Joan Osborne که پا به جری گارسیا کفش در یک مرده تور در موزیکال “در اختیار داشتن’: ‘این آهنگ بود و در فرمان او’

جری گارسیا تنها روز دوم عضو از مرده سپاسگزار که Joan Osborne نمی دانم. که می رود بدون گفت اگر شما می دانید که او پیش نویس به بیش از برخی از گارسیا آوازی سرب وظایف در سال 2003 رئونیون تور بازسازی که پس از آن بود که خود را مرده است. اما با تضعیف به کفش های خود را برخی به همین مناسبت باعث می شود او به خصوص به خوبی مناسب به وزن در آنچه ساخته گارسیا ویژه پس نقش خود را به حفظ سحر و جادو از آهنگسازی خود و به حد خود آوازی جاذبه در حالی که همچنین نشان می دهد که چقدر رسیده و آن را برای یک زن قدرتمند را تفسیر مجدد.

جذب Dead آهنگ ها نه فقط از طریق ده ها تن توسط در نهایت صدها آزبورن نمی خندق که همه مواد هنگامی که او رفت و به او شاد, تک, راه, یا. او پس از آن پیش نویس Dead آهنگ ها را به خود مجموعه با در بر داشت که برای مخاطبان زنده “Sugalee” می تواند قند خالص.

آزبورن را غوطه ور شدن در مرده موسیقی و افسانه هاو روایات قومی ساخته شده او را یک نامزد ایده آل برای یکی از انواع‘s مکالمات بزرگداشت سالگرد 25 از گارسیا مرگ — حتی به عنوان او جشن خود را ربع قرن علامت گذاری به عنوان آن را تابستان سال 95 زمانی که “رغبت” آلبوم اول او تقویت به ملی کانون توجه است. (او یازدهمین آلبوم “مشکل و نزاع” بیرون می آید سپتامبر. 18.)

انواع: ما می دانیم شما نمی لزوما عمده-لیگ Deadhead در ’90s اما آیا شما به یاد بیاورید در همه جایی که شما هنگامی که شما شنیده گارسیا درگذشت ؟

آزبورن: من یکی از آن لحظات است که مانند “کجا بودی وقتی که جان لنون کشته شد ؟” یا چیزی شبیه به آن توجه جری. من به یاد داشته باشید که من در جاده ها در جایی و در مورد آن شنیده از یک شخص نوازنده. آن را واقعا بود تا خیلی زود است که من آمد به قدر او. من دیدن مرده در ’90s. ما در حال بازی نشان می دهد در لاس وگاس و تا به حال برخی از زمان بین soundcheck و فرفره تا خودم و باند رفت و مرده سپاسگزار نشان می دهد در این استادیوم فوتبال حتی اگر ما نمی تواند باقی بماند بسیار طولانی است. من به یاد داشته باشید به وضوح چگونه گروه در حال حاضر در مرحله, و ما می تواند آنها را بشنود که ما قرار بود به صندلی ما و ما مثل “اوه صدای آنها کمی درهم و برهم است. صدای آنها کمی خسته است.” و سپس ما وجود دارد و هر فرد تنها در میان جمعیت بود و روی پای خود ، و من تا به حال هرگز دیده می شود که قبل از شما می دانید و نه یک فرد که کل ورزشگاه نشسته. همه بود و به وضوح هیپنوتیزم. پس من گفتم: “وای من بهتر بررسی خودم! چون چیزی است که در اینجا که آیا من آن را درک کنند یا نه.” اما آن را تا پس از جری گذشت و تا زمانی که من مشغول به کار با چهار نفر دیگر از بچه ها در مرده سپاسگزار و در واقع سنگ بسیاری از آهنگ ها که جری به حال خوانده بود که من به طور کامل قادر به درک او و آنچه که او در مورد.

در آن زمان به تور شما را با مرده در سال 2003 نیویورک تایمز یک داستان گفت که شما آغاز شده با 50-آهنگ مرده کارنامه که در طول بازی با آنها رشد کرده بود به بیش از 200. این است که واقعا دقیق است که به شما آموخته است که بسیاری از ؟

اوه بله کاملا. منظورم این است که یکی از نشانه های یک مرده سپاسگزار نشان می دهد این است که آنها بازی خواهد کرد مجموعه ای متفاوت از یک شب به بعد و پس از آن دیگر کاملا متفاوت مجموعه شب پس از آن. بنابراین آنچه که من انجام شده بود در درجه اول در آن زمان کار با آنها تمرین بود و تمرین و یادگیری در تمام طول روز و تمام بعد از ظهر و حتی بین (آهنگ ها). اگر من رفت مرحله وجود دارد به دلیل بزرگ جام جم می گذرد و من می دانستم که من نمی خواهید به نشستن در برای 15 یا 20 دقیقه من می خواهم که هدفون و آی پاد من وجود دارد و من به نظر من هارمونی به صورت دو بعدی آهنگ ها بودند که در لیست مجموعه. و بله, آن را به یک مقدار زیادی از کار را به پرتاب به آن. اما این واقعا چیزی بود که به من داد این قدردانی جری گارسیا به عنوان یک ترانه سرا و آهنگساز.

اول از همه به عنوان یک ترانه سرا و آهنگساز بسیاری از آکوردهای که او با استفاده از بسیار جالب و بسیاری از ملودی که او ساختار معمولی بودند ملودی برای آمریکا ریشه های موسیقی و یا کیهانی آمریکا و یا هر آنچه شما می خواهید برای گفتن مرده سپاسگزار موسیقی است. مسائل خود را بسیار منحصر به فرد است. بنابراین من قدردانی که من در تلاش بود به یاد بگیرند که آن را بسیار به سرعت مانند “اوه مرسی. من فکر کردم این آهنگ که قرار بود برای رفتن این مسیر اما آن را گرفته شده از این کامل سمت چپ و من هرگز فکر نمی کردم که.” او واقعا منحصر به فرد حساسیت در این راه است.

و سپس البته من سقوط در عشق با آواز خود را. من شنیده استودیو ضبط شده و من شنیده ام تعدادی از زنده ضبط شده به مرتب کردن بر اساس بیش از قطعات خود را در برخی از آهنگ ها که او تا به حال آواز. و آن را واقعا در حال حرکت به شنیدن آنچه که او انجام شده بود در آن ضبط شده است. من قطعا هرگز نمی تواند به او و یا او تقلید چون من چیزی که خود من و من را مجبور به انجام آنچه که من انجام. اما آن را در حال حرکت بود و فقط نوع کاهش یافته است من در آهنگ های من گاهی اوقات که راه او را با استفاده از ابزار خود را. که شما می دانید, من فکر نمی کنم کسی می گویند که او تا به حال یک نقل قول را تمام کردن “صدای عالی.” آن را همیشه به نظر می رسید کمی لرزان و شاید مانند او نبود به طور کامل در دستور آن را گاهی اوقات. او صدا مانند یک پیر مرد, حتی زمانی که او یک مرد جوان است. اما او یکی از آن دسته از بچه ها که نمی کند باید یک صدای بزرگ است اما یک خواننده بزرگ است. او واقعا دارای یک آهنگ. آن را تقریبا مانند او نیست در فرمان صدای او اما این آهنگ بود و در فرمان اوو آن را با استفاده از او برای بیان خود است. او به طور کامل غوطه ور در آهنگ ها به خصوص تصنیف مانند “استلا آبی” یا “کوه های ماه” یا “موج” و یا “Brokedown Palace” — شما می دانید آن آهنگ ها که فقط می خواهد شکستن قلب خود را هنگامی که شما خواندن آنها.

آیا شما توسعه مورد علاقه خود را به عنوان شما را از طریق کار خیلی از آن کارنامه?

آره. “آلاباما گریز” است که مورد علاقه من است. عشق “استلا آبی.” عشق “Brokedown Palace.” شاید سرگرم کننده ترین که من تا به حال با آنها کار بود که قادر به خواندن “Sugaree” و فقط نوع آن را باد در راه است که من آموخته است که چگونه به انجام این کار از سال های بازی در باشگاه در شهر نیویورک است. شما یاد بگیرند که چگونه به باد جمعیت تا که آهنگ کامل به انجام است که با به طوری که همیشه یک انفجار برای من. کسانی که آنهایی که واقعی هستند standouts در ذهن من و من هم واقعا دوست دارم “جدید جاده سریع السیر Boogie” بیش از حد.

به وضوح هر چه شما نمی گرفتن زمانی که شما برای اولین بار دیدم این گروه در لاس وگاس چیزی بود که شما آموخته و پس از آن برخی از زمان شما در جاده ها با آنها. می تواند شما را توصیف آنچه که در آموزش و پرورش بود ؟

آره. خوب یک (مرده) نشان می دهد البته بیشتر از فقط نشان می دهد که در آن مخاطبان می آید به شنیدن موسیقی است. آن را بهانه ای برای یک جامعه خاص گرد هم می آیند و برای دیدن هر یک از دیگر دوباره به تجربه گروه در صمیمیت و همدلی در این نوع مراسم که همه آنها از دست رفته بودند تا بد. البته من به این گروه که برای تور گارسیا پس از گذشت بود بنابراین مردم تشنه شنیدن آن آهنگ ها را دوباره و به این تجربه در آینده هم به عنوان که جامعه خاص است. آن را مانند هر کس بخشی از خانواده است. موسیقی بخش بزرگی از آن را, اما وجود دارد نیز از دیگر بخش هایی از آن را که قرار بود در مخاطبان و که در نظر گرفته شد فقط به عنوان مهم است و فقط به عنوان معنی دار به دلیل آن بود در مورد این جامعه در آینده با هم.

شما هنوز هم برخی از این آهنگ ها در مناسبت و من دیدم که در سال 2013 شما را یک کل livestream نشان می دهد متشکل از مردم درخواست برای مرده ها ، پس شما همچنان به یک علاقه که برای ماده.

من یک خواننده هستم و می خواهم به آواز خواندن آهنگ های بزرگ و آنها را به یک مقدار زیادی از آهنگ ها. شما می دانید بسیاری از ترانه سرایان را Beatles — البته آنها شگفت آور, آهنگ های باور نکردنی اما آنها فقط فعال به مدت هفت سال. کسی مثل مرده یا باب دیلن آنها همچنان به نوشتن آهنگ ها و ایجاد موسیقی های جدید برای دهه بنابراین شما باید این بسیار غنی ورید به معدن. و آن را فقط یک بازی سرگرم کننده, شاد, ورزش به عنوان یک خواننده به شیرجه رفتن به این مواد شبیه به آن است.

آیا شما برخی از مردم نشان می دهد تا در خود را نشان می دهد که شاید تبدیل به یک فن از شما به خاطر تو بود با مرده و برخی از باقی مانده محبت از که ؟

آره یک کمی فکر کنم. آن را خوب است برای دیدن رنگ کراوات در میان جمعیت برای اطمینان حاصل کنید. [می خندد.]

اگرچه بدیهی است که شما نمی دانید که او, آیا شما هر گونه حس چه نوع از یک مرد جری بود فقط از همه چیز از شما یاد گرفتم در مورد او و یا حتی فقط از مصرف در موسیقی به همان اندازه که شما انجام دادید ؟

زمانی که من با آنها کار می کرد بسیاری از خدمه جاده همان جاده خدمه که کار کرده بود با گروه زمانی که جری هنوز زنده بود. بنابراین من شنیده ام بسیاری از داستان در مورد او در پشت صحنه. و وجود دارد به ویژه که واقعا با من گیر کرده. یکی از بچه ها بود گفت که اگر چه گارسیا بود نه کسی که می خواهد تصویر را به عنوان یک مرد خانمها — او نوع ژولیده و نمی دوش و او یک پسر خوش تیپ — زنان کشیده شد به او چرا که او تا به حال این جاذبه مغناطیسی در مورد او. او بسیار سرگرم کننده و بسیار جالب و در نوع خود یک نابغه است. بنابراین او این نوع از بعید جوجه مگنت. [می خندد.] که همیشه با من گیر کرده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>