جو بایدن را رد میکند سابق کارمند تارا Reade جنسی حمله ادعا


واشنگتن: Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن رفته در جلو پا به زور و اجبار انکار اتهام تجاوز جنسی با سابق, عضو هیات, اولین اظهارات در مورد یک اتهام است که تولید افزایش توجه عمومی و رسانه ها در ایالات متحده است.

بایدن به نظر می رسد برای مصاحبه با MSNBC را صبح جو برنامه و منتشر شد بیانیه ای در رسانه روز جمعه (شنبه AEST) برای پاسخ به اتهامات سابق خود در مجلس سنا مشاور تارا Reade. او گفت: در چند مصاحبه های رسانه ای که بایدن حمله او در سال 1993 زمانی که او یک سناتور آمریکایی.

“من تشخیص مسئولیت من به یک صدا, یک مدافع و یک رهبر برای تغییر در فرهنگ است که آغاز شده است اما به هیچ وجه نزدیک به پایان رسید” بایدن نوشت: در یک متوسط پست.

“بنابراین من می خواهم برای رسیدگی به اتهامات توسط یک کارمند سابق است که من مشغول سوء 27 سال پیش. آنها درست نیست. این هرگز اتفاق افتاده است.”

تبلیغات

در MSNBC مصاحبه بایدن گفت: “این درست نیست من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است و آن را نمی.

“این هرگز اتفاق افتاده است.”

Reade مدعی است که بایدن دیجیتالی نفوذ او در سال 1993 پس از او تحویل یک کیسه ورزشگاه به او در مجلس سنا ساختمان اداری است.

در مصاحبه ای با کسب و کار خودی این هفته Reade سابق همسایه فیلم آموزش LaCasse گفت که Reade دقیق او اتهام علیه بایدن در یک گفتگو در 1990s.

Reade اذعان کرده است که او در مکان داستان در مورد تعاملات خود با بایدن طول زمان تغییر کرده است.

Joe Biden is polling strongly against Donald Trump.

جو بایدن است رای گیری به شدت در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.اعتبار:AP

سال گذشته او به او گفت که روزنامه محلی است که در حالی که کار برای بایدن او ساخته شده او را احساس ناراحت کننده با لمس گردن و شانه ها را محرمانه یک تجاوز جنسی.

برخی از دموکرات ها ابراز شک و تردید از Reade انگیزه با اشاره به توییت های خود را در حمایت از سابق خود را دموکراتیک رقیب برنی ساندرز و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه.

بایدن گفت که او نمی خواهد سوال Reade دلایل آمدن به جلو و گفت: “من نمی دانم که چرا او گفت: این که چرا پس از 27 سال همه ناگهانی این مطرح می شود. من آن را درک نمی کنند. اما من قصد ندارم برای رفتن و سوال او انگیزه رفتن به او حمله کند. او حق دارد به می گویند هر چیزی که او می خواهد به می گویند, اما من یک راست می گویند, نگاهی به حقایق آن را به اتمام.”

شده اند وجود دارد در حال رشد خواستار بایدن به انتشار خود در مجلس سنا مقالات که برگزار می شود در دانشگاه دلاور بوده اند اما در دسترس ساخته شده است.

بایدن گفت که کسانی که مقاله “را شامل نمی شود فایل های پرسنل” و به جای نام در آرشیو ملی به انتشار هر گونه شکایت توسط Reade.

“وجود دارد تنها یک جای شکایت از این نوع می تواند باشد – ملی بایگانی” بایدن نوشت: در متوسط پست. “من درخواست کرد که وزیر از مجلس سنا درخواست بایگانی برای شناسایی هر گونه سابقه ای از شکایت او مدعی او ثبت و در دسترس را به مطبوعات هر گونه سند است. اگر تا کنون وجود دارد هر گونه شکایت ثبت وجود خواهد داشت.”

در بیانیه بایدن با اشاره به “کامل و رشد رکورد از تناقضات” در Reade داستان گفته تغییر بارها و بارها در هر دو کوچک و بزرگ راه”.

ارشد دموکرات بسیج پشت معاون سابق رئیس جمهور منجر به اتهام نفاق داده و عزم خود را به دنبال تجاوز جنسی اتهامات علیه برت Kavanaugh در طول دیوان عالی کشور تایید جلسات در سال 2018 است.

“من می خواهم به حذف تمام شک در ذهن هر کسی: من باید یک سطح راحتی با این وضعیت که من آن را ببینید با تمام احترام در جهان برای هر زنی که می آید به جلو با کمترین توجه به جو بایدن” مجلس نانسی پلوسی به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه (جمعه AEST).

“وجود دارد مقدار زیادی از هیجان در اطراف این ایده که زنان خواهد بود و شنیده بود به گوش” او گفت:. “نیز وجود دارد که با توجه روند, و این واقعیت است که جو بایدن است جو بایدن.”

برخی از بایدن بالقوه در حال اجرا آمپول – از جمله سناتور ctq از ایالت مینه سوتا و کامالا هریس از کالیفرنیا و همچنین استیسی آبرامز سابق مجلس گرجستان رهبر اقلیت – نیز حمایت بایدن اشاره کرد کار خود را بر روی خشونت علیه زنان عمل می کنند.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>