جو بایدن برنی ساندرز حمله مغلوب ساختن پیشی جستن بر coronavirus پاسخ


ویلمینگتون: جو بایدن روز پنج شنبه تحویل پرقدرت توبیخ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری در میان coronavirus بحران به دنبال پروژه ثبات و حل و فصل خود را از قرار گرفتن به عنوان پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

Joe Biden speaks out about Donald Trump's handling of coronavirus.

جو بایدن صحبت می کند در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus.اعتبار:بلومبرگ

او در سخنرانی خود در مورد این بیماری همه گیر سناتور برنی ساندرز بایدن را رقیب اصلی نیز flamed رئيس جمهور در پاسخ.

او با ارائه یک لیست طولانی از سیاست های پیشنهادی با هدف خاص در کمک به کم درآمد و خانواده های طبقه کارگر ارائه یک نگاه اجمالی از اقدامات فوق العاده او را ممکن است اگر او رئیس جمهور است.

“بحران ما از coronavirus است که در یک مقیاس از یک جنگ بزرگ” او گفت: در یک کنفرانس خبری در برلینگتون ورمونت. “و ما باید بر این اساس عمل.”

تبلیغات

گرفته شده با هم نامزد’ تاول فسخ هائی از رئیس جمهور را از دست داده و شیوع این بیماری حاکی از آن است که coronavirus به طور کامل پیشی 2020 مسابقه مجبور نامزدها به انصراف از حوادث و پیشنهاد روش های جدید مبارزه قرار دادن تازه فشار سیاسی بر مغلوب ساختن پیشی جستن و قرار دادن مسائل بهداشت عمومی و اعتماد در خط مقدم این مسابقه است.

Volunteers from Australia are making calls and sending texts for the Bernie Sanders campaign.

داوطلبان از استرالیا در حال برقراری تماس و ارسال متون برای برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی. اعتبار:AP

بایدن معاون سابق رئیس جمهور صحبت کرد و روز پنج شنبه بعد از ظهر از هتل du Pont در ویلمینگتون در مورد قبر چالش های کشور در چهره او دقیق ایده های خود را برای مدیریت شیوع.

او همچنین با هدف جلب تیز در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن یک روز پس از رئیس جمهور خطاب به ملت از دفتر بیضی ایجاد یک پیش نمایش از آنچه بایدن امید خواهد بود کلی انتخابات بازی کردن.

“متاسفانه این ویروس گذاشته لخت شدید کاستی از زمان دولت” بایدن گفت: صحبت از هتل که در آن او اعلام کرد او در سال 1972 پیشنهاد برای سنا.

“نگرانی های عمومی هستند که مرکب فراگیر عدم اعتماد به رئیس جمهور این سوخت توسط روابط خصمانه با این حقیقت که او همچنان به اند.”

این لحظه های ملی و اضطراب برخی از بایدن متحدان باور می اندازد به تیز امداد انتخاب آمریکایی ها را در یک کلی انتخابات مسابقه بین بایدن و تهمت و مخاطرات آن مسابقه. بایدن بوده است به دنبال قاب نژاد به عنوان دو فرد مسابقه در راه آشکار و ظریف حتی به عنوان او همچنان اولیه نبرد در برابر Sanders.

در اظهارات بایدن ارائه طرح خود برای مبارزه با این ویروس با پیشنهادات که شامل سرعت و بسیار گسترش تست — آزمون گفت: باید در دسترس بدون هیچ هزینه — حرکت به شدت به افزایش ظرفیت بیمارستان و حمایت از یک شتاب فشار برای یک واکسن “دوباره رایگان می باشد.”

او استدلال کرد که “دولت شکست در آزمایش عظیم. و آن را یک شکست برنامه ریزی, رهبری و اعدام.”

ساندرز بخشی از خواست رئیس جمهور برای اعلام بیماری همه گیر ملی اضطراری و تشویق بخش های دولتی و خصوصی برای همکاری با یکدیگر برای مبارزه با ویروس ها و اثرات آن است.

مانند بایدن او مشخص شده یک لیست از توصیه های برای مقابله با این بیماری همه گیر از جمله ایجاد دولت ملی و اطلاعات خطوط تماس ویژه ساخت تمام درمان “رایگان” ارائه “اضطراری کمک های بیکاری” به کسانی که از دست دادن شغل خود و گسترش وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و ناهار مدرسه برنامه “به طوری که هیچ کس می رود گرسنه در طول این بحران است.”

او همچنین خواستار “یک مهلت قانونی برای اخراج در سلب حق مالکیت و آب و برق بسته آف.”

شاید بالاتر از همه, او با استفاده از بحران بهداشت و درمان به عنوان یکی دیگر از فرصت به تماس خود را برای امضای مراقبت های بهداشتی طرح “مدیکر برای همه است.”

“کشور ما در یک نقطه ضعف شديد در مقایسه با هر کشور مهم در زمین از آنجا که ما را تضمین نمی کند مراقبت های بهداشتی برای همه مردم به عنوان یک حق” او گفت:.

سخنان خود به مبلغ یک نقد شدید از مغلوب ساختن پیشی جستن پردهی در نوع جارو غیر قابل انعطاف طرح که به مدت طولانی تعریف شده خود را دموکراتیک سوسیالیستی در دستور کار است. او در سمت چپ این کنفرانس خبری بدون در نظر گرفتن سوالات.

او در طول سخنان بایدن را تکان داد — به عنوان او اغلب به آنچه که او به عنوان بازیگر در این حالت ارتجاعی و پتانسیل مردم آمریکا است.

بایدن که 77, متوقف نمی شود را فریاد زد: سوال در مورد سلامتی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به سرعت صادر شده در پاسخ به اظهارات بایدن پنج شنبه. “در دوران این امریکا باید رهبری و بایدن نشان داده است none” گفت: تیم Murtaugh یک کمپین سخنگوی.

“رئیس جمهور تهمت عمل اولیه و قاطعانه و قرار است ایالات متحده در جای پای قوی تر از دیگر کشورها است. هر حرکت بوده و با هدف حفظ آمریکایی امن در حالی که جو بایدن به دنبال سرمایه گذاری سیاسی و استوک شهروندان ترس است.”

همانطور که برای Sanders, Murtaugh گفت: در یکی دیگر از بیانیه “او را فقط به یکی دیگر از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در تلاش برای نمره امتیاز سیاسی توسط بی پروا تحریک اضطراب و ترس است.”

او همچنین استدلال کرد که این پیشنهاد از سناتور ورمونت — که پشتیبانی از یک جارو تک-سیستم پرداخت — را “درایو پزشکان و سایر کارکنان پزشکی به دور از حرفه ای آمریکا را ترک محزون می خوانی آمادگی برای سلامت عمومی در شرایط اضطراری است.”

حتی به عنوان بایدن و ساندرز به دنبال پروژه تصاویر رهبری, آنها هنوز هم سیاستمداران که چهره دیگری بحث و دور دیگری از انتخابات مقدماتی در روزهای آینده, و آنها در حال تقلا برای تنظیم به ریاست جمهوری در یک مسابقه در حال حاضر اتفاق می افتند میان یک بیماری همه گیر.

در یک نشانه ای از تنظیمات اصلی ویروس مجبور است در انتخابات ریاست جمهوری بایدن تیم روز چهارشنبه اعلام کرد که قبلا برنامه ریزی کمپین حوادث در شیکاگو و میامی خواهد بود تبدیل به “مجازی حوادث” قبل از بعدی روز سه شنبه مقدماتی در ایالت ایلینوی فلوریدا و چند بزرگ دیگر نماینده غنی متحده است.

نیویورک تایمز

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>