جو بایدن دارای برتری در نظرسنجی جدید خم چپ در سیاست های پیشنهادی


واشنگتن: یک نظرسنجی جدید دموکراتیک اولیه رای دهندگان انجام شده توسط وال استریت ژورنال و ان بی سی نیوز نشان می دهد قابل توجه تحکیم حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن تاکید سناتور برنی ساندرز’ عدم گسترش حمایت خود را از راه بایدن در طول چند هفته گذشته.

Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden speaks about the coronavirus in Delaware.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در دلاور.اعتبار:AP

در میان کسانی که دموکرات ها که رای داده اند و یا طرح به رای 61 درصد می گویند بایدن است مورد نظر خود را نامزد به عنوان مخالف به 32 درصد ترجیح می دهند که ساندرز. در یک نظرسنجی انجام شده در اواسط ماه فوریه 15 درصد از رای دهندگان شناسایی بایدن به عنوان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بایدن را سریع تغییر و تحول به اجماع جبهه-دونده به دنبال یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی که در آن نقطه نامزدهای متعدد که تقسیم وفاداری از رای دهندگان کاهش یافته است و تایید معاون رئیس جمهور سابق.

اما حتی پس از همکار لیبرال متمایل سناتور الیزابت وارن کاهش یافته و از نژاد هفته گذشته ساندرز’ پشتیبانی پرید فقط پنج امتیاز به 32 درصد در یک مقدار کوچکتر میشه.

تبلیغات

و این نظرسنجی نشان داد که دلیلی برای باور کردن آن را نمی خواهد رشد بسیار بیشتر: در وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی انجام شده یک ماه پیش 37 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان گفتند که تصمیم گرفته بود بر روی یک نامزد. در این نظرسنجی 80 درصد گفت: ذهن خود ساخته شده بودند ،

این نظرسنجی همچنین تاکید بایدن حمایت با یکی از مهم ترین گروه های درون حزب دموکرات سیاه رای دهندگان گفت که آنها ترجیح می دهند او را به Sanders, 77 درصد به 18 درصد.

روز یکشنبه بایدن پرده برداری از یک طرح پیشنهادی را عمومی, کالج, رایگان برای خانواده هایی که کمتر از $US125,000 ($200,000) یک سال بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را با تلاش گسترده به دادگاه جوان تر و لیبرال تر رای دهندگان. بایدن همچنین گفت که او می خواهد به سرمایه گذاری $US70 میلیارد دلار در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و اقلیت خدمت موسسات.

دانشگاه آزاد شهریه شده است به یک جزء اصلی برای ساندرز و وارن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که کاهش یافته و از نژاد پس از پیدا کردن جاده ها به نامزدی نزدیک به غیر ممکن است برای گذشتن.

روز جمعه بایدن نیز به تصویب رسید وارن ورشکستگی طرح است که آن را آسان تر برای مردم را به رفتن را از طریق روند ورشکستگی و اجازه می دهد بدهی وام دانشجویی مرخص می شود درست مانند هر دیگر بدهی.

“معاون رئیس جمهور بایدن است و به عنوان رئیس جمهور باز خواهد شد به بهترین ایده ها . . . بدون در نظر گرفتن, کاملا رک و پوست کنده, که در آن آنها می آیند از” یک بایدن مشاور گفت.

بایدن و ساندرز را خاموش یکشنبه شب در یک مناظره اول مقدماتی حزب دموکرات.

بحث می آید به عنوان کشور چنگ زدن با پدیده یک بیماری همه گیر کوروناویروس. هر دو ساندرز و بایدن را به طور قابل توجهی کوچک شده به مبارزات انتخاباتی خود را حوادث در روزهای اخیر در پاسخ به این رمان coronavirus لغو تجمع جرم در حمایت از رویدادهای آنلاین.

کسانی که تصمیم گیری به عنوان متحده در نظر بگیرید که آیا برای برگزاری رای در همه. در حال حاضر لوئیزیانا و گرجستان اعلام کرده اند که آنها را به تعویق مقدماتی خود را.

اما چهار متحده برنامه ریزی برای برگزاری مقدماتی سه شنبه – آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو – هفته گذشته اعلام کرد که مسابقات خود را ادامه خواهد به عنوان برنامه ریزی شده. آنها با اشاره به هدایت از مقامات بهداشت عمومی اعلام داشته اند رای گیری امن اگر بهترین شیوه به دنبال دارد.

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>