جو بایدن پیش بینی شده را به نفع خود bellwether, South Carolina, US ریاست جمهوری اولیه

دموکراتها 2020 نامزد مبارزه تبدیل به کارولینای جنوبی در روز شنبه برای اولین بار در جنوب اولیه با جو بایدن اعتماد به نفس است که محبوبیت خود را با رای دهندگان را مهر او یک پیروزی و کمک کند برخی از فرمانداران برنی ساندرز’ شتاب.

تبلیغات

نزدیک به هشت نفر از 10 رای دهندگان کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه در روز شنبه گفت: آنها مطلوب نظر جو بایدن در مقایسه با پنج نفر از 10 که رقیب برنی ساندرز مطلوب یک نشانه زودرس برای بایدن در محوری اوایل نامزدی, دولت, خروج, نظر سنجی نشان داد.

این نظر سنجی توسط ادیسون تحقیقات همچنین نشان داد حدود شش تا 10 از رای دهندگان کارولینای جنوبی گفت: با نفوذ کنگره جیمز Clyburn حمایت از بایدن در اوایل این هفته بود که یک عامل در تصمیم گیری کنند.

حدود نیمی خواهید یک نامزد خواهد شد که بازگشت به دموکرات باراک اوباما از سیاست های کلیدی استدلال بایدن بود که اوباما معاون رئیس جمهور.

بایدن است که با هدف تعیین کننده پیروزی در کارولینای جنوبی – چهارم دولت به وزن در دموکراتیک مسابقه برای پیدا کردن یک رقیب جمهوری خواه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – برای احیای خود را در مبارزه علیه ساندرز ملی پیشتاز و مترقی سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت.

اوایل نظر سنجی که بیش از نیمی از کسانی که رای خود را در کارولینای جنوبی شد سیاه و بایدن بود برنده بزرگ در میان آنها است. او حتی ضرب و شتم ساندرز در میان کسانی که خود را “بسیار لیبرال” نظرسنجی ها یافت می شود.

این مسابقه در دولت جنوب در حال وقوع است فقط سه روز قبل از سه شنبه انتخابات در 14 متحده خواهد شد که جایزه یک سوم از ملی در دسترس نمایندگان در یک روز.

با آن بزرگ آفریقایی-آمریکایی رای دهندگان کارولینای جنوبی دیده می شود به عنوان یک do-or-die برای ایستادن بایدن که باقی می ماند محبوب در میان رای دهندگان سیاه.

زمانی پیشتاز شک و تردید عمل در نظر سنجی های ملی پس از نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر اما او دوم-پایان محل در نوادا قفقاز یک هفته پیش در حالی که هنوز پشت ساندرز به مبارزات انتخاباتی خود تازه شتاب.

برای ماه بایدن کمپین معتقد است که دولت را در خدمت به عنوان یک “دیوار آتش” با توجه به قدرت خود را در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی و بایدن خودش پیشنهاد کرده چیزی کمتر از یک پیروزی خواهد مخاطره خود در کاخ سفید را پیشنهاد داد.

“او به آنها نشان می دهد آنچه که او گفت:” آلیسون Pryor, 57, بازنشسته افسر آزادی مشروط از چارلستون که گفت که او برنامه ریزی شده به رای بایدن.

بایدن را کارولینای جنوبی تلاش کردم یک افزایش در روز چهارشنبه زمانی که Clyburn سیاه و سفید با کنگره از ایالت کارولینای جنوبی و شماره 3 دموکرات در مجلس نمایندگان ایالات متحده تایید معاون رئیس جمهور سابق.

با سوپر شنبه بلندی بایدن امید یک پیروزی راحت در کارولینای جنوبی ممکن است به اندازه کافی برای بلانت حرکت Sanders دموکراتیک سوسیالیستی که حزب دموکرات رهبران نگرانی ممکن است بیش از حد سمت چپ به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از کارولینای جنوبی بایدن نیز در صورت رقابت از میلیاردر سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است که در کشور پوشانده با یک و نیم میلیارد دلار در تبلیغات. بلومبرگ قلم چهار متحده خواهد شد و در رای گیری برای اولین بار در روز سه شنبه.

“اگر ما برنده استوار در اینجا من فکر می کنم آن را به افزایش مقدار زیادی از پول و همچنین تعداد زیادی از شور و شوق” بایدن به خبرنگاران گفت: به عنوان او استقبال هواداران در یک نظرسنجی محل در گرینویل کارولینای جنوبی در روز شنبه.

ساندرز با شرم پوپولیستی پیام برای پایان دادن به نابرابری اقتصادی دارای رشد قوی تر با هر مسابقه در پايان مجازی کراوات برای اولین بار در آیووا با سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg قبل از اهمیت حیاتی باریک برنده بیش از Buttigieg در نیوهمپشایر و یک پیروزی قاطع در نوادا است.

ساندرز گفت: در روز جمعه او در “فاصله قابل توجه” در کارولینای جنوبی است.

“ما آمده ایم یک راه طولانی به او گفت:” در یک کلیسا در سالن سنت جورج تاون در حدود 50 مایل (80 کیلومتر) شمال چارلستون است. “هنگامی که ما شروع به این کمپین اینجا را در کارولینای جنوبی من فکر می کنم ما به 25 یا 30 (درصد) امتیاز پشت سر گذاشت. ما ساخته شده است تا مقدار زیادی از زمین است.”

ناراحتی پیروزی می تواند ساندرز سخت به ضرب و شتم او در دوم پیشنهاد برای سفید

کوچک آفریقایی-آمریکایی برای حمایت از دیگران

بایدن بود که نه تنها نامزد برای آنها کارولینای جنوبی و سه شنبه ممکن است نشان دهنده شکست لحظه در چه بوده است تکه تکه مبارزات انتخاباتی.

Buttigieg و سناتور ایالات متحده ctq از مینه سوتا که سوم به پایان رسید در نیوهمپشایر از دست داده اند زمین به عنوان تقویم اصلی منتقل شده به کشور با متنوع تر رای دهندگان.

هر دو به خوبی انجام داده اند با سفید, تحصیل کرده متوسط دموکرات ها اما باید تلاش برای اتصال با nonwhite رای دهندگان — یک روند است که به نظر می رسد همچنان در کارولینای جنوبی است. هر دو نامزد به پایان رسید در پایین تک رقمی در میان سیاه و سفید رای دهندگان خروج سنجی نشان داد.

پس از ناامید کننده پس از اتمام در سه رای گیری اولیه متحده آمریکا و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست نیز به دست آورد پشتیبانی در پایین تک رقمی در میان سیاه و سفید رای دهندگان پای صندوق های رای داشت.

تام Steyer یک میلیاردر-تبدیل-فعال به نظر می رسد به احتمال زیاد به پایان سومین روز شنبه پس از صرف به شدت در کارولینای جنوبی – او trailed ساندرز فقط کمی در میان رای دهندگان سیاه در دولت خروج نظرسنجی ها یافت می شود. اما کم خونی ملی رای گیری نشان می دهد او را در تلاش برای رقابت در سه شنبه مسابقات.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>