzakifreerun

ULTIMATE TAG: Geek. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“اسب” (Zac Gordon)
زادگاه: Harrisburg, PA
سن: 32
قد: 6’0″
اجتماعی دسته: Instagram: @nastythehorse / توییتر: @Nastythehorse

ULTIMATE TAG: Horse. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“آهن Giantess” (لورا Micetich)
زادگاه: Jackson, TN
سن: 28
قد: 6’1″
اجتماعی دسته: Instagram: @theirongiantess / توییتر: @theirongiantess

ULTIMATE TAG: Iron Giantess. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“بچه” (Corbin راینهارت)
زادگاه: CA
سن: 21
قد: 5’4″
اجتماعی دسته: Instagram: @corbin_reinhardt / توییتر: @corbinreinhardt

ULTIMATE TAG: The Kid. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“La Flair” (Jesse La Flair)
محل تولد: لانگ آیلند نیویورک
سن: 33
قد: 6’0″
اجتماعی دسته: Instagram: @jesselaflair / توییتر: @jesselaflair

ULTIMATE TAG: LA Flair. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“موشک” (جولیان Daigre)
محل تولد: New Orleans, LA
سن: 23
قد: 5’2″
اجتماعی دسته: Instagram: @juliandaigre / توییتر: @juliandaigre

ULTIMATE TAG: Rocket. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“چیزی” (سیدنی اولسون)
زادگاه: WA
سن: 25
قد: 5’4″
اجتماعی دسته: Instagram: @sydneyolson1

ULTIMATE TAG: Spitfire. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

“وایکینگ” (راس Forte)
محل تولد: شهر کانزاس
سن: 29
قد: 6’8″
اجتماعی دسته: Instagram: @rossforte / توییتر: @rossaforte

ULTIMATE TAG: The Viking. CR: Drew Hermann / FOX. © 2020 FOX MEDIA LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>